Gönderen Konu: Merhaba Arkadaşlar Saç ekimi yaptırmak istiyorum yardımcı olur musunuz ?  (Okunma sayısı 1313 defa)

M.durmaz

• Yeni üye
  • *
Arkadaşlar Merhaba 24 yaşındayım saç ekimi yaptırmak istiyorum Dr Emrah Cinik yada Dr Serkan Aygın tercih edeceğim sanırım ikisinden birini Dr Emrah Cinik konuştuğumda arka dönor bölgesi için yeterli yanlar zayıf dedi geri kalanını sakaldan alabiliriz dedi tepe noktasıni kapatmak için fiyat olarak da 11.000TL aldım tek seans olacakmış bu konuda yardımcı olursanız çok sevinirim teşekkürler

Bakbi96

• Full Member
Ekime uygun değil, kim uygun dediyse paraya ihtiyacı var belli ki...

Don Vito Corleone

• Hero Member
  • kellerin morale ihtiyaci yoktur!
 Saç  ekim uygun  değilsin  dostum    burdaki yorumları  ciddiye alın  çünkü  hiç  bir  ticari  kaygı  olmadan   yapılan  yorumlar   pirinç  giderken evdeki bulgurdan olmayın   açık alan çok döner  Bölgesi zayıf yetersiz  .

M.durmaz

• Yeni üye
  • *
Anladım arkadaşlar hiç umut yok sanırım

Siddhartha

• Hero Member
Malesef umut yok
Everybody needs somebody to love
Everybody needs somebody to hate

Beysev

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Sakalla tepe noktasını kapatmak ilginç .üstelik önlerde hiç bir sıkıntı yokmus gibi bir düşüncemi oldu .Ve 11.000.Kesinlikle Ekim yaparsanız bile o kişiden uzak dur derim.

Cartel21

• Ön hat takıntılı 🙂
  • Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Hocam saç ekimine uygun değilsiniz maalesef
yüzü gösteren ön hat çizgisidir, ön hat gittiyse direkt kelsin 😁

Erolkara

• Sr. Member
doner güçlü olsaydı belki dene derdim şansını ama bu donerle ne kadarda sakaldan takviye yapılsa bile olmaz kardeşim hiç bulaşma.

nofear114

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Şu donor ile tepeyi de kapatırım dediyse biri arkana bakmadan kaç oradan üstadım
İyiye iyi kötüye kötü der. Bağımsız yorumcu ..

Bu maskenin ardında etten fazlası var. Bu maskenin altında bir fikir var; ve fikirlere kurşun işlemez!” V for Johnny Sins

BQZKURT

• Yeni üye
  • *
Kafa şeklin güzel 1 numaraya veya saçları kazıyarak kullan daha iyi olur

BıyıklıKel

• Ekim Linki :
  • Full Member
  • aydın arslan saç ekimi
Açıklığımız benzer durumda. Şahin Çelik hoca ekime uygun olmadığımı söyledi. Burada ayrı başlık açtım. Oradan inceleyebilirsin
  • Ekim Tarihi: 20.10.2021
  • Ekim Merkezi ismi Ankara Aydın Arslan Klinik
  • Greft Miktarı 7000
  • Yaşınız 31
  • Medikal Tedavi Ekim öncesi 1 ay Minoksil ve Nutraxin Keratin, Ekim Sonrası Evocapil Vitamin, Evocapil Sprey, Evocapil Şampuan

Burak06

• Full Member
Hiç bulaşma ekime.11 bin verecen istediğin sonuç olmayacak.Aciklik çok fazla.

emekli kel

• Hero Member
 Soyle olur bu iş.Ense çizgisi 1 cm yukarı alınır sakalın gereksiz cene altı kısmından alım yapılır.one seyrek bir çizgi olabilir.ama bu yapılcak ekim yuzune gidicekse yapılır.yeni on çizgi yakısıcaksa.yuzun hatları falan ölçülür çizgi ona gore yapılır şu bu bundan deneyimli bir plastik cerrah bulman gerek yuzle uyumlu saç çizgisini en iyi onlar secer.kural şuki vucudun heryerindeki kıl bir baska yere nakledilebilir.seyrek bir on çizgi sonrası arkada dokulmemiş kısımla sorun olur ordaki incelmemiş ufalmamış saçlarıda onun arkasına nakledebilirler.en mantıklı ekim onden geriye seyrelerek devam eden ekimdir.yeni oz çizgi suratını nasıl değiştirir bunun belirlenmesi gerekir.
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Engineer54

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Soyle olur bu iş.Ense çizgisi 1 cm yukarı alınır sakalın gereksiz cene altı kısmından alım yapılır.one seyrek bir çizgi olabilir.ama bu yapılcak ekim yuzune gidicekse yapılır.yeni on çizgi yakısıcaksa.yuzun hatları falan ölçülür çizgi ona gore yapılır şu bu bundan deneyimli bir plastik cerrah bulman gerek yuzle uyumlu saç çizgisini en iyi onlar secer.kural şuki vucudun heryerindeki kıl bir baska yere nakledilebilir.seyrek bir on çizgi sonrası arkada dokulmemiş kısımla sorun olur ordaki incelmemiş ufalmamış saçlarıda onun arkasına nakledebilirler.en mantıklı ekim onden geriye seyrelerek devam eden ekimdir.yeni oz çizgi suratını nasıl değiştirir bunun belirlenmesi gerekir.

Ense çizgisinin yukarı çekilecek kadar greft alınması hiç biryerde görülmüş bir olay değil.
Yaptığınız yorum çok mantıklı gelmedi
Asmed ekimim için:
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=14880.0

Rutinlerim;
Finasterid
Solgar vm-2000
Solgar biotin 1000 mg
Solgar l-arginine 500 mg
Sabahları aç karnına keçi boynuzu pekmezi ve bir yeşil çay

emekli kel

• Hero Member
 12 13 yıl once arkadasım yaptı ekimide kapatıcı oldu.
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Facebook Twitter Instagram