Gönderen Konu: Değerli arkadaşlar! İzmirde saç ektirmek için yardım lütfen  (Okunma sayısı 142 defa)

androgenetik

• Newbie
  • *
Arkadaşlar saç ektirmeyi düşünüyorum. İzmirde görüştüğüm 2 klinik  donör bölgemin güçlü olduğunu,tek seansta 4000 greft alınabileceğini söylediler. Sizce ön bölgeye sıkı ekim mi yoksa tüm bölgeye sıktan seyreğe giden bir ekim mi daha uygun olurdu? Yaşım 32. Ayrıca İzmirde saç ektiren arkadaşların tavsiyelerine açığım. Yorum ve tavsiyelerriniz için teşekkürler
« Son Düzenleme: 08 Mart 2019, 17:44:34 Gönderen: androgenetik »

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
Dr sibel ulusan hanımın konularını inceleyin izmirde gidilicek tek adres.
Global Moderator
Saç Ekimi Sonuçlari Ekibi.

alicandesouza

• Newbie
  • *
Ekim ayının başında bir arkadaşım yaptırdı Sibel hanıma on bölgesi açıktı.su an henüz 1 yıl doldurmadan fırça gibi saçlara sahip.ona da onun bir arkadaşı önermiş.forumda da baya olumlu sonuçları var.bence illa İzmir diyorsanız hiç riske girmeden Sibel hanıma gitmelisiniz.

kelkaldım

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Bencede hiç maceraya girmeyin direkt sibel hanıma gidiniz fiyatı biraz yüksek ama saç bu hocam çoğu ekim merkezinde maymun maskara ederler adamı insan içine çıkmazsınız,saç ekimiyle  çok seyrek ve doğal olmayan görünüm olma olasılığı çok yüksek olabilen bir açıklığınız var dikkatli olun derim.

Gokhan5234

• Newbie
  • *
  • gokhan5234
Bencede izmir de sibel hanım tek adres
gokhan5234

androgenetik

• Newbie
  • *
tavsiyeleriniz için teşekkür ederim. Pazartesi günü aralarında Sibel hanımın da bulunduğu 5 farklı klinikle görüşmem olacak. Sibel hanım önceliğim olacak ama diğer merkezler hakkında da fikrim olsun istiyorum. İzlenimlerimi buraya yazacağım tekrar.

Facebook Twitter Instagram