Gönderen Konu: FİNASTERİD İLE 10 YILDIR SAÇINI KORUYAN ADAMIN HİKAYESİ (RESİMLİ)  (Okunma sayısı 4031 defa)

Andrea

• Hero Member
Hairlosstalk.com da 10 yıldır saçını korumayı başaran  bir adamın başarı hikayesi mevcut saç tipine baktığımızda nasıl hassas tipte olduğunu anlamak mümkün ama gayet güzel bir şekilde sağlıklı saçlarla yaşayan bir adamın daha başarı hikayesi kendisi bu durumu 21 yaşında farkediyor ve sadece ama sadece finasterid kullanarak dökülen saçlarını geri çıkartmayı başarıyor ve 10 yıldır saçlarını koruyor.

Şu şinkten bakabilirsiniz: https://www.hairlosstalk.com/interact/threads/10-years-later-finasteride-only-success-story.94184/

Zaman zaman böyle örnekleri ve başarı hikayelerini paylaşacağım sizlere ve bizlere moral ve motivasyon olması dileğiyle.

BeRan

• Sr. Member
Hairlosstalk.com da 10 yıldır saçını korumayı başaran  bir adamın başarı hikayesi mevcut saç tipine baktığımızda nasıl hassas tipte olduğunu anlamak mümkün ama gayet güzel bir şekilde sağlıklı saçlarla yaşayan bir adamın daha başarı hikayesi kendisi bu durumu 21 yaşında farkediyor ve sadece ama sadece finasterid kullanarak dökülen saçlarını geri çıkartmayı başarıyor ve 10 yıldır saçlarını koruyor.

Şu şinkten bakabilirsiniz: https://www.hairlosstalk.com/interact/threads/10-years-later-finasteride-only-success-story.94184/

Zaman zaman böyle örnekleri ve başarı hikayelerini paylaşacağım sizlere ve bizlere moral ve motivasyon olması dileğiyle.

adam zaten top :D umrunda değil cinsel özellikleri ve etkisi başarı mı çocuklar güldürüyorsunuz.

shgoon1235

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
adam zaten top :D umrunda değil cinsel özellikleri ve etkisi başarı mı çocuklar güldürüyorsunuz.
Adamın 10 yıllık başarısına mahalle jargonuyla "top" diyerek kötüleyen ve leke atan bir andaval görüyorsunuz.
  • Medikal Tedavi Ru58841 Setipiprant Dut&Fin ve bazı vitamin takviyeleri

jamesblond

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Adamın 10 yıllık başarısına mahalle jargonuyla "top" diyerek kötüleyen ve leke atan bir andaval görüyorsunuz.
Gerçekten 🤮🤮 bu forum böyle tipler yüzünden berbat oluyo, Ben de ilk kim kötü bir şey yazmıştır diye aşağıya kaydırdım zaten her zaman böyle konulara böyle taş atmaya gelenler olur çünkü kafalarına öyle kodlamışlar.Alone45 gibiler forumda az bulunuyo maalesef her olumlu güzel şey yazdığınızda üstünüze atlayacaklar :D

BeRan

• Sr. Member
Gerçekten 🤮🤮 bu forum böyle tipler yüzünden berbat oluyo, Ben de ilk kim kötü bir şey yazmıştır diye aşağıya kaydırdım zaten her zaman böyle konulara böyle taş atmaya gelenler olur çünkü kafalarına öyle kodlamışlar.Alone45 gibiler forumda az bulunuyo maalesef her olumlu güzel şey yazdığınızda üstünüze atlayacaklar :D

Sosyal medya kullanmayı öğreteyim mi koçum sana az biraz  stalk ile adamın cinsel tercihi ortaya çıkıyor, LGBT+ bir birey zaten herifin cinsel kayıplarla işi yok. Kullan 10 sene aktif olarak kafanda ki saçın dursun baba yadigarından ol iyi olur size gram üzülmüyorum. Belli bir kontrol ölçeğinde kullanılacak ilaçları peynir ekmek gibi tavsiye etmek ilginç biz buna karşıyız.

jamesblond

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Sosyal medya kullanmayı öğreteyim mi koçum sana az biraz  stalk ile adamın cinsel tercihi ortaya çıkıyor, LGBT+ bir birey zaten herifin cinsel kayıplarla işi yok. Kullan 10 sene aktif olarak kafanda ki saçın dursun baba yadigarından ol iyi olur size gram üzülmüyorum. Belli bir kontrol ölçeğinde kullanılacak ilaçları peynir ekmek gibi tavsiye etmek ilginç biz buna karşıyız.
Seninle konuşan yok bana cevap yazma

