Gönderen Konu: Saç ekimi tavsiyesi için bana yardımcı olur musunuz?  (Okunma sayısı 2490 defa)

froytabi

• Full Member
  • serkan aygın saç ekimi
Herkese merhaba öncelikle,

Saç ekimi konusunda herkes gibi bende kararsızım,forumu 2-3 gündür takip ediyorum gerçekten harika bi dayanışma var burada.27 yaşındayım ve ırsi dökülmem var.yapım gereği alnım çocukluğumdan beri geniş ve 22 yaşıma kadar saçlarımla alakalı bi problemim yoktu.ama 2014 sonrası işe başlamamla beraber bende yarattığı stres ve ortamının insan popülasyonu olarak fazla olması sebebiyle(havalimanında çalışıyorum) saçlarım 2014-2017 seneleri içerisinde çok agresif bir şekilde döküldü.her uyandığımda yastığımı banyodan silkerdim o derece.ama son 2 senedir dökülme sanki durdu ve normal seyrinde devam ediyor.bana yardımcı olabilmek adına saçımın fotoğraflarını paylaşmak istedim,çok teşekkür ederim şimdiden.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ynt: Saç ekimi tavsiyesi için bana yardımcı olur musunuz?
« Yanıtla #1 : 16 Aralık 2020, 23:20:08 »
dölülme durma devam eder yavaş eder ama gene eder neyse öncelikle foruma hoş geldin dostum güzel düşüncelerin için teşekkürler

saç dökülme nedenin genetik bence iş stresine yorma o senı psikolojik etkilemiş ama belli sorun olarak gördüğün için umarım işin de mutlu olursun

saç ekimine uygunsun ama 2 aşama daha mantıklı

1 sene arayla 2 ekim toplam =2 sene :)

saçların içişn öndelikle dht blocer ilaçları araştır kullanıp kullanmamaya karar ver çünkü gerekiyor

öncelik olarak ilk ekimin ön orta... daha sonra dht blocer da kullanırsan duruma göre 1 sene sonra tepeyi sıklaştırırsın

ama tavsiyem hem ön hem tepe işine girme 1 ekimle

başarı istiyorsan dopru adım gerekir zor olsa da
Global Moderator

froytabi

• Full Member
  • serkan aygın saç ekimi
« Yanıtla #2 : 16 Aralık 2020, 23:26:58 »
Tavsiyelerin için teşekkür ederim hintell.dht blocker bunu bi araştırayım |-onayisareti-|
-60 gün Xpecia(şuan Perfectil)
-120den itibaren Rogaine Foam %5
-Biotin 5000
-D3K2
-Dax Supergro

froytabi

• Full Member
  • serkan aygın saç ekimi
« Yanıtla #3 : 21 Aralık 2020, 23:41:44 »
ocak ayını ilk haftası ekim düşünüyorum arkadaşlar,var mı öneri ve tavsiyesi olan?
-Biotin 5000
-D3K2
-Dax Supergro

SAÇSIZ ADAMIN LANETİ 1 :D

• KELLİK BAŞA BELA.. :)
  • Hero Member
  • BİR KEL GÖRDÜM SANKİ.. :D
« Yanıtla #4 : 22 Aralık 2020, 00:04:19 »
Kardeşim 4 Merkez Öneriyorum Sana, Bütçene Göre Karar ver..

Serkan Aygın 10-12.000
Asuman Hair 12-15.000
Bilgehan Aydın 6.000-6.500
Şahin Çelik.. 9.000

Bol Şans.. |-onayisareti-|
« Son Düzenleme: 22 Aralık 2020, 00:14:44 Gönderen: SAÇSIZ ADAMIN LANETİ 1 :D »
  • Ekim Tarihi: 16.06.2020
  • Ekim Merkezi ismi ASUMAN HAİR
  • Greft Miktarı 4.800
  • Yaşınız 36

froytabi

• Full Member
  • serkan aygın saç ekimi
« Yanıtla #5 : 22 Aralık 2020, 00:14:16 »
teşekkür ediyorum öncelikle,pandemi nedeniyle aydındayım şuan.istanbulda ikamet ediyorum.lokasyon ve ekim sonrası konfor olarak izmir çok uygun şuan.sibel ulusan hocamızı tavsiye eder misiniz?
-Biotin 5000
-D3K2
-Dax Supergro

SAÇSIZ ADAMIN LANETİ 1 :D

• KELLİK BAŞA BELA.. :)
  • Hero Member
  • BİR KEL GÖRDÜM SANKİ.. :D
« Yanıtla #6 : 22 Aralık 2020, 00:18:59 »
teşekkür ediyorum öncelikle,pandemi nedeniyle aydındayım şuan.istanbulda ikamet ediyorum.lokasyon ve ekim sonrası konfor olarak izmir çok uygun şuan.sibel ulusan hocamızı tavsiye eder misiniz?

