Gönderen Konu: saç ektirmek istiyorum öneri ve bilgilerinize ihtiyacım var  (Okunma sayısı 167 defa)

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ynt: saç ektirmek istiyorum öneri ve bilgilerinize ihtiyacım var
« Yanıtla #1 : 06 Mart 2023, 20:58:36 »
bu kafa tamamen kapanmaz tepe ariç önden ortanın gerisine kadar ekim düşünüyorsanız sizi tatmin edecekse yaptırın

bu arada donörün arkadan ne açılı resmi yok kafanızın üstten net resmi de olmadığı için ekim sınırı çizemedim

kısaca saç ekimine net fikir vereceğimiz açılarda fotograflar değil
Global Moderator

kelbabangida

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 06 Mart 2023, 22:44:32 »
önce resimlerden seçemedim tepede tüy varmı yokmu diye  :) ama dikkatli bakınca yokmuş .
şu halde saç ekimi yaptırmak istersen işin zor hocam sakal desteği ve bir kaç seansla belki ön tarafa bir şeyler yapılabilir ama değermi cidden bende çok emin olamadım  :)

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
« Yanıtla #3 : 06 Mart 2023, 23:41:35 »
Hocam illaki saçı olmak istiyorum diyorsanız protez saçı araştırın, ama karartı olsun diyorsanız saç similasyonu da sizin için doğru tercih olabilir. Bu açıklık için saç ekiminden güzel sonuç alanlar var forumda görüyoruz ama 3, 4 kere saç ektiren insanlar ve sakal desteği ile yapıyorlar bu ekimleri. Eğer sabrım var diyorsanız forumda konuları inceleyip benzer açıklıktaki olan arkadaşların görüşlerini alabilirsiniz. Ben yerinizde olsam saç ektirmezdim.
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #4 : 06 Mart 2023, 23:49:17 »
 önden ortaya doğru yuz ifadesini değiştircek bir ekim yapılır.
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

monoblok

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 07 Mart 2023, 00:27:19 »
abi ortam şahane biralar sigaralar :) saç ekimi yorumu yapmaya geldim canımız çekti :)
zor bir açıklık donör uzun görmek lazım uzun resmi var mı ?
  • Ekim Merkezi ismi Asmed 5000 GREFT

Facebook Twitter Instagram