Gönderen Konu: Saç Ektirmek İstiyorum Sizce Böyle Bir Durumda Umut Var mı ?  (Okunma sayısı 832 defa)

flashback

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Herkese merhaba, öncelikle saç ektirmeyi düşünen kişiler için bu kadar faydalı bir topluluğu oluşturan herkese teşekkür ederim.
Yaşım 29, daha önce hiç saç ektirmedim. Forumdan gördüğüm birçok başarılı sonuçlar bana umut verdi ve size danışmak istedim. Böyle bir dökülmeye saç ektirirsem süreç sonunda tatminkar bir sonuç elde edip edemeyeceğime dair kıymetli yorumlarınızı merak ediyorum. Asuman Hair ya da Serkan Aygın Kliniğe başvurmayı düşünüyorum. Sizce ektirmeli miyim ya da daha fazla umutlanmadan vaz mı geçmeliyim ?

Ozannn

• Full Member
Ynt: Saç Ektirmek İstiyorum Sizce Böyle Bir Durumda Umut Var mı ?
« Yanıtla #1 : 28 Şubat 2022, 21:28:38 »
Dostum,merhaba hoşgeldin öncelikle.Senin de bildigin gibi açık alan oldukça fazla... Ekim yaptırmayı düşündüğün merkezler güzel.Ozellikle Asuman Hair in sonuçları tatmin edici... Bence Ankara 'da Serdar Gokrem ile de görüşebilirsin.Bu tarz acikliklarda çok başarılı o da. Ben de 2020 de O 'na ektirdim ve saçlarım profilde gördüğün gibi. Aynı yaştayız seninle eğer ekim yapilabiliyorsa kesinlikle önce ve sonra finasteride kullanmalısın. Artı 2.ekime donörün yetse bile sakaldan da alım yapılmalı bence. Tepe zor kapanir gibi görünüyor.On ve orta bölge tatmin edici olur umarım.Bol şans...

webumut

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 28 Şubat 2022, 21:31:45 »
Seyrek ekim sizi mutlu etmeye yetecekse bence alan kapanabilir
  • Ekim Merkezi ismi data hair saç ekimi merkezi
Data hair Saç ekim konum 5700 greft :https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=25750.msg488037

flashback

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 28 Şubat 2022, 22:09:41 »
Dostum,merhaba hoşgeldin öncelikle.Senin de bildigin gibi açık alan oldukça fazla... Ekim yaptırmayı düşündüğün merkezler güzel.Ozellikle Asuman Hair in sonuçları tatmin edici... Bence Ankara 'da Serdar Gokrem ile de görüşebilirsin.Bu tarz acikliklarda çok başarılı o da. Ben de 2020 de O 'na ektirdim ve saçlarım profilde gördüğün gibi. Aynı yaştayız seninle eğer ekim yapilabiliyorsa kesinlikle önce ve sonra finasteride kullanmalısın. Artı 2.ekime donörün yetse bile sakaldan da alım yapılmalı bence. Tepe zor kapanir gibi görünüyor.On ve orta bölge tatmin edici olur umarım.Bol şans...

Evet finasteride kullanacağım. İstanbulda yaşıyorum il dışında başka bir merkeze gitmeyi pek düşünmüyorum açıkcası. Tavsiyeler için teşekkürler.

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #4 : 28 Şubat 2022, 22:14:24 »
 6 ay fin kullan saçının o zamanki haline gore değerlendirmek daha mantıklı olur
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

zweig

• Proscarkolik
  • Hero Member
  • 𝘗𝘳𝘦𝘷𝘦𝘯𝘵𝘪𝘰𝘯 𝘪𝘴 𝘢𝘩𝘦𝘢𝘥 𝘰𝘧 𝘤𝘶𝘳𝘦
« Yanıtla #5 : 28 Şubat 2022, 22:53:40 »
Emekli kel abiye katılıyorum. Çok daha verimli olur.
Doktor değilim.Bu alanda eğitimim yok. Önerilerimin yalnızca araştırmayı seven bir birey olarak değerlendirilmesini isterim.

Edgar X

• Hero Member
« Yanıtla #6 : 28 Şubat 2022, 23:41:23 »
öncelikle ön tarafa ektir iyi sonuç alırsan geri kalan alanlara devam edersin.

Madun

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Yerinizde olsam ekime de ilaca da bulaşmazdım. Çok takıntı yaptıysanız dolgunlaştırıcı tozlar bu saçı kapatır. Bilginiz olsun.

flashback

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Arkadaşlar 1 Nisan'da Asuman Hair'de saç ektirmeye karar verdim. Tek seansta kapanmayacağını ve sakaldan da kök alabileceğini söyledi ve saçları güçlendirmek için takviyeler önerdi. Bugünden itibaren Xpecia, Proscar (1/4), Aplha Lipoic Acid 200mg kullanmaya başladım. Yıkama için Prozinc Plus ve 3 günde 1 olmak üzere Konazol şampuan önerdi. İlk seferde iyi bir sonuç alırsam ikinci sefer de ektiririm. Tavsiyelerde bulunan herkese teşekkür ederim.

Robert

• Hero Member
Arkadaşlar 1 Nisan'da Asuman Hair'de saç ektirmeye karar verdim. Tek seansta kapanmayacağını ve sakaldan da kök alabileceğini söyledi ve saçları güçlendirmek için takviyeler önerdi. Bugünden itibaren Xpecia, Proscar (1/4), Aplha Lipoic Acid 200mg kullanmaya başladım. Yıkama için Prozinc Plus ve 3 günde 1 olmak üzere Konazol şampuan önerdi. İlk seferde iyi bir sonuç alırsam ikinci sefer de ektiririm. Tavsiyelerde bulunan herkese teşekkür ederim.
21 Mart'ta aynı yerde randevum var güzel ve kaliteli bir her tercih ettigimizi düşünüyorum tabi gördüğümüz kadarıyla konuşuyorum süreç gösterecek.Takviyeler yerinde kesinlikle..sakaldan alimla iyi bir sonuç alacağınızı umuyorum.Bol şans kardeşim

flashback

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #10 : 04 Mart 2022, 15:28:27 »
21 Mart'ta aynı yerde randevum var güzel ve kaliteli bir her tercih ettigimizi düşünüyorum tabi gördüğümüz kadarıyla konuşuyorum süreç gösterecek.Takviyeler yerinde kesinlikle..sakaldan alimla iyi bir sonuç alacağınızı umuyorum.Bol şans kardeşim

Teşekkürler size de boş şanslar

Facebook Twitter Instagram