Gönderen Konu: YABANCI FORUMDAN BİR BAŞARI HİKAYESİ DUTASTERİD İLE ŞAKAKLARDA BAŞARI OKU !  (Okunma sayısı 1607 defa)

Andrea

• Hero Member
Merhabalar tekrardan dutasteride tedavimde 3. günü bitirdim şimdilik erken ama herhangi bir yan etki yok çok şükür bakalım umarım böyle devam eder ama hiçbir şekilde bırakmaya niyetim yok gerekirse dozu düşürürüm dozda ayarlama yaparım ama sonuna kadar devam ben ilacın çoğu yan etkisinin psikolojik olduğunu düşünüyorum ilaç hafif bir ilaç her neyse bunun dışında abilerime ve değerli arkadaşlarıma da umut olması için sizinle bir başarı hikayasini paylaşmak istiyorum burdan ulaşabilirsiniz. Sadece 2 günde bir dutasterid alarak başarıya ulaşan bir arkadaşımızın hikayesi ve tabi burada erken tedavinin önemi de büyük.

https://www.hairlosstalk.com/interact/threads/nickypooss-story-19-2-years-full-temple-regrowth-dutasteride.48633/page-8

Burdan ne gibi sonuçlar çıkarabiliriz ?

Dutasteridi kullanan arkadaş 19 yaşında bu ilaca başlıyor ve saçlarını kurtarmayı başarabiliyor aynı zamanda kendisi fitness ile uğraşıyor bu konuya neden değiniyorum dutasterid DHT baskılıyor arkadaşlar ve bu hormon genelde vücuttaki kas oluşumundada rol oynayan bir hormon kendisinin ifadeleri mevcut konuda zira forumdaki konunun devamına baktığımız da ise de yıllar yıllar sonrasında da konuyu unutmayıp konuya zaman zaman dönüşler yapıyor ve tam 27 yaşındaki bir dönüşünde saçlarını henüz hala koruduğunu ve herhangi bir yan etki yaşamadığını saç dökülmesinin hala aklına gelmediğini ve ilacı almayı artık daha da azalttığını artık ilacı 3 günde bir aldığını dile getiriyor. Her neyse konuyu inceleyebilirsiniz daha başka araştırmalarla paylaşımlarım devam edecek umudunuzu hep koruyun kendiniz için hayatınız için hayat kaliteniz için :) saçlı mutlu ve huzurlu günler efenim :)

Facebook Twitter Instagram