Gönderen Konu: Klinik ve saç ekimi konusunda fikirlerinizi rica ediyorum  (Okunma sayısı 206 defa)

Yemyeşil

• Yeni üye
  • *
Bütün siteye iyi akşamlar arkadaşlar saç ekimi yaptrmak istiyorum bikaç yıldır bu siteyi takip ediyorum ama cesaret edip ektiremedim bi türlü sizce bu saça ekim olurmu ekimden geldiği kadar fotoğraflar koymaya çalıştım medeks,akl klinik ve Asuman hair arasında kaldım fikirleriniz gerçekten önemli benim için yorumlarınızı bekliyorum…

emekli kel

• Hero Member
Ynt: Saç ekimi
« Yanıtla #1 : 04 Ocak 2023, 22:18:52 »
 finasteridle saçlarını guclendirip ektir derim ilaç yan etki diyorsan cılızları yok sayıp bol sayıda ekerler asuman hair kapar bu kafayı ama guclendirip ektirsen daha iyi
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Yemyeşil

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #2 : 04 Ocak 2023, 22:26:16 »
Yorum için teşekkür ederim kardeşim finasterid harici güçlendirebileceğim başka takviye varmıdır

Canimo

• Sr. Member
« Yanıtla #3 : 05 Ocak 2023, 00:09:40 »
ekim olur neden olmasın .donör alanınız güçlü ekim alanı ise ultra güzel olmasada memnun kalabileceğiniz bir sıklık elde etmek için uygun durumda tabi klinik seçimi çok önemli .bahsettiğiniz üç merkezinde forumda epey konusu var bence biraz zamanınızı verip bu konuları detaylı araştırıp karar verirseniz en doğrusunu yapmış olursunuz.
ekimden sonra bir yıl boyunca saçlar ha çıktı ha çıkmayacak diye kafa patlatmaktansa ekim öncesi bir kaç hafta ekim yeri için kafa patlatmak daha sağlıklı olur sizin için  :)

Yemyeşil

• Yeni üye
  • *
Ynt: Klinik ve saç ekimi konusunda fikirlerinizi rica ediyorum
« Yanıtla #4 : 05 Ocak 2023, 10:34:06 »
Teşekkür ederim işte ben o kilinik konusunu çözemiyorum

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 07 Ocak 2023, 21:59:06 »
 prp igf falan olur xpecia olur.merkez konusundada saçına benzer ornekleri arastır.
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Yemyeşil

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #6 : 07 Ocak 2023, 22:16:33 »
Peki sizce söylediğim merkezler işinde hangisinden en iyi verimi alırım

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #7 : 07 Ocak 2023, 22:21:34 »
 asuman hairi beğeniom

Facebook Twitter Instagram