Gönderen Konu: NEKROZ KONUSU VE BİLİNMESİ GEREKEN  (Okunma sayısı 660 defa)

teyfo33

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
NEKROZ KONUSU VE BİLİNMESİ GEREKEN
« : 19 Temmuz 2020, 07:43:59 »
Arkadaşlar abilerim merhaba malum yarın şahin hocaya ekimim var , sizlere bir şey soracağım ben nekroz olayından çok korkuyorum araştırdığım kadarıyla izotonik ve adrenalini kan akışını baskilamak icin kullanıldığı sırada oluyormus bir önlemi felan varmi acaba yani sahin hocaya söylemem gereken bir şey varmı. Sigara kullanıyorum azaltamiyorum malesef beni daha çok strese sokuyor alkol yok

alltheother

• Hero Member
  • Selam olsun bütün keldaşlara:)
Ynt: NEKROZ KONUSU VE BİLİNMESİ GEREKEN
« Yanıtla #1 : 19 Temmuz 2020, 08:33:26 »
Kardeşim senlik bir durum yok. Rahatla biraz, bu kadar stres yapman senin için iyi değil. Nekroz seninle alakalı değil sende arastirmissin zaten. Sık ekim ve adrenalinin dogru kullanilmamasindan kaynaklaniyor. Şahin hoca buna dikkat eder. Sen keyfine bak. Kabuk dökümüne kadar talimatlara uy, bir aksilik çıkmaz inşallah.

teyfo33

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: NEKROZ KONUSU VE BİLİNMESİ GEREKEN
« Yanıtla #2 : 19 Temmuz 2020, 08:41:18 »
Kardeşim senlik bir durum yok. Rahatla biraz, bu kadar stres yapman senin için iyi değil. Nekroz seninle alakalı değil sende arastirmissin zaten. Sık ekim ve adrenalinin dogru kullanilmamasindan kaynaklaniyor. Şahin hoca buna dikkat eder. Sen keyfine bak. Kabuk dökümüne kadar talimatlara uy, bir aksilik çıkmaz inşallah.
az heycan yaptimm abi valla
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=15231.0

Takviyeler ;
Finasterid 1/4
 aksam xpecia
coraspin
d3 vitamini

Facebook Twitter Instagram