Gönderen Konu: Saç ektirmek istiyorum yardım öneri lütfen (FOTOĞRAFLI)  (Okunma sayısı 977 defa)

geronimo

• Full Member
Merhabalar İzmir de yaşıyorum 27 yaşındayım saç dökülmem nerdeyse 6-7 senedir var ayrıntılı fotoğraflar ektedir.
Sizce saçım ne durumda saç tipime en uygun ekim yapılacak yer hangisi olur.
Koray beyin ekimlerini takip ettim gerçekten başarılı sonuçlar fakat bütçe  çok fazla ağır gelecek gibi...
Sizce doktormu yoksa diğer saç ekim uzmanlarınamı yaptırılmalı.
İzmir ve çevresimi yoksa istanbul veya ankara mı önerirsiniz sonuçta mesaşaktli bir süreç olacak.
Ekim öncesi ve genel olarak ne kullanmalıyım ilaç veya kozmetik şampuan vb. ne önerirsiniz.
Çok zamanım olmamasına rağmen gönderilerin birçoğunu okumaktan kendimi alamadım gerçekten nerdeyse işin uzmanı olacak kadar kendini geliştirmiş bilgi sahibi arkadaşlar var ve forum çok faydalı oldu benim için değerli görüşlerinizi esirgemezseniz çok sevinirim iyi günler.

geronimo

• Full Member
Ynt: Saç ektirmek istiyorum yardım öneri lütfen (FOTOĞRAFLI)
« Yanıtla #1 : 31 Ocak 2020, 14:50:20 »
ense kısmı için daha ayrıntılı fotoğraf atacağım fakat yükleme yapılmıyor şu an

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 31 Ocak 2020, 15:06:29 »
Önden ortaya kadar güzel bir ekim yaptıra bilirsin Tepe bölgesine bu aşamada ekim olmaz oraya gerek yok donör bölgende iyi durumda
Global Moderator

Don Vito Corleone

• Hero Member
  • kellerin morale ihtiyaci yoktur!
« Yanıtla #3 : 31 Ocak 2020, 15:19:08 »
İzmir  sibel  Sibel Ulusan istanbul dr serkan aydın clinic  .koray erdoğan 

geronimo

• Full Member
« Yanıtla #4 : 31 Ocak 2020, 15:34:19 »
Önden ortaya kadar güzel bir ekim yaptıra bilirsin Tepe bölgesine bu aşamada ekim olmaz oraya gerek yok donör bölgende iyi durumda
Teşekkürler hocam birkaç yerle görüşme yaptım en kısa zamanda ekim yaptıracağım o zamana kadar kullanmamı önerdiğiniz herhangi bir şey var mı saçlarım sanırım fazla yağlı? bir de saç ekimini hekim mi yapmalı sizce ne düşünüyorsunuz?

geronimo

• Full Member
« Yanıtla #5 : 31 Ocak 2020, 15:41:04 »
İzmir  sibel  Sibel Ulusan istanbul dr serkan aydın clinic  .koray erdoğan
Hocam yakınlık konusunda ne düşünüyorsunuz istanbul da yaptırmam ne kadar dezavantaj/abvantaj yaratır? koray erdoğan çok başarılı ama maliyeti biraz yüksek.
Sibel ulusanla Özgür Nalbant arasındayım şu an Özgür bey maliyet olarak daha uygun ama ekimleri nasıl sizce ? likya clinic hair le görüştüm görüşmeler iyiydi ama forumdaki ekimleri okuyunca açıkçası birazcık tedirgin oldum. Kaç greftlik ekim yaparlar tahmini ?

Don Vito Corleone

• Hero Member
  • kellerin morale ihtiyaci yoktur!
« Yanıtla #6 : 31 Ocak 2020, 15:54:39 »
likya clinic   bilmem  ...  ama  dr serkan aydın clinic  .  ve  dr özgür bey  konuları var   2 sinden birini  seçebilirsin sonuçları  gayet  iyi 

geronimo

• Full Member
« Yanıtla #7 : 02 Şubat 2020, 09:38:17 »
likya clinic   bilmem  ...  ama  dr serkan aydın clinic  .  ve  dr özgür bey  konuları var   2 sinden birini  seçebilirsin sonuçları  gayet  iyi
Tesekkur ederim arastirmalarim devam ediyor en gec 2 hafta icinde operasyom icin kararimi verecegim ekim sonrasi surecimide burdaki butun arkadaslara yol gostermesi icin

Facebook Twitter Instagram