Gönderen Konu: BU SAC KONUSU İCİN İKİ DUBLE RAKI İCİLİR VALLAHA (NEDEN TEDAVİSİ YOK )  (Okunma sayısı 1109 defa)

Mehmetali32

• Hedef Az ama Devamlı Tedavi saç yapıyım derken kaş çıkarmadan
  • Hero Member
    Vallaha bu gun bir sayfada genclerin o kadar dertli yazılarını gordum  okudum ve gozlerimden yas geldi  bu gecede onlar icin iciyorum ne kadar caresiz   gencler var   cok uzuldum        bir tanesi yazmıs   odaalara girmisim  cıkamıyorum karanlıklardan cıkmıyorum intiharı dusunuyorum diye bunlara dua ediyorum bilmiyorum cok caresiz bir durum  ilac fayda etmiyor bazı kisilere hatta bazılarını daha kotu ediyor  bazılarına hic bir etkisi gostermiyor cok caresiz bir durum ekimden baska care yok  malesef bazılarınada ekim olmuyor uzuluyorum bu duruma  bu erkeklerin neden boyle bir durum yasıyor bu nasıl is  bazen dusunuyorum kadınlar bize gore cok sanslı bu konuda  simdi diyecekler onlarda  oldugunda daha kotu evet daha kotu ama onlar saklayabilirler bizim boyle bir durumumuzda yok ama  uzuluyorum bazen icelim arkadas doldur meyhaneci icelim  bugun  o 21 yasındaki cocugun yazdıkları beni cok uzdu cok  kendisi norward 6 7 olmus 21 inde   yazdıgında bile aglıyordu belki   uzulme kardesim bugun acını paylasıyorum belki fayda etmeyecek ama yalnız olmadıgını yanında butun forum olarak varız         bu durumdan bizde rahatsızız  ama bazılarının cıkarları yuzunden arastırılmıyor  tedavisi kesin bulunmuyor belkide 50 yıl bulunmayacak bende boyle dusunenlerdenim ama yapacak br sey yok seni 30 40 ına kadar saclı tutmak icin keske elimizden bir sey gelseydi uzgunum cok uzgunum  iciyorum gozlerinden akıttıgın  her yas damlası  icin ........
  • Yaşınız 28
Finasterid 0.75mg Hergün 
Bioxin ForteSarımsaklı Samp +Nizoral
Biberiye +Hint+Zeytiyagı+cam Terabendi Yagı Vitamin Kompleksi
 Haftada 3 gun spor +Dusta   Masaj +Dermoreller 2/ay
 Haftada 2 gun Dvitamin                                   
  Sabır Şükür Zaman.. .
ŞUNLARADA BAKABİLİRSİNİZ

Zeljzko_60

• Yeni üye
  • *
Saç dökülmesi gerçekten birey için çok can sıkıcı bir durum. Saç dökülmesi kişinin özgüvenini ve benlik saygısını doğrudan etkiliyor. Saç dökülmesi dünyanın sonu değil elbette ama bununla birlikte gelen depresyon, anksiyete gibi duygu durum bozuklukları kişi için dünyanın sonu olabilir. Özellikle genç yaşta saç dökülmesi yaşayanlar, bu rahatsızlıklara daha açık durumda oluyor. 21 yaşındayım ve ben de genetik saç dökülmesinden muzdaribim. Herkes için ne kadar kötüyse benim için de o kadar kötü bir deneyim. Saç dökülmesinin tedavisi ve saç sağlığının yanı sıra bence ruh sağlığı da çok önemli.  Bu durumdan ötürü kaygı bozukluğu yaşadığını düşünenler kesinlikle profesyonel yardım almaktan çekinmemeli. Saç durumu, dış görünüş kesinlikle her şey değil ama ruh sağlığı çok önemli.

|Logan|

• Hero Member
Birçok doktor önemsemiyor saç dökülmesini ama psikoloji için çok önemli. Üniversiteli bir öğrenci sınıf arkadaşlarının elleriyle saçını arkaya tarayıp fön çektiğini görüp kendisinin yapamadığını bilmesi ve kendini onların yanında eksik hissetmesi özgüveninin düşmesi bunlar çok önemli. Sabah uyandığında yüzünü yıkarken aynaya baktığında görünüşünü beğenmemek, olmak istediğin adam gibi görünmemek o güne başlayacak motivasyonu bile düşürür. Saç dökülmesini takmıyorum diyen bir kele kaybettiği saçları geri versek sevinmicek mi yani elbette sevinicek. Çünkü eksiği olmicak artık. Bazılarınız kellik bir eksi değil diyebilirsiniz elbette kellik yakışan insan da var. Ama bazı insanların saçlarını tarayıp fönleyip senin bunu yapamaman bence bir eksiklik. Etrafımızdaki herkes nw4 nw5 olsaydı bu kadar kafaya takmazdık çünkü eksik hissetmezdik ama öyle değil işte. Psikolojimizi çok etkiliyor bu konu o yüzden önemsiz falan değil şu konuyu arka plana atmamaları lazım. Lütfen bana kolun var gözün var şükret demeyin bu şükretmek değil kendini mutlu olmaya zorlamak. Ne diyeyim saçım dökülüyo ama iyi ki kolum var canım kolum mu diyeyim. Herkesin sıkıntısı kendine. Elbette yine şükrediyorum ancak benim de üzüntüm bu. En çok üzüldüğüm tayfa üniversite tayfası üniversite bittikten sonra başlasa bu kelleşme bu kadar koymaz.
  • Ekim Tarihi: 24.07.2023
  • Ekim Merkezi ismi Lifehair Şahin Çelik
  • Greft Miktarı 2800
  • Yaşınız 22
  • Medikal Tedavi Haftada 5 gün finasterid, haftada 2 gün dutasterid + Seogen Tablet

