Gönderen Konu: merhaba açıklığı çok olup saç ekimi yaptıranlar yardımcı olabilir mi  (Okunma sayısı 550 defa)

Furkinho

• Full Member
merhaba saç ekim yaptırmadan önce ve sonra fotoğraflarınızı ve nereye kaç tl ücretle ekim yaptırdığınızı yazarsanız sevinirim
Yani sen diyorsunki kardeşim burada açılan başlıklara ekim sonuçlarına bunca zamana emeğe ben bakmaya başlarsam  araştırmak istersem vakit kaybederim bu yüzden
en iyisi bir başlık açayım toplayayım sağlam kel abilerin öncesi sonrası fotolarını ekim  bilgilerini içinden de en iyi sonuçlara sahip olanlardan bir analiz yapıp saç ektireyim diyorsun.
Güzel fikir e tabi tüm abiler de sıraya girmiş paylaşmak için bekliyorlardır bu başlık altında. :)
İğneleyici üslubumu mazur gör ama o iş öyle olmuyor malesef. Araştır incele emek ver biraz sonuçta forum bir yere kaçmıyor öyle ya :) kolay gelsin.
  • Ekim Tarihi: 14/11/2022
  • Ekim Merkezi ismi Life Hair Saç Ekim Merkezi
  • Greft Miktarı 4300
  • Yaşınız 32

AdnanN

• Hero Member
Nedim bey kusura bakmada binlerce insan emek vermiş konu açmış bir sene boyunca resimlerini paylaşmış konusunda sen istedin diye o arkadaşlar kalkıp burda sana resim atmaz :)
Adamlar hem senin için konu açmamışlarki burda .adamlar kendileri için, ekim süreçleri için fikir ve bilgi almak için konu açıyorlar ve ayrıca açtıkları konuya ilerde dönüp baktıkları zaman geçirdikleri değişimleride net olarak görüyorlar yani kendilerine ait bir blog gibi düşün.
Seninde işin bundan istifade etmek olmalı ,nasıl bir kafa yaşıyorsun anlamadım doğrusu böyle bir şey istemekle  :)

Facebook Twitter Instagram