Gönderen Konu: Geniş açıklıklı Ekim tavsiyesi  (Okunma sayısı 861 defa)

huhubu

• Yeni üye
  • *
Geniş açıklıklı Ekim tavsiyesi
« : 06 Aralık 2020, 00:07:26 »
Merhaba değerli forum üyeleri,

Alttaki resimlerde görebileceğiniz gibi oldukça fazla açıklık var ve saç tellerim ince. Forumda yaptığım araştırmalarda benimle benzer açıklık olan arkadaşlardan başarılı sonuçlara rastladığım oldu ancak yine de Ekim yaptırmalı mıyım emin olamadım.

Sizlerden benim durumdaki hastanalarda başarılı olan hekim ve Ekim merkezi önerisi istiyorum. Özellikle öncesi sonrası foto varsa fikir vermesi için çok yararlı olur.

Bir de Ekim öncesi ve sonrasında süreç ve zaman bilgisi rica ediyorum. Ekime hemen mi başlanıyor? Öncesinde saç güçlendirme tedavisi gerekiyor mu? Bu ne kadar sürüyor gibi bilgiler benim için çok yararlı olur.

Yardımınız için şimdiden çok teşekkürler.

baldLion

• Hero Member
Ynt: Geniş açıklıklı Ekim tavsiyesi
« Yanıtla #1 : 06 Aralık 2020, 05:23:34 »
Bilgehan aydın,serkan aygın,asuman hair ve serdar gökremi arsştırmaya başla kardeşim .
Sendeki kadar büyük bir açıklık için ilk bakman gereken yerler bunlar .
Özellikle iki seans yapan serdar gökrem yada serkan aygından başka araştırma yapmaya.

huhubu

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #2 : 06 Aralık 2020, 12:37:10 »
Teşekkürler. Belirttiğiniz şekilde araştırmaya başlayacağım.

Benimle benzer durumda olup da Ekim yaptıran arkadaşlar varsa onların da hikâyelerini duymayı çok isterim

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 06 Aralık 2020, 20:36:07 »
 geniş alanlarda serdar gökrem iyi deniliyor.ama bazen nakroz olabiliyor onun geniş alan ekimlerine bak
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 06 Aralık 2020, 20:47:04 »
sadece ön ve orta ekımını kaldırır kafanız memnun edecekse gırın bu işleme
Global Moderator

Kerimm34

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 07 Aralık 2020, 00:37:59 »
ilaç tedavisinin sana çok bir faydası olmaz dostum yalnız ekim içinde zorlu bir açıklığın var .
sana tavsiyem sakalın güçlüyse sakal desteği yapan ekim merkezlerine yönel ve iki seans yapan yerlere git.

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #6 : 07 Aralık 2020, 14:04:20 »
 aklıma seytanlık geldi.aslında bazı futbolcular yaptırıyor ya hani onden geriye saçını bizgi bırakıp havaya kaldırıp oteki yerleri traş ettiriyorlar.kokarcamıydı sansarmıydı onun tuyleri oyle geniş alanda o tazrz ektirip diğer yerleri kazıtsan tarzım bu desen anlamazlar.yada son donemler geniş alana seyrek ektirip diğer yerleri kazıyorlar o zaman daha gur gozukuyor.bu tarz kafaları genelde onden ortaya kadar ekerler tepeye dokunmazlar.
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Leonidas

• Hero Member
« Yanıtla #7 : 07 Aralık 2020, 14:30:15 »
Hocam kafa yapısı ve açıklığınızı forum da SAÇSIZ ADAMIN LANETİ var, ona çok benzettim. Görürse yazar kendisi de zaten :) Asuman hanıma ekim yaptırmıştı çok güzel gidiyor , siz de yaptırabilirsiniz bence.

SAÇSIZ ADAMIN LANETİ 1 :D

• KELLİK BAŞA BELA.. :)
  • Hero Member
  • BİR KEL GÖRDÜM SANKİ.. :D
« Yanıtla #8 : 07 Aralık 2020, 14:53:53 »
Hocam kafa yapısı ve açıklığınızı forum da SAÇSIZ ADAMIN LANETİ var, ona çok benzettim. Görürse yazar kendisi de zaten :) Asuman hanıma ekim yaptırmıştı çok güzel gidiyor , siz de yaptırabilirsiniz bence.

Aynen, şükür süreçten Memnunum, Ama konu sahibine tavsiyem, Resimdeki gibi Ön Orta 4.500 greftlik bir Ekim, 2 Ekim Şeklinde, vertex (tepe) hariç bir Ekim Planlaması.. |-onayisareti-|
  • Ekim Tarihi: 16.06.2020
  • Ekim Merkezi ismi ASUMAN HAİR
  • Greft Miktarı 4.800
  • Yaşınız 36

Facebook Twitter Instagram