Gönderen Konu: Acemi bir saç ektirmek isteyenim. Yardım lütfen  (Okunma sayısı 310 defa)

ahmet calayir

• Yeni üye
  • *
Acemi bir saç ektirmek isteyenim. Yardım lütfen
« : 21 Aralık 2022, 22:41:28 »
Henüz bugün buldum bu siteyi ve bilmediğim pek çok şey var. Yakın zamanda 20 bin TL yi geçmeden Ekim yaptirmayi düşünüyorum. Berkay tulpar da karar kılmıştım normal şartlarda. Ekim ve 5 prp falan. Çünkü iki tanıdığım yaptırmıştı ve memnundu. Ama bu siteye girince instada pek denk gelmedigim araştırırken pek duymadigim merkezlerin daha çok konuşulduğunu behsedildigini gördüm ve kafamı karıştırdı buda. İstanbul'da Ekim yaptirmayi düşünüyorum ve bana önereceğiniz 20 bin TL altında merkezler nereler acaba. Berkay tulpara ektiren veya bu konuda iyi kötü bilgisi olan var mı. Akl ile de görüştüm burda görüm medekse de sordum. Düşüncelerinizi tavsiyelerinizi bekliyorum arkadaşlar.

ahmet calayir

• Yeni üye
  • *
Ynt: Acemi bir saç ektirmek isteyenim. Yardım lütfen
« Yanıtla #1 : 21 Aralık 2022, 22:46:29 »
Bu da saçımın şuan ki hâli 😅

Dr.hair

• Hero Member
« Yanıtla #2 : 21 Aralık 2022, 23:12:16 »
Açılık saç ekimi için çok uygun . Forum dan biraz araştır . Ekimin güzel olur

ahmet calayir

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #3 : 22 Aralık 2022, 02:05:39 »
Peki kök hücre ile beraber saç ektirmek daha mı mantıklı acaba.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 22 Aralık 2022, 02:49:51 »
istanbul akl ya da medeks mantıklı fiyata göre
Global Moderator

ahmet calayir

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #5 : 22 Aralık 2022, 09:52:56 »
Secenekler li azaltayim derken arttı 😅

Sibel ulusan bin Euro ücret (ekim 12-13 saat sürermis iğneli perkutan tekniği dedi) ve 4 prp

Medeks 18 bin 2 prp

Akl 20 bin 1 prp

Berkay tulpar 17 bin 5 prp

Ne diyorsunuz beyler?

kelveötesi35

• Hero Member
« Yanıtla #6 : 22 Aralık 2022, 12:04:15 »
Öncelikle forumu bulman senin için daha hayırlara vesile olmasını dilerim.

Önerim, acele etmeden biraz forumu kurcalaman, şöyle biraz konsantre olup ekipleri incelersen, hem ekim olayını, hem merkez olayını çözümlemiş olursun.

Yap bir kahve otur pc başına, iyice bi forumda vakit geçir  |-onayisareti-|

ahmet calayir

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #7 : 22 Aralık 2022, 13:01:18 »
Teşekkür ederim :) yılbaşı öncesi fiyat artmadan yaptırmak istiyorum o yüzden biraz aceleci oldum sanırım.

kelveötesi35

• Hero Member
« Yanıtla #8 : 22 Aralık 2022, 13:47:25 »
Metalci kardeşim ( Tahmin ettim ) bu işler aceleye gelmez. Birçok faktör bir araya gelmeden yaptırılan ekimden çok verim alamazsın.

Mesala yaşın kaç, doğru bir yaşta mısın ekim için ?
Takviye kullanman gerekli mi ? Hangi takviyeler ?
Kaç ekim gerekli ?

Bu tarz sorulara cevabını burdaki binlerce ekim yaptıran kişilerden öğrenebilirsin. Diyelim boşverdin bunları ve ektirdin, peki yanlış yere ektirmiş olursan ne olacak ? Zam gelecek kaygını anlıyorum ama doğru şekilde araştırma yapıp ekim yaptırırsan bütçeni daha iyi değerlendirmiş olursun. Boşuna maddi ve en önemlisi manevi kayıp yaşamanı dilemeyiz.

ahmet calayir

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #9 : 22 Aralık 2022, 15:01:08 »
Yaş 31, eski metalcilerden diyebiliriz😅
Dikkate alıcam dediklerini. Sen hangisini seçerdin diye soramadan edemiyorum bak gene de 😃
Sibel hocanın tekniğinin(iğneli perkutan) farklı olması bir yandan ilgimi çekti bir yandan da 12 saat Ekim sürecek olması bekleyen greftlerin için dezavantaj olabilir mi diye düşünmeden edemedim.

sahin0397

• Full Member
  • sahin0397
« Yanıtla #10 : 22 Aralık 2022, 15:14:23 »
Dikkate alıcam dediklerini. Sen hangisini seçerdin diye soramadan edemiyorum bak gene de 😃
Sibel hocanın tekniğinin(iğneli perkutan) farklı olması bir yandan ilgimi çekti bir yandan da 12 saat Ekim sürecek olması bekleyen greftlerin için dezavantaj olabilir mi diye düşünmeden edemedim.

o kadar fiyatlara çıkabilirseniz ahd,serkan aygın veya asuman hair düşünebilirsiniz.

ahmet calayir

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #11 : 22 Aralık 2022, 15:25:21 »
Dediklerin 30 binden başlıyor sanırım. Yoksa aklımda ilk Asuman vardı benimde.

kelveötesi35

• Hero Member
« Yanıtla #12 : 22 Aralık 2022, 16:14:05 »

Benim ekim sabah 8 gibi başlayıp akşam 23.00 dolaylarında bitmişti, sen hesap et artık ne kadar süre durmuş grefler :) herhangi bir dezavantaj olmuyor yani.

Sibel Ulusan gözlemlediğim kadarıyla iyi ekimcilerden, forumda çok fazla konusu var, inceleme yapıp, bütçende yetiyorsa, tercih edebilirsin. Teknikten ziyade ekimcinin iyi olması ilgini çeksin...

Yaş güzel bu arada. Bende o yaşlarda ektirmiştim. Peki ben mi neyi tercih ederdim, biraz daha bekleyip bu süreçte saçları bi kuvvetlendirip ektirmeyi tercih ederdim.

Facebook Twitter Instagram