Gönderen Konu: izmirde nereye saç ektirmeliyim  (Okunma sayısı 4281 defa)

yasas smyrna

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
izmirde nereye saç ektirmeliyim
« : 25 Eylül 2015, 13:45:49 »
arkadaşlar izmir için likya, şifa, karataş hst, gazi hst gibi öneri ve tavsiyeler aldım bazı berberlerden.. geçenlerde likya saç ekim merkezi ile görüştüm 3500 4000 arası greft çıkarabiliriz dediler 3500 tl fiyat çektiler.. açıkçası bu konuda çok bilgisiz olduğum için hemen karar vermek istemedim araştırmaya devam edicem.. açıklığım çok fazla biliyorum tek seansla biticek gibi gözükmüyo saç çizgisini öne aldırıp arkayı da komple kapatacak şekilde bir ekim mümkün olabilir dendi.. sizce nasıl bir yol izlemeliyim (yaş 26 )

Freedom84

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: izmirde nereye saç ektirmeliyim
« Yanıtla #1 : 12 Temmuz 2018, 12:23:07 »
Bende naturelde yaptrdim sakin gitme dr alpay yildizdi .. bnce bu isi izmirde iyi yapamiyolar

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 12 Temmuz 2018, 23:51:17 »
Yalan söylemişler , 3500 greftten sonra ikinci bir şansın olacağını düşünmüyorum. Önden başlayarak arkaya kadar bu kafayı kapatacak greft maalesef çıkmaz sizden. Ekim işini rafa kaldırın bence

saçınıkaybedenadam

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 13 Temmuz 2018, 00:48:59 »
İlla izmirde yapacaksan bence en iyisi gene sibel ulusan. diğer bahsettiğin yerler şikayet çok alan yerler diye biliyorum.

luckystrike

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 17 Temmuz 2018, 18:25:25 »
arkadasim ben de izmirde yaptiricam. ilk baslarda ben de dedigin yerleri dusundum ama simdi sibel hanimda karar kildim gibi.

sana en buyuk tavsiyem ektiricegin kisinin doktor olmasina dikkat et. bide eski ektikleri insanlarla gorusmek isteyebilirsin. tabi zor yer secmek ben de hala kesin kararimi veremedim. forumu inceliyorum insanlardan cesaret almak icin.

dinodin11

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 17 Temmuz 2018, 18:41:22 »
Yalan söylemişler , 3500 greftten sonra ikinci bir şansın olacağını düşünmüyorum. Önden başlayarak arkaya kadar bu kafayı kapatacak greft maalesef çıkmaz sizden. Ekim işini rafa kaldırın bence

+1

Kovan

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 18 Temmuz 2018, 08:51:51 »
izmirde ki ekımcıler vasat sansını baska yerde denemelısın.ılla ızmır dersen bakarsın sonuclara gore yol belırklersın.
ayrıca sloccera katılıyorum 3500 sonrası ıkıncı bır sansın olmayabılır

luckystrike

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 22 Temmuz 2018, 17:56:34 »
Butcen varsa ve siklik senin icin onemliyse bence sibel ulusan. izmirde en pahali ama en sik eken yer de orasi. ben de foruma izmirde karar kilmak icin katildim. simdilik ekim icin para biriktiriyorum. arastirmani iyi yap arkadasim izmirde cok vasat yerler de var.

tsimonoce

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 09 Kasım 2018, 07:10:58 »
Arkadaslara katiliyom.... 2. sansin olmayabilir ama sakaldan ve gögüsten de alimlarla belki biraz sansin artabilir ama arka donör biraz az gibi :(

Radament

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 09 Kasım 2018, 16:18:24 »
3000 saç 1000 sakal toplam 4000 bir ekim olabilir, önler sık arkalara doğru seyrek. Başka bir ekim şansında olmaz bana kalırsa. Sibel ulusan olabilir belki, izmirin pek pozitif bir ünü yok. Açıklık arttıkça başarı şansı da düşüyor bu arada.

bcnea

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #10 : 17 Kasım 2018, 23:11:51 »
Bence de izmir dusunme, izmirin fiyatlari da artti, ayni fiyatlara ya da biraz fazlasina istanbul dusun derim.

Ben ilk ekimi sibel ulusan da yaptirmistim, eger amac sadece sac ciksin ise evet ektigi cikiyor sibel hanimin, fakat dogallik ve donor kullanimi kesinlikle tavsiye edemem. Benim ense kisa kestirince cok net belli oluyor ki 2500kok alinmisti. Mantikli olan bu isi 1-2 kere yaptiiriyorsun ondan Keser hocaya, Koray hocaya ektirmek mantikli ya da onlar kadar olmasa da Sahin bey ya da Murat Kucuktas in ekimlerini de dogal buluyorum, aldiklari enselerde de iz kalmamasi buyuk avantaj ve fiyatlari daha uygun.

Sergeant

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #11 : 17 Kasım 2018, 23:14:53 »
İzmirde Sibel Ulusan doğru tercih olur senin için geniş alan ve fazla greft çalışıyor...

Facebook Twitter Instagram