Gönderen Konu: Eylül Ayında Ekim Yaptırmayı planlıyorum tavsiyelerinize ihtiyacım var!  (Okunma sayısı 785 defa)

18yasindabiradam

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Dostlar selamlar yaş 21, COVID-19 sürecinde baya bir saç kaybettim ve neredeyse ön çizgim ve tepe bölgesi yok oldu açıkçası tepe ve ön bölge dökülecekmiş gibi 4500-4600 greft tarzı bir ekim yaptırmak istiyorum, yaşadığım süreçte bir çok ilaç kullandım fakat; fayda etmedi birçok şampuanda kullandım gene faydası olmadı artık bende bu psikolojiden illallah ettim ve ektirme kararı aldım, fakat; şu sıralar çok ikilemlerdeyim açıkçası çok düşünmek istemiyorum ama son bir size sormak istiyorum.

A)Asuman Hairle konuşuyorum evet çok başarılı ekimleri var, fakat; dönorden ve ekim sonrasındaki süreçten korkuyorum deneyimleyen arkadaşlar beni aydınlatırsa mutlu olurum.

B)Serkan Aygın’da ise gene yukarda bahsettiğim gibi bir sorun var ve ekip liderlerinden yana kaygım var

Bütçem; 15.000 ₺ , Asuman Hair bir gün boyunca sadece benim ekimle ilgilenebileceğinden bahsetti eğer 15.000 ₺ bandına çıkarsam,

Serkan Aygın fiyatları sabit daha verimli bir sonuç alabilmek için neler yapılabilir onuda onlarla yerinde konuşmak istiyorum açıkçası.

İlaç formülüm olarak;
Proscar/Finans Topic Gel halinde çıkmadığı müddetçe(FDA Onaylı) kullanmak istemiyorum.

-Vichy Aminexil/Şampuan
-Günde 2 bardak yeşilçay
-5000mg Biotin
-Saw Palmetto Solgar
Almayı düşünüyorum, eğer doğal olan ilaçlar varsa onlarda ekleyebilirim tavsiyeleriniz üzere,

Sizlerden bir isteğim var; dökülme tipime göre tavsiyeniz nedir? Bu saç ekimden sonra ne olur dönor? Bu tarz ekimlerde bütçem bandında hangi doktorlar daha çok başarılı?

Don Vito Corleone

• Hero Member
  • kellerin morale ihtiyaci yoktur!
 kullandığın  takviyeler  ilaç  güzel    yaşın genç  olmasına  rağmen   araştırmacı  bilinçlisin  herkes senin gibi olsa saç ekim mağdur olmayacaktır  iyi saç  ekim merkezleri   seçmişin  her ikiside  forumda  bolca paylaşımları  var  hasta  memnuniyeti  yüksek  fiyat ve performans  iyi  yerler   ama  ben bu yaşlarda  saç ekim karşıyım  çünkü   var olan saçlar  dökülme  devam ediyor   bekle bence    4 5 sene  ila saç  ekim yapacam diyorsanız    her iki   saç ekim merkez  iyi  karar sen verecen

18yasindabiradam

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
En güzeli bu işi kökten bitirmek bu yaşta ben ileride yan ve dönor bölgemin döküleceğini düşünmüyorum + Dökülmemin olduğunu da düşünmüyorum sebebi ise zamanında BİR BERBERİN KAFAMI “BREZİLYA FÖN”Ü DENİLEN BİR İLLET İŞLEMİ YAPMASINDAN dolayı diye kaynaklandığını düşünüyorum + Belki şuan da hala tepe ve üst kısımlar olabilirdi ha evet seyrek olurdu ama o işlem benim 3-4 senedir kabusum oldu ve mahvetti

Hipomani

• Sr. Member
Sahin celigi de ekle o listeye bence

18yasindabiradam

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Sahin celigi de ekle o listeye bence
İstanbul harici bir yerde yaptırmayı düşünmüyorum hocam

18yasindabiradam

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Yok mu hiç aranızda beni aydınlatacak birileri?

Siddhartha

• Hero Member
En güzeli bu işi kökten bitirmek bu yaşta ben ileride yan ve dönor bölgemin döküleceğini düşünmüyorum + Dökülmemin olduğunu da düşünmüyorum sebebi ise zamanında BİR BERBERİN KAFAMI “BREZİLYA FÖN”Ü DENİLEN BİR İLLET İŞLEMİ YAPMASINDAN dolayı diye kaynaklandığını düşünüyorum + Belki şuan da hala tepe ve üst kısımlar olabilirdi ha evet seyrek olurdu ama o işlem benim 3-4 senedir kabusum oldu ve mahvetti
Genetik dokulmen var kardesim, brezilya fonu falan boyle sac dokmez
Everybody needs somebody to love
Everybody needs somebody to hate

Facebook Twitter Instagram