Gönderen Konu: LÜTFEN LÜTFEN VAKTİNİZİ AYIRIN  (Okunma sayısı 1913 defa)

Özkan Bu?ra Güne?

• Yeni üye
  • *
LÜTFEN LÜTFEN VAKTİNİZİ AYIRIN
« : 27 Haziran 2021, 22:49:39 »
Bu son açtığım konu arkadaşlar hintell hocam kızmaz umarım LÜTFEN yardım edin . Dayım yok , babamın 55 yaşı hala saçları iyi durumda . Stresli dönemler geçirdim etkisi olabilir ama saçlarım döküldükçe stresinde önüne geçemiyorum. Ön üst bölgede seyrelme var , şakaklarım biraz geriliyor, özellikle saçlarımda ki incelmelerden rahatsızım, fazla agresif bir dökülmem yok ama canımı çok sıkıyor, finas dutas gibi ilaçları bu forumdan öğrendim ama yan etkilerinden de çekiniyorum maalesef bilgisizim de yaşım da 23 . Fayda görebileceğim bir şey varsa kardeşinize bi yardım edin lütfen. Attığım fotoğraf flash altında, normal gezerken hiç farkedilmiyor ama incelmeleri rahatlıkla anlayabiliyorum, yardımlarınızı bekliyorum güzel insanlar

emekli kel

• Hero Member
Ynt: LÜTFEN LÜTFEN VAKTİNİZİ AYIRIN
« Yanıtla #1 : 27 Haziran 2021, 22:58:24 »
 dra tehşis koydur değerlerede bir baksın.yaz gunesinde saçlar az gozukur zaten.cm kare basına saç sayısı saçı dokulmeyenlerdede yıllar gectikçe yarıya duser.
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Souvenir

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #2 : 28 Haziran 2021, 13:16:44 »
Sadece bu fotoya bakıp yorumlamak zor.

Özkan Bu?ra Güne?

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #3 : 29 Haziran 2021, 16:16:27 »
Bu son açtığım konu arkadaşlar hintell hocam kızmaz umarım LÜTFEN yardım edin . Dayım yok , babamın 55 yaşı hala saçları iyi durumda . Stresli dönemler geçirdim etkisi olabilir ama saçlarım döküldükçe stresinde önüne geçemiyorum. Ön üst bölgede seyrelme var , şakaklarım biraz geriliyor, özellikle saçlarımda ki incelmelerden rahatsızım, fazla agresif bir dökülmem yok ama canımı çok sıkıyor, finas dutas gibi ilaçları bu forumdan öğrendim ama yan etkilerinden de çekiniyorum maalesef bilgisizim de yaşım da 23 . Fayda görebileceğim bir şey varsa kardeşinize bi yardım edin lütfen. Attığım fotoğraf flash altında, normal gezerken hiç farkedilmiyor ama incelmeleri rahatlıkla anlayabiliyorum, yardımlarınızı bekliyorum güzel insanlar

GİTTİKÇE KÖTÜYE GİDİYOR NE OLUR YARDIMCI OLUN DOKTORLARDA BİR ŞEY DEMİYOR BABAMIN SAPASAĞLAM SAÇLARI VAR :/

Lauri

• Hero Member
« Yanıtla #4 : 30 Haziran 2021, 12:14:54 »
Dostum doktora görünmüşsün, dökülmenle ilgili birşey söyleyecek olsalardı söylerlerdi heralr. Hiç içine sinmiyorsa, başka bir derlatologa git.

Dökülmen pek agresif değil ssnki. Şakaklar çok hafif çekilmiş. Ben bu kadar stres yapacak birşey göremiyorum. Çizgnin geri çekilmesi olgunluk çizgisi olarak da değerlendirilebilir. Sokakta gördüğün 40lı 50li yaşlarda olup, vertexi falan sağlam saç yoğunluğu iyi amcalarda hep çizginin bir tık gerilediğini görürsün. 18 yaşındaki çizgisine sahip 40lı yaşlarda kişi sayısı çok çok az görürsün.

Finas özellikle dutas ı çok riskli görüyorum ben. Senin yerinde olsak zaten bulaşmam.

İlla çok kafana takıyorsan, xpecia  veya saw palmetto gibi ürünlerden biriyle dht yi birazcık baskılamayı deneyebilirsin belki. Ama dediğim gibi senin yerinde olsam h bulaşmam. Bulaşmanı gerektirecek kadar bir sorun göremiyorum.

İğneleme, masaj vitamin desteği yeter bence.

