Gönderen Konu: Genis alan  (Okunma sayısı 2376 defa)

emekli kel

• Hero Member
Ynt: Genis alan
« Yanıtla #1 : 10 Ocak 2021, 14:06:16 »
 ekimciler bu kafalarda çalışırken ön orta ekilip geri kalan boş bırakırlar.istiosan tum saçı seyrek ektirip topikle.ön orta ekilir diğer kellere gore donorun guzel sakaldanda alınıp tepenin biraz arkasına konur çok seyrek olur ortanın gerisinede biraz saçın var biraz daha ekilir donor guzel ama ön orta dısında çok seyrek olur
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

mahlas

• Sr. Member
« Yanıtla #2 : 10 Ocak 2021, 14:09:37 »
Geniş açıklık, kısıtlı donör...

Beklentinizi gerçekçi tutun. Tek seferde tüm açıklığınızı kapatmayı teklif eden merkezlerden uzak durun. Çok ciddi hayal kırıklığı yaşarsınız.

Nw7 düzeyindesiniz. Hedefiniz ekim sonrası ön hattı nw3 düzeyine çekmek olmalı, daha fazlası değil.

aksamci

• Hero Member
  • Kel degilim , anlim acik
« Yanıtla #3 : 10 Ocak 2021, 15:20:04 »
ALLAH yardimcin olsun kardesim, cok zor durum . nedenmi?
Buradaki ekim paylasimlari görüp insan tabiki bende neden olmasin hayali kuruyor , haklisinda .
Ama görüldügü kadar gittim ektirdim bitti degil maalesef.

alan cok genis degil 1 ekimde 2 ekimde dahi kapanmaz,

iyi arastirin , sonraki pismanlik maalesef bu günkü halinizi aratir.

Fatih Selçuk Karab?y?k

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #4 : 10 Ocak 2021, 16:57:42 »
Ayni şeyi söylüyorlar tek seferde olmaz . Bir kaç kişi sadece saçtan yapıyoruz sakal vücut kili tavsiye etmiyoruz diyorlar ileride problem oluyor  uzun vadede deniyor.

Fatih Selçuk Karab?y?k

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #5 : 10 Ocak 2021, 17:01:29 »
Saclarim cok güçlü değil ince ayrica

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #6 : 10 Ocak 2021, 17:12:08 »
 sakaldan eş dost yaptırdı sorun yok.
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 10 Ocak 2021, 17:28:35 »
hocam senın her yer geniş yalnız :)

ekim yaptırmayı düşünüyorsanız bu kafa tamamen kapanmaz kapatırım diyen yalan söyler

ancak donör iyi duruyor

çizdiğim bölüme  1 sene arayla 2 ekim yaptırın  çizgidim sınıra kadar 2 ekim
Global Moderator

Fatih Selçuk Karab?y?k

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #8 : 10 Ocak 2021, 17:42:13 »
Bu tarz uclari egimli sekikde

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 10 Ocak 2021, 17:46:57 »
bu cızgıyı kım cızdı ? kötü bir çizgi
Global Moderator

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #10 : 10 Ocak 2021, 18:29:35 »
 hem önde tutmuşlar hem şakaklar boş greft tasarruflu çizgi amaçlamışlar donor yetcekmi o planlamaya

Fatih Selçuk Karab?y?k

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #11 : 10 Ocak 2021, 19:49:04 »
Doktor çizdi

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #12 : 10 Ocak 2021, 19:56:35 »
 kandırmasyon yapmacık geldi en mantıklısı onden geriye seyrelen ekimdir dra sorsana çizdiği alana yeticek kadar donor varmı.genel seyreklik yerine sadece donorun yetti yeri kapasa daha iyi olmazmı

mahlas

• Sr. Member
« Yanıtla #13 : 10 Ocak 2021, 20:09:37 »
Bu tarz uclari egimli sekikde

Hocam bu çizgi hem matematiksel olarak hem de estetik olarak yanlış bir çizgi.

Öncelikle sizden alacakları greft sayısı tek seansta 3500-4000 arası olacak. Bu durumda cm2'ye ortalama kaç saç teli gelecek? Bunun iyi hesaplanması lazım. Çizgi çok geniş tutulmuş. Bu da doğal olarak seyrek bir ekimin yapılacağı anlamına gelir.

2. olarak ise (burası şahsi görüşümü içerir) hayatınız boyunca hiçbir zaman sahip olmadığınız bir ön çizgi ile size saç ekilmesi yüzünüze uymayacak, sizi bambaşka bir insana çevirecektir. Eski fotoğraflarınıza bakın, göreceksiniz ki doktorunuzun çizdiği bu çizgiye hayatınızın hiçbir evresinde sahip değildiniz. Ben saç ekiminde nw5 ve üzeri dökülmeden muzdarip insanların nw3 çizgisi ile saç ekimi yaptırması gerektiğini düşünüyorum. Bu hem sık hem de doğal bir görünüm kazandıracaktır. Hedefiniz Kadir İnanır gibi olmak değil, Haluk Bilginer gibi olmak olmalı. Size çizilen çizgide tüm saçların çıktığını varsaysak bile kafanızda kep takıyormuşunuz gibi görünecek. Çünkü çizilen ön çizgi insan anatomisine uygun bir ön çizgi değil. Bu hataya neredeyse tüm ekim merkezleri (belki de hastaların ısrarından ötürü) maalesef düşüyor.

Fatih Selçuk Karab?y?k

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #14 : 10 Ocak 2021, 20:48:57 »
Ben hiçbir şey söylemedim 2 yere gittim 2 side ayni şeyi çizdi. Eskiden öyle bir çizgi yoktu doğru söylüyorsunuz.  Bunu nasil izah edeceğiz doktora

Facebook Twitter Instagram