Evet Bütçe Yeterliyse, Saç durumuna Ve forumdaki sonuçlarada Bakılacak olursa, Sibel hoca Güzel Bir Sonuç çıkarabilir Bence.. Ama Ekibi Değil, Ekibi İçin Biraz Referans Lazım, Zaten İzmirde Başka bir merkezi Tavsiye Etmek Şu An için Çok Zor, |-onayisareti-| (^_^)
  • Ekim Tarihi: 16.06.2020
  • Ekim Merkezi ismi ASUMAN HAİR
  • Greft Miktarı 4.800
  • Yaşınız 36

froytabi

• Full Member
  • serkan aygın saç ekimi
« Yanıtla #7 : 22 Aralık 2020, 00:26:00 »
Evet Bütçe Yeterliyse, Saç durumuna Ve forumdaki sonuçlarada Bakılacak olursa, Sibel hoca Güzel Bir Sonuç çıkarabilir Bence.. Ama Ekibi Değil, Ekibi İçin Biraz Referans Lazım, Zaten İzmirde Başka bir merkezi Tavsiye Etmek Şu An için Çok Zor, |-onayisareti-| (^_^)

anladım,yine de araştırmada olayım.teşekkürler  tekrardan :)
-Biotin 5000
-D3K2
-Dax Supergro

froytabi

• Full Member
  • serkan aygın saç ekimi
« Yanıtla #8 : 27 Aralık 2020, 17:28:03 »
izmir için önerisi olan var mı arkadaşlar ve ya sibel hocaya yakın zamanda ekim yaptıranlar?
-Biotin 5000
-D3K2
-Dax Supergro

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #9 : 27 Aralık 2020, 18:08:00 »
 finasterid dermoller ekim derim.
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

froytabi

• Full Member
  • serkan aygın saç ekimi
« Yanıtla #10 : 27 Aralık 2020, 18:19:41 »
finasterid dermoller ekim derim.

finas konusunda kafalar karışık.benden götüreceği getirdiklerinden fazla olabilir yan etki konusunda.teşekkür ederim tavsiyen için :)
-Biotin 5000
-D3K2
-Dax Supergro

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #11 : 27 Aralık 2020, 18:23:14 »
 rica ederimde ekimde için şu taç bölgesi denilen orta bölgenin olması avantaj bu avantajı kaybetme saçında gidici saçta çok var dokulcek olanlar onları guclendirmeden ektirme ekimde ölürler vede saçının genel olarak korunması gerek yoksa ekilen çıkar kendi saçların dokulur ekim mana kazanmaz.koruman sart.lokal losyonlar finasterid kadar etkili değil.yada ekim artı prp falan yaptırıcan duzenli o tarz bir formul bulucan
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

froytabi

• Full Member
  • serkan aygın saç ekimi
« Yanıtla #12 : 27 Aralık 2020, 18:34:23 »
rica ederimde ekimde için şu taç bölgesi denilen orta bölgenin olması avantaj bu avantajı kaybetme saçında gidici saçta çok var dokulcek olanlar onları guclendirmeden ektirme ekimde ölürler vede saçının genel olarak korunması gerek yoksa ekilen çıkar kendi saçların dokulur ekim mana kazanmaz.koruman sart.lokal losyonlar finasterid kadar etkili değil.yada ekim artı prp falan yaptırıcan duzenli o tarz bir formul bulucan

anladım.takviye konusunda ekim sonrası birkaç tanesinin devamlılığı olacak illa ki.finasta yan etki görür bırakırsam zararı daha büyük olur korkum ondan yani.dediğiniz gibi ekimden sonra saçı korumaya bakacağım.tavsiye edebileceğiniz merkez var mı? sibel hanım çok yakın görünüyor şuan bana pandemi dolayısıyla aydındayım istanbulda ikamet ediyorum.asmed harici çok fark yaratanda yok gibi.ve ekime bizzat doktor girmeside büyük kriter.antalya da hakan hocadan bilgi bekliyorum ama sanırım 3 ay dolu :(
-Biotin 5000
-D3K2
-Dax Supergro

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #13 : 27 Aralık 2020, 18:46:00 »
 tavsiye ediceğim bir yer yok.sibel ulusanın eski performansını beğenmezdim son zamanlar nasıl geliştimi bilmiom uzak kaldım hakan doğanayıda beğenmiom.diğerlerindende tavsiye ediceğim yok kendin arastır.millet nasıl şehir şehir gidip ektiriyorsa sende bu iş için usenme nerede iyi olucaksa oraya ektir.serkan aygının ekimleri klasevimli eskiden çıkardı çok süper olmasada fena değildi ekimleri son performansını onunda bilmiom zekeriya kul formunda ozgur nalbant var denizlide oda iyi işler çıkartıyor arastır derim bunları ama son performanslarını bende bilmiom

froytabi

• Full Member
  • serkan aygın saç ekimi
« Yanıtla #14 : 27 Aralık 2020, 18:55:37 »
tavsiye ediceğim bir yer yok.sibel ulusanın eski performansını beğenmezdim son zamanlar nasıl geliştimi bilmiom uzak kaldım hakan doğanayıda beğenmiom.diğerlerindende tavsiye ediceğim yok kendin arastır.millet nasıl şehir şehir gidip ektiriyorsa sende bu iş için usenme nerede iyi olucaksa oraya ektir.serkan aygının ekimleri klasevimli eskiden çıkardı çok süper olmasada fena değildi ekimleri son performansını onunda bilmiom zekeriya kul formunda ozgur nalbant var denizlide oda iyi işler çıkartıyor arastır derim bunları ama son performanslarını bende bilmiom

peki.sürekli araştırma halindeyim zaten,hiçbir ekim birbirini tutmuyor ekim sonrası sürece bağlıyorum ben bunu.seyahat sorun değil sadece yakınımda daha iyisi varken niye uzak biyere gideyim.
-Biotin 5000
-D3K2
-Dax Supergro

Facebook Twitter Instagram