Gönderen Konu: İzmirde Başarılı saç ekimi sonucu aldım çok şükür  (Okunma sayısı 1024 defa)

nkakdemir

• Yeni üye
  • *
Herkese merhaba arkadaşlar. Bundan 1 bucuk yıl önce izmirde saç ekimi yaptırdım ve ilk başlarda çok umutsuz başladı süreç açıkçası ama sonuçlar sabırla alınıyormuş sabır etmeyi resmen saç ekimi sonrası öğrendim diyebilirim. :) simdi gelelim bence sonuçlara:)

Ben çok memnunum ve kesinlikle iyi araştırıp öyle yaptırın.. Yönlendirme yapmayı sevmiyorum cunki ben simdi yaptırdım ve çok memnun kaldım ama benim sonuca göre bir arkadaşımız gider yaptırır sorun olur ve sorumluluk hissederim ama illa isteyen olursa tabiki gidip görüşebilir. Ben bir bucuk sene önce 6.500 tl ye yaptırmıştım suanki fiyatlar assa yukarı 12 13 arası değişiyor. Kendi Çevremden 4 kişi daha ekim yaptırdı 3 kişinin ki benimkinden iyi oldu 1 kişininde Ekim iyidi ama çıkma konusunda sorunlar oldu onada ücretsiz ikinci ekimi
Yaptılar.

Uzun lafın kısası arkadaşlar Allah kafanıza göre saç versin :)

5 resimden fazlasını yükleyemedim konunun içine resim alabilirsem aticam. Herkese iyi günler Allaha emanet olun

nkakdemir

• Yeni üye
  • *
Ynt: İzmirde Başarılı saç ekimi sonucu aldım çok şükür
« Yanıtla #1 : 22 Ocak 2023, 14:46:35 »
Devam resimleri :)

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ynt: İzmirde Başarılı saç ekimi sonucu aldım çok şükür
« Yanıtla #2 : 22 Ocak 2023, 15:01:14 »
Merkez adı yazmadınız sadece ekiminizi paylaşmak istediniz bu yüzden sorun yol yönlendirme ve algı yok konuda

Başarılı bir sonuç almanıza sevindim umarım güzel günlerde tararsınız saçlarınızı
Global Moderator

Facebook Twitter Instagram