Gönderen Konu: Saçını ektirmek isteyip imkanı olmayan arkadaşlar için destek konusu  (Okunma sayısı 4572 defa)

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Saçını ektirmek isteyip ektiremeyenler arkadaslar için yardım konusu

Eğer varsa durumu olmayan arkadaşlar az  da olmsa bir maddi gelir toplayıp kendilerine vermek için açılmıştır konu. Ayrıca gönüllü olan merkezlerde foruma üye olup  ekim talebinde bulunabilir bu arkadaşlara

tsimonoce

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Bu konuda CIDDI, SAMIMI VE DÜRÜST olan arkadaslar icin bende varim.....

Mert35

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ekim için değilde yol parası olarak ufak destek çıkmak isteyen olursa ben yardım kabul ederim.Uçak biletleri dünya para olmuş.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ekim için değilde yol parası olarak ufak destek çıkmak isteyen olursa ben yardım kabul ederim.Uçak biletleri dünya para olmuş.

ekim yaptırıcagın tarıh te hesap numaranı yazarsın mert kim gonlunden ne koparsa bende dahil yollarız kardeşim.. 
Global Moderator

tsimonoce

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Mert35... Hintell in dedigine katiliyorum.....birde toplam yol parasini yazmanda fayda var :)
Tavsiye... ucak biletini önceden al, uygun oluyor :)

kaan88

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Merhabalar ben koray hocada ekim yaptırmak istiyorum ama bütcem istenilen paraya maalesef yetmiyor.
Buraya yazıyorum belki koray hoca bu konuda yardımcı olur bize:)

tsimonoce

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
kaan88..... Koran Erdogan a benimde para yetmiyor :(

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Merhabalar ben koray hocada ekim yaptırmak istiyorum ama bütcem istenilen paraya maalesef yetmiyor.

Konu dışı koray Erdoğan :)
Global Moderator

kaan88

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Konu dışı koray Erdoğan :)
Hayallerimiz yıkıldı şu an:)

boykarus

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları

😁 bu artık lükse girmiş hocam

Mert35

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları

ekim yaptırıcagın tarıh te hesap numaranı yazarsın mert kim gonlunden ne koparsa bende dahil yollarız kardeşim..

Teşekkür ederim abi,askerlik celbim belli oldu ekim için gerekli parayı tamamladığım vakit yazarım buraya isteyen yardımcı olur artık.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Teşekkür ederim abi,askerlik celbim belli oldu ekim için gerekli parayı tamamladığım vakit yazarım buraya isteyen yardımcı olur artık.
rica ederim kardeşim
Global Moderator

Mert35

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
9 şubat'a randevum hazırlanıyor muttalip beyle cumartesi günü yüzyüze görüşmeye gidip kesinleştiricem.Yol ve kalcak yer için maddi olarak destek olmak isteyenler özelden bana yazabilir ya da burda genele hesap numarası yazmak doğrumudur bilmiyorum nasıl yapayım.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
9 şubat'a randevum hazırlanıyor muttalip beyle cumartesi günü yüzyüze görüşmeye gidip kesinleştiricem.Yol ve kalcak yer için maddi olarak destek olmak isteyenler özelden bana yazabilir ya da burda genele hesap numarası yazmak doğrumudur bilmiyorum nasıl yapayım.

Hesap numaranı buraya yazabılırsın dostum ben kendi adıma az çok bişey göndericem sana umarım yardımı olur ... imkan olur ise gene yollarım diğer arkadaşlarımızda gönlünden koparsa destek olur umarım. İnşallah saçların çok güzel olur
« Son Düzenleme: 06 Aralık 2018, 13:02:04 Gönderen: Hintell »
Global Moderator

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Arkadaşlar 20 tl 30 tl .. neyse gönlünden kopan var ise mert e destek olalım
Global Moderator

Facebook Twitter Instagram