Gönderen Konu: Saç Ektirmek İçin Birkaç merkezle görüştüm. Yardım rica ediyorum  (Okunma sayısı 875 defa)

Delibey

• Yeni üye
  • *
Merhabalar 33 yaşımdayım. Çocukluktan gelen bir alın açıklığımla birlikte uzunca süredir düşündüğüm saç ekim işlemine evden çalıştığım için ektirmeye karar verdim. Serkan Aygın ve emphair ile görüştüm. İkisi de 3500 greft civarı ekim yapılacağını söyledi. Serkan Aygın 10 bin emphair 6500 fiyat verdi. Fotoğrafları ekliyorum. Yorumlarınızı bekliyorum:)

Saç dökülme hızımı göstermesi açısından da 4 yılönceki fotoğrafımı da koydum.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
ekime gayet uygunsunuz güzel olur donör bölgeniz de güzel 2 merkezinde konularını araştırıp kararınızı verin
Global Moderator

Delibey

• Yeni üye
  • *
Emphair ataşehir kliniğinde Mesut Çevik ekim videolarını izledim. Ama ticari kaygısı çok gibi yorumlar okudum forumda. Dolayısıyla onları reklam yüzü gibi kullanıp özensiz yapmalarından çekiniyorum.

Delibey

• Yeni üye
  • *
ekime gayet uygunsunuz güzel olur donör bölgeniz de güzel 2 merkezinde konularını araştırıp kararınızı verin
Emphair ataşehir kliniğinde Mesut Çevik ekim videolarını izledim. Ama ticari kaygısı çok gibi yorumlar okudum forumda. Dolayısıyla onları reklam yüzü gibi kullanıp özensiz yapmalarından çekiniyorum

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Emphair ataşehir kliniğinde Mesut Çevik ekim videolarını izledim. Ama ticari kaygısı çok gibi yorumlar okudum forumda. Dolayısıyla onları reklam yüzü gibi kullanıp özensiz yapmalarından çekiniyorum.

reklamlara pek aldanma ekim sonuçlarına bak bu forumda kardesım
maddı olarakda düşünme başarıya odaklan
Global Moderator

Cartel21

• Ön hat takıntılı 🙂
  • Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Tam ekimlik bi kafa Bana sorarsan Serkan Aygın derim ama forumu konuları iyice araştır ..
yüzü gösteren ön hat çizgisidir, ön hat gittiyse direkt kelsin 😁

LOESS

• Hero Member
Saç ektirecek bir aday için herşeye sahipsin açıklığın az donör güzel saç kaliteli aman diyim kötü bir ekimci de saçını yazık etme bütçen yoksa ertele ama forumda konusu güzel olan ekimcilere odaklan. Asuman veya Serkan olabilir.

Facebook Twitter Instagram