Gönderen Konu: Saç ektirmek istiyorum. Sorularım var  (Okunma sayısı 520 defa)

mtrkm

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Saç ektirmek istiyorum. Sorularım var
« : 12 Haziran 2022, 23:20:20 »
Herkese selamlar, foruma uzun zamandır üyeyim ancak aktif değilim desem yeridir. Saç ekim için yine geldim :)

Saç ektirmek istiyorum. Bunun için İstanbul 'da önerdiğiniz yer var mı? Çok aşırı pahalı olmaması ve saç ektirme izi belli olmaması yeterlidir.

Bir de yakın zamanda işe girdim 2 ay oldu. Burada yorumları görüyorum ilk 20 gün dışarı çıkmayın, temas olmasın, yatarken dikkat edin vs vs gibi.

Şimdi bir yandan ektirmeyi düşünüyorum bir yandan işe yeni girdim ama izin verirler mi? Yoksa ektirdikten sonra işime devam etmeme bir sakınca var mı, nelere dikkat etmem lazım.

Bu konuda net bilgisi olan bana yardımcı olabilir mi?

baldLion

• Hero Member
Ynt: Saç ektirmek istiyorum. Sorularım var
« Yanıtla #1 : 13 Haziran 2022, 00:27:29 »
İstanbulda saç ekimi merkezi için tercihinize önerilere göre değil forumu inceleyerek karar verseniz dahasağlıklı olur zaten forum üyelerinin başarılı merkezler tercihlerini konuları inceleyerek görebilirsin.
Ekim sonrası ise en fazla bir hafta yeterli olur hatta forumda revaçta olan ekim merkezlerinin konularına bakarsan çoğunluğunun üç dört güne kadar insan içine çıkılabilecek derecede iyileşme olduğunu görürsün bunlara bakarak 4 gün bile yeterli olur bence.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 13 Haziran 2022, 20:39:19 »
Açık alanı saçlarını göstermeden saç ekim merkezleri ile görüşme yapabiliyormusun?
Hiç bir fotografın yok neye göre sana tavsiyede bulunalım?
Oraya git buraya git diye kafadan atmamızı istiyorsan yer burası değil dostum face ya da instagram dayfalarında takılmalısın.
Global Moderator

dinodin11

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 14 Haziran 2022, 09:10:06 »
Ekimden 10 gün sonra, kabuklar dökülünce işine gidebilirsin. İlk 3 hafta başını saçını çarpmamaya dikkat et.  İllaki İstanbul olsun deme. Sonuçta bu bir eşyayi beğenip gidip almaya benzemez. Değiştirme imkanın olmaz sonra.

İşin hayirli olsun.
Anlayışlı bir kurum ise, neden izin vermesinlerki

mtrkm

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 27 Haziran 2022, 09:09:05 »
Açık alanı saçlarını göstermeden saç ekim merkezleri ile görüşme yapabiliyormusun?
Hiç bir fotografın yok neye göre sana tavsiyede bulunalım?
Oraya git buraya git diye kafadan atmamızı istiyorsan yer burası değil dostum face ya da instagram dayfalarında takılmalısın.

Hocam, saçımı henüz çekme fırsatı bulamadım. Ben genel olarak yorumları okuyorum, forumu takip ediyorum. Ancak yine de önerilerinizi istedim. En kısa zamanda da fotoğraf atacağım zaten aklımda. Şu an da ki en büyük kaygım iş yerinde yeni olmam ve bu durum için kafamda ki soru işareti.

Forumu takip ediyorum asuman hoca, Koray hoca asmed takip ettiğim kadarıyla bunlardan memnun kalanlar ciddi anlamda fazla.

Facebook Twitter Instagram