DmitriAhmedov

• Sr. Member
Kardeş sen arlanmaz bir cahile benziyorsun yav sanane bilader sanane kimse bu ilacı aaa demek saça iyi geliyor hemen kullanayim diye almıyor ki diyelim ki alıyor ondan da sanane senin kuş demekki herşeyden etkileniyor git kuşuna sahip çık ne bütün fin konularının altindasin sanane ister kuşu öldürür isterse keser atar sanane bilader
  • Yaşınız 25

DARBELi HAYDAR

• Sr. Member
takipteyim
Güncel Tedavi:
Dutasterid(günde1)
Xpecia ( günde 1 )

ThinBald

• Full Member
Eşcinsellerin cinsel hayatı olmadığını nereden çıkardınız ?
Ketoral ketokonazol %2 Şampuan iki günde bir

Ketoralin saçı yıpratmaması için gliss ultimate oil elixir bakım spreyi

Dermastamp 1.5 mm hafta da bir

Andrea

• Hero Member
Kaldı ki Finasterid kullanımıyla eşcinsel olmanın ne alakası var finasterid kullanıp bir kadınla evlenip 3-4 çocuğu olan insanlar var bu konunun açılış amacı finasteridin etkisiydi.

GÜNLÜK 0.5 MG Avodart Dutasterid
GÜNLÜK 2 AGA E TABLET
GÜNLÜK 2 ADET 40MG ROACCUTANE (AKNETRENT)

BİZ BU İŞE GÖNLÜMÜZÜ VERDİK KARDEŞ.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları

BeRan kardeşim lütfen kelimelerine dikkat et benim sana saygı gösterdiğim gibi sende bu forumun üyelerine ve yorumlara daha saygılı cevaplar vererek düşünceni olumlu ya da olumsuz belirtebilirsin.

gerek yok argo cümlelere hepimiz burada bir birimize destek oluyor fikir paylaşıyor tecrübelerimizi aktarıyoruz
sende aynısını insanları kırmadan yapabilirsin

dost ve kalp kazanmak varken kaybetmeye insanların senden rahatsız olacağı kelimeler kullanmaya ne gerek var

iyilik güzellik her zaman kazanır benim şu an sana davrandığım gibi.
söylediklerin diyelim ki doğru  ya da yanlış bu şekilde giriş yaparsan karşındaki seni anlamak istemez ya da anlatamazsın

bahsettiğin ilacı 7 senedir kullanan biriyim ama sen 10 senedir kullanan insana top diyorsun bu çok yanlış bir cümle uzaylı değil insan sonuçta bu şekilde küçümsemek seni daha adam etmez
ccinsel seçimleri farklı olan insanların hormonlara ihtiyacı var..
« Son Düzenleme: 05 Aralık 2022, 04:11:55 Gönderen: Hintell »
Global Moderator

brkcmbz34

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
BeRan kardeşim lütfen kelimelerine dikkat et benim sana saygı gösterdiğim gibi sende bu forumun üyelerine ve yorumlara daha saygılı cevaplar vererek düşünceni olumlu ya da olumsuz belirtebilirsin.

gerek yok argo cümlelere hepimiz burada bir birimize destek oluyor fikir paylaşıyor tecrübelerimizi aktarıyoruz
sende aynısını insanları kırmadan yapabilirsin

dost ve kalp kazanmak varken kaybetmeye insanların senden rahatsız olacağı kelimeler kullanmaya ne gerek var

iyilik güzellik her zaman kazanır benim şu an sana davrandığım gibi.
söylediklerin diyelim ki doğru  ya da yanlış bu şekilde giriş yaparsan karşındaki seni anlamak istemez ya da anlatamazsın

bahsettiğin ilacı 7 senedir kullanan biriyim ama sen 10 senedir kullanan insana top diyorsun bu çok yanlış bir cümle uzaylı değil insan sonuçta bu şekilde küçümsemek seni daha adam etmez
ccinsel seçimleri farklı olan insanların hormonlara ihtiyacı var..

hintell abi yanlış anlamazsan bir soru sormak istiyorum, 7 yıldır finasterid kullanımında hiç cinsel açıdan yan etki yaşadın mı bir etkisi oldu mu çünkü bende kullanmak istiyorum daha 20 yaşındayım ama saçlar şimdiden hayata zor tutunuyor
Topikal Fin %0.1

Facebook Twitter Instagram