Gönderen Konu: (Konu Yok)DUTASTERİD ŞAKAKLARDA VE TEPEDE SAÇ ÇIKARIR MI ?  (Okunma sayısı 6030 defa)

Andrea

• Hero Member
Merhaba abiler forumda yeniyim sorum şu acaba Dutasterid şakaklarda ve tepede son bir kaç yıl içinde dökülmüş olan saçları tekrar çıkartıp geri getirebilir mi ve yeni kıl kökleri oluşturur mu cevaplarsanız sevinirim ve kullanıp deneyimleyen varsa bu konu hakkındaki kendi tecrübelerini ve gözlemlerini aktarırsa sevinirim teşekkür ederim sağlıcakla

emekli kel

• Hero Member
Ynt: (Konu Yok)DUTASTERİD ŞAKAKLARDA VE TEPEDE SAÇ ÇIKARIR MI ?
« Yanıtla #1 : 22 Ağustos 2021, 10:32:25 »
 öncelikle ilaçlar yeni kazanımı  genelde tepede yapar.son baskıdaki saçları kurtarıp kalınlaşma sağlayabilir kapatıcılık sağlayabilir.ama yeni kazanım dutastaride finasterid tarzı urunlerde azdır.bunlar daha çok ofansif ama forumda finasterid bir arkadasımızın tepesinde kapatıcılık sağlamıştı bayağı genelde ofansif olduğu için yeni kazanım olmaz
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

slade23

• Hero Member
« Yanıtla #2 : 22 Ağustos 2021, 10:34:20 »
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=21990.0

Kardeşim tedavim sadece dut değil ama bir ihtimal süreç yol gösterebilir incelersin istersen
avodart&minox&xpecia

UYARI!! Tabip ya da uzman değilim. Paylaşımlarım kendi araştırma ve tecrübelerime dayanıyor baz almadan önce kendiniz araştırıp tecrübe ediniz!!!

tedavim

Andrea

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 22 Ağustos 2021, 11:36:10 »
Abi cevaplarınız için çok teşekkür ederim peki sana bir sorum var 2 aylık Dutasterid sürecinde neler yaşadın zamanın olduğunda ilacı aldığın ilk günden bugüne yaşadığın psikolojinde dahil ve saçındaki genel izlenimlerinde dahil kalınlaşma incelme dinçlik canlılık genel bilgileri benimle paylaşırsan çok sevinirim bu arada konuna baktım ilerleme kesinlikle var gerçekten daha da ileriye gidebilmen dileğiyle

GÜNLÜK 0.5 MG Avodart Dutasterid
GÜNLÜK 2 AGA E TABLET
GÜNLÜK 2 ADET 40MG ROACCUTANE (AKNETRENT)

BİZ BU İŞE GÖNLÜMÜZÜ VERDİK KARDEŞ.

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #4 : 22 Ağustos 2021, 11:37:25 »
  duta karsı biri olarak diyeyim finasla durdurcan minoxla vurcan.finas luis gustavo genelde kesicidir ara sıra ileri katkısı olur minox samata gibidir golcu.tabi basla bırak saçı bozar devamlılık sart.onde fayda 30 metreden atılan gol gibi az olur tepede fayda karsı karsıya pozisyon gibidir.ama saçlar bir ii bi kotu olur
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

slade23

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 22 Ağustos 2021, 12:26:36 »
Abi cevaplarınız için çok teşekkür ederim peki sana bir sorum var 2 aylık Dutasterid sürecinde neler yaşadın zamanın olduğunda ilacı aldığın ilk günden bugüne yaşadığın psikolojinde dahil ve saçındaki genel izlenimlerinde dahil kalınlaşma incelme dinçlik canlılık genel bilgileri benimle paylaşırsan çok sevinirim bu arada konuna baktım ilerleme kesinlikle var gerçekten daha da ileriye gidebilmen dileğiyle
Rica ederim kardeşim konumda 10 sayfa yorum var okursan hepsine cevap bulacaksın :)
avodart&minox&xpecia

UYARI!! Tabip ya da uzman değilim. Paylaşımlarım kendi araştırma ve tecrübelerime dayanıyor baz almadan önce kendiniz araştırıp tecrübe ediniz!!!

tedavim

Andrea

• Hero Member
« Yanıtla #6 : 22 Ağustos 2021, 12:52:32 »
Abi minox samatta gibiyse benim saçlar Allah a emanet yapma gözünü seveyim yok mu bir Sörloht falan

GÜNLÜK 2 AGA E TABLET

Andrea

• Hero Member
« Yanıtla #7 : 22 Ağustos 2021, 12:55:41 »
Abi 10 dk dır senin konuyu inceliyordum da sen şakakları iyi halletmişsin maşallahın var saç çıkmış bildiğin işte demek ki bu ilaçlar saç çıkarıyor.

