Gönderen Konu: Saç ekim merkezi tavsiyesi hakkında (Bursa-İstanbul)  (Okunma sayısı 728 defa)

mrtsen

• Jr. Member
  • **
Saç ekim merkezi tavsiyesi hakkında (Bursa-İstanbul)
« : 09 Ağustos 2023, 00:20:53 »
Merhaba,

Bursa'da ikamet ediyorum, yaşım 38. Ailede kellik durumu yok (tamamen kel olan ;D) babam gayet saçlı, dayılarda ise alınlar sağdan soldan açılsa da seyrelme olarak sürüyor kafa tamamen boşalmadı.
Benim saçların güncel durumu aşağıdaki gibi, saçlardaki zayıflama son 3 yılda oldu. Bunları toparlamak için de açıkçası ektra bir bakım vs. yapmadım.

Sizden almak istediğim destek;

a) Bursa veya İstanbul 'da saç ekim merkezi önerisi (40.000TL 'ye kadar bütçem olabilir)
b) Kök hücreli tedavili ekim mi tercih etmem gerek, yoksa onun yerine ozon veya prp süresini mi uzatmalıyım
c) ekim tekniği ne olmalı, saç ekim merkezinde dikkate almam gereken unsurlar ve sorularım ne olmalı?
d) saç tipi ve dökülme tarzına göre ekimin verimli olup olmayacağı noktasında öngörünüz nedir?

Şimdiden teşekkür ederim,

mrtsen

• Jr. Member
  • **
Ynt: Saç ekim merkezi tavsiyesi hakkında (Bursa-İstanbul)
« Yanıtla #1 : 09 Ağustos 2023, 10:40:29 »
Geçen hafta AKL klinik 38.000TL vermişti kök hücreli saç ekimine, bugün asuman hair 55.000 istiyor. kıyaslayınca hangisi tercih edilmeli sizce?
  • Ekim Tarihi: 16.08.2023
  • Ekim Merkezi ismi Asuman Hair
  • Greft Miktarı 4800
  • Yaşınız 38
  • Medikal Tedavi Xpecia,Redoxon,Alfa Lipoik Asit, Solgar VM 2000, Proscar, Prozinc Plus, Prozin Plus Serum

Ercan1907

• Sr. Member
« Yanıtla #2 : 09 Ağustos 2023, 21:27:02 »
Medeks 35 bin dostum degerlendmir eye deger

mrtsen

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #3 : 09 Ağustos 2023, 22:58:58 »
aynı fiyat olsa hangisini tercih edersiniz ?
medeks ve asuman hair arasında

bir de şu dikkatimi çekti, saç ekim hikayelerinde 2020 'den sonra asuman hari ile ilgili çok az başlık var, bunun sebebi fiyat politikası mı sizce?
  • Greft Miktarı 4800
  • Yaşınız 38
  • Medikal Tedavi Xpecia,Redoxon,Alfa Lipoik Asit, Solgar VM 2000, Proscar, Prozinc Plus, Prozin Plus Serum

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 11 Ağustos 2023, 13:30:36 »
fiyat olarak farklı merkezler asuman ve medeks fiyatına göre kaliteli merkezler
bütçene göre karar ver ama ikiside güzel merkezler
Global Moderator

mrtsen

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #5 : 11 Ağustos 2023, 13:41:41 »
Asuman Hair den Çarşamba günü için randevu aldım. Süreci de buradan paylaşacağım.

Bu arada asuman hanımın asistanı 10 gün kadar araba kullanmamam gerektiğini söyledi. Operasyon sonrası 4. Gün Pendik Bursa arası problem olur mu acaba? Normalde Bursada ikamet ediyorum.
  • Greft Miktarı 4800
  • Yaşınız 38

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 14 Ağustos 2023, 00:06:10 »
Asuman Hair den Çarşamba günü için randevu aldım. Süreci de buradan paylaşacağım.

Bu arada asuman hanımın asistanı 10 gün kadar araba kullanmamam gerektiğini söyledi. Operasyon sonrası 4. Gün Pendik Bursa arası problem olur mu acaba? Normalde Bursada ikamet ediyorum.

bir sorun olmaz il gün sadece yorgun olursun araç kullanamazsın uykun gelir
Global Moderator

Facebook Twitter Instagram