Gönderen Konu: Nereye ektirmeliyim?  (Okunma sayısı 2023 defa)

JaCKiE_BrOwN

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Nereye ektirmeliyim?
« : 12 Ocak 2018, 04:01:16 »
Arkadaşlar herkese merhaba. Online konsültasyonu kullanarak hakan doğanay'a fotoğraf ve bilgilerimi göndermem rağmen herhangi bir dönüş olmadı. Forumda uzun zamandır bulunan ve gerçekten bilgilerine güvenebileceğim üyelere güvenerek fotoğraflarımı gönderiyorum. Arkadaşlar öncelikle yaşım 36. Saç ekimi için ayıracağım bütçe 12-15 bin lira arası. Bir süredir forumu geziyorum ve Estemylife, özgür nalbant, esma serkan gibi isimlerin gayet iyi sonuçlarını görüyorum. Ancak bu ücret aralığında bana en iyi sonucu çıkartacak bir ekim merkezi tavsiye ederseniz çok sevinirim. Bunun dışında ortalama kaç greft ekim yapılır ve donör alanım yeterli mi?
 Şimdiden herkese teşekkür ederim.

emeklikel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Nereye ektirmeliyim?
« Yanıtla #1 : 12 Ocak 2018, 07:40:03 »
saçına uygun yapıda basarılı sonuc alanlara bak  6 bin grfet falan ister kafa hatta biraz daha fazlası finasteridle güclendirebilirsin donoru ekim oncesi kulak ustleri şu bu istenilemn sayıyı toplarlar bence
« Son Düzenleme: 12 Ocak 2018, 07:44:58 Gönderen: emeklikel »
saçları ekmeydi dersin

emeklikel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 12 Ocak 2018, 11:06:50 »
şok dokulme erken çıkış bunlar ölçü değil yeterki ektikleri zazhiyatsız çıksın doğal olsun planlama usta işi olsun varolan saça zarar vermesinler .dr özgür nalbantoğlu bu tarz saçları ii ekiyor eskiden serdar gorkemde ii ekerdi bu kafaları ama son zamanlar bazı ters ekimleri çıkabiliyor diyorlar
saçları ekmeydi dersin

byburkay

• byburkay
  • Hero Member
« Yanıtla #3 : 12 Ocak 2018, 14:06:46 »
Bu Konuya Yorum Yapmıştım nedense silinmiş ? Sebebi nedir ?

JaCKiE_BrOwN

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 12 Ocak 2018, 14:59:18 »
özelden yapar mısınız o zaman yorumunuzu? çok teşekkür ederim

Mystique

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 12 Ocak 2018, 16:09:19 »
bu tür açıklığın fazla olduğu durumlarda serdar gökrem iyi iş çıkarıyor diye biliyorum. bi araştır istersen

dr.ferhadyildiz

• Jr. Member
  • **
  • Saç olur, sağlık olsun...
    • Dr. Ferhad YILDIZ
« Yanıtla #6 : 12 Ocak 2018, 22:42:19 »
Merhabalar;

Fotoğraflarınıza bakılacak olursa, saçınız ekime gayet uygun görülüyor. Donör bölgeniz bir hayli geniş, ön kısımda saçınızın olması ve ön bölge ile vertex arasında kalan bölümde dökülme alanının çok geniş olmaması sebebi ile, yapılacak doğru bir operasyonun bu tarz saçlarda başarılı sonuçlar getirdiğini defalarca gördüm.

Şimdiden operasyonunuzun başarılı geçmesi, ve memnun olacağınız bir sonuç elde etmeniz dileğiyle.
Yazmış olduğum yorumlarda / yanıtlarda kişisel görüşlerimi, tecrübelerimi belirtmekteyim. Bilgiler tavsiye niteliği taşımaz. Sağlık ile ilgili her durum branş uzman hekim danışmanlığı gerektirir.

kararsizadam

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 16 Ocak 2018, 21:32:54 »
Aynı kararsızlıkları yaşadıktan sonra Özgür Nalbant'tan randevumu aldım. Kendisi bu işin ticaretini değil hekimliğini yapıyor. Konuma göz atabilirsiniz:

https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=3402.0

Tabiki bu bir tavsiye. Siz iyice araştırın, kalbiniz birine ısınacaktır.

JaCKiE_BrOwN

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 17 Ocak 2018, 18:55:01 »
Aynı kararsızlıkları yaşadıktan sonra Özgür Nalbant'tan randevumu aldım. Kendisi bu işin ticaretini değil hekimliğini yapıyor. Konuma göz atabilirsiniz:

https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=3402.0

Tabiki bu bir tavsiye. Siz iyice araştırın, kalbiniz birine ısınacaktır.

Özgür Nalbant - Esma / Serkan - Estemylife Hasan bey arasında kaldım. Sonuçlarınızı dört gözle bekliyorum.

emeklikel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 17 Ocak 2018, 19:00:53 »
anket aç 3 unun arasında
saçları ekmeydi dersin

Facebook Twitter Instagram