My Precious

• Hero Member
Birçok doktor önemsemiyor saç dökülmesini ama psikoloji için çok önemli. Üniversiteli bir öğrenci sınıf arkadaşlarının elleriyle saçını arkaya tarayıp fön çektiğini görüp kendisinin yapamadığını bilmesi ve kendini onların yanında eksik hissetmesi özgüveninin düşmesi bunlar çok önemli. Sabah uyandığında yüzünü yıkarken aynaya baktığında görünüşünü beğenmemek, olmak istediğin adam gibi görünmemek o güne başlayacak motivasyonu bile düşürür. Saç dökülmesini takmıyorum diyen bir kele kaybettiği saçları geri versek sevinmicek mi yani elbette sevinicek. Çünkü eksiği olmicak artık. Bazılarınız kellik bir eksi değil diyebilirsiniz elbette kellik yakışan insan da var. Ama bazı insanların saçlarını tarayıp fönleyip senin bunu yapamaman bence bir eksiklik. Etrafımızdaki herkes nw4 nw5 olsaydı bu kadar kafaya takmazdık çünkü eksik hissetmezdik ama öyle değil işte. Psikolojimizi çok etkiliyor bu konu o yüzden önemsiz falan değil şu konuyu arka plana atmamaları lazım. Lütfen bana kolun var gözün var şükret demeyin bu şükretmek değil kendini mutlu olmaya zorlamak. Ne diyeyim saçım dökülüyo ama iyi ki kolum var canım kolum mu diyeyim. Herkesin sıkıntısı kendine. Elbette yine şükrediyorum ancak benim de üzüntüm bu. En çok üzüldüğüm tayfa üniversite tayfası üniversite bittikten sonra başlasa bu kelleşme bu kadar koymaz.

Aynen öyle.Birde şunu unutmuşsun,Kellik bir zaaf olduğundan insanların genelide acımasız olduğundan kelliğinizden sizi vurur.30 yaşında nw0 lise müdür yardımcısının ben 19 yaşındayken saçımla dalga geçip saçların açılmış deyip iğrenç bir bakış atmasını hiç unutmuyorum.(O zmanlar nw2.5tum)

Kel olmak-Kısa olmak-Tipsiz olmak malesef sorundur arkadaşlar ister kabul edin etmeyin görüntü çağında yaşıyoruz görüntü her şey

|Logan|

• Hero Member
Aynen öyle.Birde şunu unutmuşsun,Kellik bir zaaf olduğundan insanların genelide acımasız olduğundan kelliğinizden sizi vurur.30 yaşında nw0 lise müdür yardımcısının ben 19 yaşındayken saçımla dalga geçip saçların açılmış deyip iğrenç bir bakış atmasını hiç unutmuyorum.(O zmanlar nw2.5tum)

Kel olmak-Kısa olmak-Tipsiz olmak malesef sorundur arkadaşlar ister kabul edin etmeyin görüntü çağında yaşıyoruz görüntü her şey

O müdürü hiç takma senin saçlar gayet iyi şu an ilerisini bilemem. O müdür dalga geçicek bir yer aramış onu bulmuş ama saçın da o kadar sorunlu değil. Gerçekten bu saç dökülmesine gerektiğinden aşırı az önem veriliyor.
« Son Düzenleme: 31 Ocak 2021, 12:37:17 Gönderen: khomur »
  • Ekim Tarihi: 24.07.2023
  • Ekim Merkezi ismi Lifehair Şahin Çelik
  • Greft Miktarı 2800
  • Yaşınız 22
  • Medikal Tedavi Haftada 5 gün finasterid, haftada 2 gün dutasterid + Seogen Tablet

Kant

• Sr. Member
Bazı saçı olanlar veya kellikten önemsiz birsey gibi bahsedenler bu durumu kızlara hos görünmek için diye algılıyorlar alakası yok erkeğin aksesuarıdır bir iş ortamında çalışırken uzaktan çalışma arkadasiniz müşteriye veya herhangi birine  şu kel kafalı arkadas size yardımcı olur der siz bunu duyarsınız ama bisey demezsiniz o an üzülmezsiniz belki eve gidince aklınıza gelir kara kara düşünürsünüz bu sadece bir örnek görüntü özgüvendir

DmitriAhmedov

• Sr. Member

Zamanında Banada  bir kere üni de arkadaş demiştiki senin saçlarda eksilmiş aynı göt kılı gibi demişti şakasına güya şaka ama milletin içinde bende kolundan tuttum dedim sneinde kaslar baya azalmış  aynı göt kılı gibi demiştim kızlar gülünce cocuk sinirden aglayacaktı kalktı gittiydi yani gerçekten kelligi kapatacak tek şey kastır ha asla kıyaslanmaz ama en azından kendimizi begeniriz giydiklerimiz oturur erkegin hası gibi dururuz saçlı kaslı olmak daha iyi ama saçsız kaslı olmakta inanın kassız olmaktan yaglı kel emekli mmemur gibi durmaktan kat kat iyi bir durum o yüzden arkadaşlar lütfen spor yapınki 35 yaşayınca kel aynı her an kalp krizi geçirecek göbekli durmayız daha çok her an parçalayacakmış gibi dururuz buda bizi karizmatik yapar
  • Yaşınız 25

Facebook Twitter Instagram