GÜNLÜK 2 AGA E TABLET

Andrea

• Hero Member
« Yanıtla #8 : 22 Ağustos 2021, 12:57:52 »
Abi yine inceliyorum bildiğin şakaklarda saç yokmuş hani incelen tüy desem anlarım da saç yokmuş saç çıkarmışsın

GÜNLÜK 2 AGA E TABLET

Andrea

• Hero Member
« Yanıtla #9 : 22 Ağustos 2021, 12:58:10 »
maşallah diyelim cidden

GÜNLÜK 2 AGA E TABLET

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #10 : 22 Ağustos 2021, 13:11:17 »
 sorma samata derken dusundumde valencia takım olarak anılır diye yazmadım ilk adıda tam aklımda değil ondan samata yazdım ender valencia galiba.bakma sen samata tanju gibi semih gibi altıpas golcusu atak takımda affetmez atarda o futbol zamanı gecti.sen şoyle içerden dısardan mucadele ver kalanıda ektirirsin neymar messi aynı takım artık bunlar minox finas olsun yada finasla tut kalanı ektir onde ekimden baska bişiden bel bağlama olursada rakibin kendi kalesine golu olur avanta dusmuş olur.

slade23

• Hero Member
« Yanıtla #11 : 22 Ağustos 2021, 13:12:05 »
Abi 10 dk dır senin konuyu inceliyordum da sen şakakları iyi halletmişsin maşallahın var saç çıkmış bildiğin işte demek ki bu ilaçlar saç çıkarıyor.
Kardeşim düzenli uyguladım tedavimi 160 küsür gün oldu Allah’a şükür güzel de sonuç aldım. Ama dökülme konusunda sıkıntı hepimizde farklı bir şey tetikliyor ve mekanizması tam belli değil. Bende dht den dolayı oluyor sende vitamin kaynaklı olabilir. Zor bir süreç tedavi Allah hepimize şifa versin
avodart&minox&xpecia

tedavim

Andrea

• Hero Member
« Yanıtla #12 : 22 Ağustos 2021, 13:14:14 »
Bu arada abi sen gelene kadar ben de kendi saçımın şakak kısmını attıyorum sizler tecrübelisiniz bana da yardım ederseniz sevinirim şu an vaktim yok verteks de de dökülmem var daha sonra detaylı konu açıp fotoğraflarımı yükleyip sizinle beraber  sürece bende dahil olacağım ama saçımın ön kısmı 4 yıldır bu şekilde genetik kellik başlangıcı dedi doktor ama ilaç vermedi yaşım 22 Dutasterid e başlarsam minoxidil hariç bu saçları koruyabilir miyim ve ön çizgim toparlanır mı resimler bu şekilde tekrardan çok çok teşekkür ederim sizlere.

GÜNLÜK 2 AGA E TABLET

Andrea

• Hero Member
« Yanıtla #13 : 22 Ağustos 2021, 13:18:28 »
dediğin gibi niyetim o şekilde ileride ekimle ön tarafı düzeltmek kesinlikle  abi şimdilik 22 yaşındayım mevcut saçlarımı koruyabilirsem eğer niyetim o şekilde forumda benim gibi bir çok genç arkadaşımız var şakakları bu şekilde olan onlara da yardımcı olmaya çalışacağım tekrardan bu arada cevap yazdığınız konuştuğunuz için teşekkür ederim

GÜNLÜK 2 AGA E TABLET

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #14 : 22 Ağustos 2021, 13:18:48 »
 zaten saçlar şu an minoxluk değil drlar bu saçlara genelde günde 1 kere kullanmak üzere 0.2 mg doz minox onerirler.sitede akranlarında az kullanıyor onlere.olanı tutsan bile ilaçla eğer tip varsa bu şakaklarda azıcık dokukluk o tipi bozar çok ufak bir ekim olabilirsin yada minoxla çok az kullanımla biraz sonuc alabilirsin.sade ilaçla onleri kapayamazsın.ilaçtan beklentin dokulmeyi yavaslatmak ıolsun biraz kalınlaşma yapar ama şakakları kapamaz.genel saç gitmesinde gerisini halledersin saç sağlıklı ama mimnyaturleşme var sinyal veriyor saçlar aslında.dut bana ağır geliyor finasterid dermoller uygula.

Facebook Twitter Instagram