Gönderen Konu: Gerçekten Saçlarını dökmeden Koruyan Varmı  (Okunma sayısı 1329 defa)

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
Ynt: Gerçekten Koruyan Varmı
« Yanıtla #1 : 27 Mart 2022, 22:20:14 »
Hintell'in saçları 6 yıldır taş gibi. Çok geriye de gideceğini sanmıyorum. Benimde 4.5 yıl doldu şuan için bir gerileme yok aksine çok daha gür duruyor 10 sene öncesinden.
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

Thescript

• Hero Member
« Yanıtla #2 : 28 Mart 2022, 04:27:38 »
Hintell'in saçları 6 yıldır taş gibi. Çok geriye de gideceğini sanmıyorum. Benimde 4.5 yıl doldu şuan için bir gerileme yok aksine çok daha gür duruyor 10 sene öncesinden.
tedaviniz nedir hintel hocanın  da merak ediyorum

onizuka eikichi

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 28 Mart 2022, 04:49:25 »
İkimizde sadece finasterid kullanıyoruz, şampuanda revita :).
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 28 Mart 2022, 09:21:46 »

Ekim yaptırdığınız İçin olabilir mi:)
Arkadaş sadece medikal tedavi ile saçları uzun vadede korumaktan bahsediyor:)

onizuka eikichi

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 28 Mart 2022, 13:08:25 »
Ekim yaptırdığınız İçin olabilir mi:)
Arkadaş sadece medikal tedavi ile saçları uzun vadede korumaktan bahsediyor:)

Hayır üstadım tabii ki soruyu anladım da ben kendi ekim olmayan saçlarımdan bahsediyorum. Ekimim sıklaştırma ekimi değildi ki ön hatta ve temporal alana yapıldı. Önceden fotoğraflarıma bakıyorum yine yoğunluk farkı ciddi anlamda var. Yani şakaklar açık olmasaydı benim ekimsizde sorunumdan kurtulurdum diye düşünüyorum.

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 28 Mart 2022, 14:25:47 »
Hayır üstadım tabii ki soruyu anladım da ben kendi ekim olmayan saçlarımdan bahsediyorum. Ekimim sıklaştırma ekimi değildi ki ön hatta ve temporal alana yapıldı. Önceden fotoğraflarıma bakıyorum yine yoğunluk farkı ciddi anlamda var. Yani şakaklar açık olmasaydı benim ekimsizde sorunumdan kurtulurdum diye düşünüyorum.

|-onayisareti-|

DmitriAhmedov

• Sr. Member
« Yanıtla #7 : 28 Mart 2022, 22:05:55 »
konunuza baktimda sanki daha fokulmeyecrk gibi duruyormuş yogunkus arkalar dökülmenizi bilmiyorum tabi şiddetli dökülürken durdurdunuz mu
  • Yaşınız 25

bohemian

• Hero Member
« Yanıtla #8 : 29 Mart 2022, 00:43:45 »
Günlük 1mg mi kullaniyorsunuz?
  • Yaşınız 21
  • Medikal Tedavi xpecia(1), min(7-8 fıs), 0.5mg fin, dermapen(haftada bir 1.5-1.75), ketoral şampuan(haftada 1), masaj

Robert

• Hero Member
Ynt: Gerçekten Saçlarını dökmeden Koruyan Varmı
« Yanıtla #9 : 29 Mart 2022, 01:25:38 »
Genetik dökülme izin vermiyor ki karşısına finasterid koyduk bakalım ne olacak 😃

onizuka eikichi

• Hero Member
« Yanıtla #10 : 29 Mart 2022, 03:23:06 »
Saç tedavisinde önerilen günlük 1 mg olarak kullanıyorum.

Saçlarımın şuan nasıl göründüğü önemli değil. Forumda ilk açtığım konunun 10. sayfasına isterseniz bir göz atabilirsiniz. Siz şuan 4.5 yıllık tedavi ve ekim yapılan saçı değerlendiriyorsunuz. Etkisi olmasa zaten ben kullanmazdım.

Ben kendim kullansamda doktor kontrolü olmadan bu takviyenin kimsenin kullanamaması gerektiğini düşünüyorum. Kendim de doktor kontrolünde bu ilaca başladım. Ben finasterid insanların kafasına göre kullanacağı bir takviye değil.

Cardozoo

• Hero Member
« Yanıtla #11 : 02 Nisan 2022, 01:39:03 »
Finasterid sayesinde özgüvenim, rahatlığım geri geldi. Önceden yatak yorgan yastık hep saç iken şuan saç teli bulamıyorum.
Hafta 3 kere 1.25 mg finasterid,günlük şakaklara minox
Nw 2.5a Diffuse Thinning
Yaş 20
Kalben - Saçlar

DmitriAhmedov

• Sr. Member
« Yanıtla #12 : 02 Nisan 2022, 02:50:49 »
Finasterid sayesinde özgüvenim, rahatlığım geri geldi. Önceden yatak yorgan yastık hep saç iken şuan saç teli bulamıyorum.
Kral konularına baktimda saçi bulamadım 2.5 dan 1.25 e ilerlemiş ya bakabilirmiyim
  • Yaşınız 25

Cardozoo

• Hero Member
« Yanıtla #13 : 03 Nisan 2022, 13:57:29 »
Kral konularına baktimda saçi bulamadım 2.5 dan 1.25 e ilerlemiş ya bakabilirmiyim
Haziran sonunda güncelleme yapacağım. 3 ayda çok iyi sonuç verdi ama sporda sırtımı sakatladığım için 1 ay bırakmak zorunda kaldım. Biraz gerileme söz konusu oldu. Normalde elime banyoda veya normal elimi attığımda saç gelmezken ara verdiğim 1 ayda 5-10 saç geliyordu.
Nw 2.5a Diffuse Thinning
Yaş 20
Kalben - Saçlar

Cardozoo

• Hero Member
« Yanıtla #14 : 03 Nisan 2022, 14:17:53 »
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=26372.0
3 aylık sonucu paylaştım
Nw 2.5a Diffuse Thinning
Yaş 20
Kalben - Saçlar

Facebook Twitter Instagram