Gönderen Konu: Saç ekiminde geniş açıklığı olanlar için saç ekim planlamaları.  (Okunma sayısı 1009 defa)

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Selamlar saç ekiminde geniş açıklığı olan arkadaşlar şunları iyi bilmelidir ki
1 ekimle büyük beklentilere girip sonra olmadı bu ekim patladı bu ekim gibi durumlarla çok karşılaşıyoruz

arkadaşlar saç ekimi açıklığa göre 2 ya da 3 aşama olmalı doğru ve iyi bir sonuç için.

Ben 1 ekim yaptırayım tüm kafayı kapatayım diye hayaller kurmayın sonu hüsran olur

Geniş açıklığı olanlar öncelik olarak kafasında 2 saç ekimi planlamalı
Donör durumunagöre tepe bölgesini ekim yaptıra bilir.

Eğer ekim yaptıracaksanız bu işleme doğru adımlarla girin istekleriniz ya da fantazi dünyanıza göre seçimler kararlar vermeyin doktor ya da saç ekimcinin dediklerinin dışında kendiniz için doğrusu neyse önce ona karar verip olabilen olacak olan sacekimisonucu nu örneklerle görüp takip edip bilinçlenin.

Saç ekimine gerçekçi beklenletilerle bakın

Ve bu işi her yerin aynı kalitede yaptığı düşünüp yanlış adımlar atmayın.

nofear114

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Düzeleceğiz inşallah :) Çok doğru bir konu özellikle ekimcilerin bunu hastaya iyi anlatması lazım
İyiye iyi kötüye kötü der. Bağımsız yorumcu ..

Bu maskenin ardında etten fazlası var. Bu maskenin altında bir fikir var; ve fikirlere kurşun işlemez!” V for Johnny Sins

halu80

• Sr. Member
Ekimciler anlatir mi bunlari. Adamlar bir kere de halederiz der, sonra yok alaniniz genis bir ekim daha gerekecek der.

Evet öncelile donör müsait mi, sac dökülmen devam ediyor mu, baban dayinda durumlar nasil. Bunlari iyice hesapliyarak ekime girmek gerek.
Hintel baskaninda dedigi gibi 2-3 asamali planlama olmasi lazim. Fazla greft max. 3000 den fazla alinmamasi lazim. Cok alinca birden, temiz calismazlar ve yanyana yakin alininca etraftaki kökler de zayiflar.

Cardozoo

• Hero Member
Geniş açıklık deyince aklıma Dr Zarev geliyor. Adam göğüs kılıyla bile kafayı çevreleyebiliyor. Bir gün milyoner olursam ziyaret edeceğim kendilerini :D. Bir de sonuçlarının birinde hastasının sadece %5 minoxidil kullandığını söylemişti. Finasterid falan yok yani.
Hafta 3 kere 1.25 mg finasterid,günlük şakaklara minox
Nw 2.5a Diffuse Thinning
Yaş 20
Kalben - Saçlar

halu80

• Sr. Member
Hindistanda Eugenix var, onlarda acikligi cok olanlarda cok iyi ve dogal sonuc elde edebiliyorlar. Youtube da videolari cok izlemenizi tavsiye ediyorum.

Cardozoo

• Hero Member
Hindistanda Eugenix var, onlarda acikligi cok olanlarda cok iyi ve dogal sonuc elde edebiliyorlar. Youtube da videolari cok izlemenizi tavsiye ediyorum.
Göğüs kılı kullandığını hiç gördün mü? Açıkçası hintlilerin donör kapasiteleri 18K graft a kadar çıkabiliyor. Dr Zarev grefleri aldığı yöntemle köklere minimum zarer verdiğini söylüyor. %95 çıkış oranı olduğunu söylüyor. Yaptığı saç ekimi ise bizim ekimcilerin önden geriye doğru olan seyrek ekimden çok genel bir dolgunluk gösteren simülasyona benziyor.
Hafta 3 kere 1.25 mg finasterid,günlük şakaklara minox
Nw 2.5a Diffuse Thinning
Yaş 20
Kalben - Saçlar

emekli kel

• Hero Member
 ben halen zarevin basarısının sırrının minunum zarar ve tamama yakın çıkış oranı olduğuna inanıyorum.ne var o adamda çözemedim.
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

halu80

• Sr. Member
Göğüs kılı kullandığını hiç gördün mü? Açıkçası hintlilerin donör kapasiteleri 18K graft a kadar çıkabiliyor. Dr Zarev grefleri aldığı yöntemle köklere minimum zarer verdiğini söylüyor. %95 çıkış oranı olduğunu söylüyor. Yaptığı saç ekimi ise bizim ekimcilerin önden geriye doğru olan seyrek ekimden çok genel bir dolgunluk gösteren simülasyona benziyor.

Hairrestorationnetworkta ingiliz bir kişiye tamamen kel olana 8000 ektiler. Tamam çok sık değil ama muhteşem doğal. Bakmanıza tavsiye ediyorum! Canada/Amerika dan oraya gidenler var çok.

hyperKel

• Hero Member
güzel bir konu olmuş yalnız benim naçizane fikrim ekim merkezi kötü bir yer olduktan sonra sonuçlar değişmez , üç ekimde yapsalar dört ekimde yapsalar gene aynı başarısızlık ortaya çıkar.yani bu söylem ne kadar doğru olsada içinde tehlikelerde barındıryor :) kötü yerlerde kişi zaten bu ilk ekimimdi ikinciye böyle olmayacak derse anca bol bol zaman kaybı olur.
bu yüzden siz siz olun ekim konularını iyi inceleyin ,iyi ekim merkezleri ile kötü yerler arasında dağlar kadar fark oluyor.bazen 5000 ektirip 2000 lik sonuca çok çok memnun olan arkadaşlar sıkça görüyorum forumda ama bu yaklaşım hiç doğru değil.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Geniş açıklık deyince aklıma Dr Zarev geliyor. Adam göğüs kılıyla bile kafayı çevreleyebiliyor. Bir gün milyoner olursam ziyaret edeceğim kendilerini :D. Bir de sonuçlarının birinde hastasının sadece %5 minoxidil kullandığını söylemişti. Finasterid falan yok yani.
minoxil daha etkili :)
Global Moderator

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
ben halen zarevin basarısının sırrının minunum zarar ve tamama yakın çıkış oranı olduğuna inanıyorum.ne var o adamda çözemedim.

vakumlu mikro motor var :)
Global Moderator

emekli kel

• Hero Member
 :) o hacı abiyi halen cozemedim.o donorden o kadar al donor oyle kalmaz o kadar kelleri sıkı sıkı kapıcak saç saç donorde var
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

murattarum

• Hero Member
Size kalsa hic ekim yapilmasin  hep finans kullanalim biraz abartiyorsunuz gibime  manuel ekimcilerin kapatma orani cok yuksek.mesela benim kafa bu kafaya 2.500 dedi hocanin biri size kalsa bu kafada 5.000 lik 10.000 lik
Dr.Muttalip keser saç ekimi
Saç ekimi forum
Saç ekimi sonuçları

murattarum

• Hero Member
.donorde bu
Dr.Muttalip keser saç ekimi
Saç ekimi forum
Saç ekimi sonuçları

murattarum

• Hero Member
.