Gönderen Konu: İstanbul- Anadolu Yakasında Sac Ekim Tavsiyesi  (Okunma sayısı 2442 defa)

kgn3425

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
İstanbul- Anadolu Yakasında Sac Ekim Tavsiyesi
« : 23 Şubat 2018, 18:49:17 »
Merhaba Arkadaşlar,

Saç ekim yaptırmayı düşünüyorum. Biraz forumu dolaştım bilgi edindim. Detaylı bilgi ve görsel ile destekleyerek doktor tavsiyesi verebilir misiniz?
İstanbul - Anadolu yakasında olursa sevinirim.

Esteworld- Meral Doruk hakkında bilgisi varsa bilgi verebilir mi?

Teşekkürler.

Iceman

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: İstanbul- Anadolu Yakasında Sac Ekim Tavsiyesi
« Yanıtla #1 : 23 Şubat 2018, 19:34:02 »
 Yanlış yere açmışsınız hocam
İlhan Serdaroğlu Suadiye de

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 23 Şubat 2018, 20:35:07 »
Anadolu yakası Asmed gidebiliyosan tabi
Global Moderator

Salihıldırı

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 24 Şubat 2018, 01:00:00 »
Arkadaşlar bugün İlhan hocamın muayenesinde saç ekim işlemimi yaptırdım. Şuan işlem tamamlanalı yaklaşık 6 saat oldu. Sizlerle duygu ve düşüncelerimi paylaşmak istiyorum. Öncelikle çok profesyonel güzel bir ekip ile karşılaştım. Tüm ekip güler yüzlü ve ilgiliydi. İlhan Hocam başından sonuna kadar her an yanımdaydı. Saçlarımın donör bölgeden alınmasına, saç ekim alanının belirlenmesine, anestezi işlemini yapılmasına, saçlar ekilirken bana refakat etmesine , ilaçların tarif edilmesine kadar. Hiç abartmıyorum saç bandajımı bile hocanın kendisi yaptı gömleğimi işlem sonunda hoca bizzat kendisi giydirdi. Hekim olarak İlhan Hocam sadece tıbbi müdahaleyi yapmıyor psikolojik olarak da hastasını son derece rahatlatıyor.Ekip ise çok profesyonel hepsi işinin ehli, ama buna rağmen hoca her işin bizzat başında, denetleyici yol gösterici pozisyonda. Ağrı, sızı işine de gelecek olursak hissettiğiniz tek şey ilk baştaki anestezi iğnesi onuda ekibin pozitif tutumu , enerjisi ile hiç hissetmiyorsunuz. Maddi olarakta İnanın Hocamın önceliği kesinlikle çok para kazanmak değil, işini en iyi şekilde yapmak. Yakın çevremden iki arkadaşım hocama bizzat saç ektirdi. Bende onların tavsiyesiyle başvurmuştum. Bu kadar iyi olamaz diye içimden geçiriyordum ama şuan gördüm ki az bile söylemişler. Tüm sürecimi ilerleyen günlerde www. saçekimisonuçları.com da  paylaşacağım. Söylediklerimi abartılı bulanlar olursa bizzat benimle iletişim kurabilirler. Umarım anlattıklarım yararlı olmuştur.

kgn3425

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 24 Şubat 2018, 04:08:39 »
Burada görsel paylaşabilir misin? Kaç greft ve ücret hakkında özelden yazabilrmisin?

nofear114

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 24 Şubat 2018, 10:47:49 »
Arkadaşlar bugün İlhan hocamın muayenesinde saç ekim işlemimi yaptırdım. Şuan işlem tamamlanalı yaklaşık 6 saat oldu. Sizlerle duygu ve düşüncelerimi paylaşmak istiyorum. Öncelikle çok profesyonel güzel bir ekip ile karşılaştım. Tüm ekip güler yüzlü ve ilgiliydi. İlhan Hocam başından sonuna kadar her an yanımdaydı. Saçlarımın donör bölgeden alınmasına, saç ekim alanının belirlenmesine, anestezi işlemini yapılmasına, saçlar ekilirken bana refakat etmesine , ilaçların tarif edilmesine kadar. Hiç abartmıyorum saç bandajımı bile hocanın kendisi yaptı gömleğimi işlem sonunda hoca bizzat kendisi giydirdi. Hekim olarak İlhan Hocam sadece tıbbi müdahaleyi yapmıyor psikolojik olarak da hastasını son derece rahatlatıyor.Ekip ise çok profesyonel hepsi işinin ehli, ama buna rağmen hoca her işin bizzat başında, denetleyici yol gösterici pozisyonda. Ağrı, sızı işine de gelecek olursak hissettiğiniz tek şey ilk baştaki anestezi iğnesi onuda ekibin pozitif tutumu , enerjisi ile hiç hissetmiyorsunuz. Maddi olarakta İnanın Hocamın önceliği kesinlikle çok para kazanmak değil, işini en iyi şekilde yapmak. Yakın çevremden iki arkadaşım hocama bizzat saç ektirdi. Bende onların tavsiyesiyle başvurmuştum. Bu kadar iyi olamaz diye içimden geçiriyordum ama şuan gördüm ki az bile söylemişler. Tüm sürecimi ilerleyen günlerde www. saçekimisonuçları.com da  paylaşacağım. Söylediklerimi abartılı bulanlar olursa bizzat benimle iletişim kurabilirler. Umarım anlattıklarım yararlı olmuştur.

Konunuzu sacekimsonuclari bölümüne fotolarla acarsaniz daha aydınlatıcı olur
İyiye iyi kötüye kötü der. Bağımsız yorumcu ..

Bu maskenin ardında etten fazlası var. Bu maskenin altında bir fikir var; ve fikirlere kurşun işlemez!” V for Johnny Sins

Facebook Twitter Instagram