Özkan Bu?ra Güne?

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #5 : 30 Haziran 2021, 13:40:38 »
Dostum doktora görünmüşsün, dökülmenle ilgili birşey söyleyecek olsalardı söylerlerdi heralr. Hiç içine sinmiyorsa, başka bir derlatologa git.

Dökülmen pek agresif değil ssnki. Şakaklar çok hafif çekilmiş. Ben bu kadar stres yapacak birşey göremiyorum. Çizgnin geri çekilmesi olgunluk çizgisi olarak da değerlendirilebilir. Sokakta gördüğün 40lı 50li yaşlarda olup, vertexi falan sağlam saç yoğunluğu iyi amcalarda hep çizginin bir tık gerilediğini görürsün. 18 yaşındaki çizgisine sahip 40lı yaşlarda kişi sayısı çok çok az görürsün.

Finas özellikle dutas ı çok riskli görüyorum ben. Senin yerinde olsak zaten bulaşmam.

İlla çok kafana takıyorsan, xpecia  veya saw palmetto gibi ürünlerden biriyle dht yi birazcık baskılamayı deneyebilirsin belki. Ama dediğim gibi senin yerinde olsam h bulaşmam. Bulaşmanı gerektirecek kadar bir sorun göremiyorum.

ilginiz için teşekkür ederim

İğneleme, masaj vitamin desteği yeter bence.

Özkan Bu?ra Güne?

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #6 : 30 Haziran 2021, 13:41:04 »
ilginiz için teşekkür ederim

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #7 : 30 Haziran 2021, 15:22:34 »
 güçlendir saçları igf mezotetapi tarzı uygulama ile
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

heprotar

• Sr. Member
« Yanıtla #8 : 01 Temmuz 2021, 01:58:33 »

İgf bir işe yaramıyor.
Öncelikle dökülmenin nedeni nedir onun tespitini yapmak lazım.
Aga mı var,strestenmi yoksa yada saç derisimi sağlıksız sebore varlığı gibi
Bunların tam nedenini bilmeden tavsiye vermek zor.

Özkan Bu?ra Güne?

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #9 : 02 Temmuz 2021, 15:12:12 »
İgf bir işe yaramıyor.
Öncelikle dökülmenin nedeni nedir onun tespitini yapmak lazım.
Aga mı var,strestenmi yoksa yada saç derisimi sağlıksız sebore varlığı gibi
Bunların tam nedenini bilmeden tavsiye vermek zor.
teşekkür ederim ilginiz için bunları saptanak için doktor öneriniz var mı amasya da ikamet ediyorum kaç kere gittim saçma sapan ilgilenmiyorlar. Sizce stresten ise geri toplar mı saçlar ve strstense nasıl bir uygulama işe yarar prp mezo halleder mi

Özkan Bu?ra Güne?

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #10 : 02 Temmuz 2021, 15:12:45 »
teşekkürler prp mezoterapi işe yarar mı

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #11 : 02 Temmuz 2021, 16:43:51 »
 gerek olmadığını dusunuom genede sen bilirsin

Özkan Bu?ra Güne?

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #12 : 02 Temmuz 2021, 16:47:44 »
gerek olmadığını dusunuom genede sen bilirsin
başka bir öneriniz var mıdır hocam peki

erkenekim

• Full Member
« Yanıtla #13 : 02 Temmuz 2021, 17:53:59 »
incelmeler agresif dökülmenin habercisi benim de dökülmeden önce böyleydi
  • Ekim Tarihi: 2015 - 2021
  • Greft Miktarı 3200 + 3000

|Logan|

• Hero Member
« Yanıtla #14 : 02 Temmuz 2021, 18:15:47 »
Stres herkeste olan bir şey. Ülkede yaşayıp stresi yüksek olan herkesin saçı mı dökülüyor,? Ya da evsiz bir adam mesela saçına hiçbir şey yapmıyor bakım yapmıyor ama dökülmüyor. Senin saçlarda genetik dökülme var incelmeler görülebiliyor. Babanın saçı iyi diye seninki de iyi olmak zorunda değil. Dedenin dedesinden bile gelmiş olabilir dökülme. Yani senin saçlar dökülecek
  • Ekim Tarihi: 24.07.2023
  • Ekim Merkezi ismi Lifehair Şahin Çelik
  • Greft Miktarı 2800
  • Yaşınız 22
  • Medikal Tedavi Haftada 5 gün finasterid, haftada 2 gün dutasterid + Seogen Tablet

Facebook Twitter Instagram