Gönderen Konu: Tepede ki saçlarımı finasterid toplar mı? Rogaine ?  (Okunma sayısı 594 defa)

IamMajesTy

• Yeni üye
  • *
Merhaba arkadaşlar,

Saç ekiminden 6 ay önce ve sonrasında da 6 ay proscar kullanmayı düşünüyorum, tepe bölgesini sizce toparlar mı? Çünkü ekimde sadece ön bölgeye düşünüyorum (3500-4000 greft olacak Serkan aygın) ve bundan sonra sadece tepe bölge için rogaine de düşünüyorum mümkün mertebe, sizce faydası olur mu?

Protez saç kullanıyorum şuan, o yüzden yanlar uzun üstler kısa  ;D

Şimdiden teşekkürler

emekli kel

• Hero Member
Ynt: Bu tepeyi finas toplar mı? Rogaine ?
« Yanıtla #1 : 19 Ekim 2021, 16:13:56 »
 proscarı devamlı kullan donorun resminide at sakal minoxidil desteklide girebilirsin tepeye
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 19 Ekim 2021, 18:12:05 »
bu tepeyi finasterid toparlamaz çünkü gitmiş artık sadece ekim düşünür seniz sürece destek olur ve donör bölgeni güçlendirir
Global Moderator

LOESS

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 19 Ekim 2021, 18:32:23 »
finasterid toparlamaz fakat donör bölgeniz için eğer ekim düşünüyorsanız önemli bir kriter finasterid. Ben ekim öncesi 9 ay kullandım etkisini gördüm,yeni ekim yaptırdım kullanmaya devam edeceğim.

Münir

• Sr. Member
« Yanıtla #4 : 19 Ekim 2021, 18:41:00 »
finasterid toparlamaz ama rogaine kısa süreli işe yarar.ben 2,5 senedir finasterid kullanıcısıyım yeni saç çıkardığını görmedim ancak olanı koruyor.

IamMajesTy

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #5 : 19 Ekim 2021, 22:53:59 »
Çok teşekkür ederim cevaplar için bakalım o zaman fin ve rogaine ile yola çıkalım şampuan da revita olacak kurtarabildiğimizi kurtarırız.

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #6 : 20 Ekim 2021, 11:31:45 »
 şu onemli.minoxidilde hangi markadan fayda alırsan onuunla devam et marka değiştirince sonuc bozulabiliyor.ve pahalı minoxidillerle ucuzları arasında etlki farkı yok.rogeineye bedavadan fazla para verme en ucuz ve her zaman bulabilceğin bir marka ile basla onda sabit kal.
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

IamMajesTy

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #7 : 20 Ekim 2021, 12:58:08 »
Burada başka marka bulamıyorum malesef sadece rogaine var, köpük ve sprey olarak var. Onun hangisini tavsiye edersiniz acaba?

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #8 : 20 Ekim 2021, 14:42:28 »
 farketmez hangisi daha kolay uygulanırsa onu kullan o zaman.

Facebook Twitter Instagram