Gönderen Konu: Saç ekimi önerisi lütfen  (Okunma sayısı 521 defa)

yekape

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Saç ekimi önerisi lütfen
« : 29 Ocak 2023, 21:36:46 »
Merhabalar değerli forum üyeleri arkadaş tavsiyesi üzerine forumu kısa bir süredir takip ediyorum. 27 yaşındayım yaklaşık 8 yıldır saç dökülmesi sorunundan muzdaribim son bir yıldır kullandığım sebamed adlı şampuan sayesinde dökülme neredeyse durdu. Saç dökülmesi hem vertex hem ön bölgeden başladı. Daha önce herhangi bir tedavi girişimim ya da ilaç kullanımım olmadı. En geç 1 ay içerisinde saç ekimi yaptırmayı düşünüyorum. Forumdan önce arenamed adlı yerde ekim düşünüyordum ama kararım değişti şuan aklımda AKL klinik ve kök hücre tedavili saç ekimi var ancak tek beğenmediğim nokta AKL klinikteki ön çizginin genelde hep yapay durması ya da diğer merkezlere göre daha gerçekçi fotoğraf paylaşıyorlar. Sizlerden ricam bana deneyimlerinizle katkıda bulunmanız.Özellikle sizce tek seansta güzel bir görünüme kavuşabilir miyim? Şimdiden teşekkürler.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ynt: Saç ekimi önerisi lütfen
« Yanıtla #1 : 29 Ocak 2023, 21:43:22 »
eklediğiniz resimler düz açılar ile değil çok yamuk yumuk dostum

donör çok zayıf resımler parça parça eklenmiş açık alanı tam göremiyorum
Global Moderator

yekape

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 29 Ocak 2023, 21:45:10 »
Yarın yeni resimleri ekleyip sizi etiketleyim Hintell bey

kandan

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 30 Ocak 2023, 06:53:41 »
Donör çok zayıf duruyor

yekape

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 30 Ocak 2023, 12:33:40 »
eklediğiniz resimler düz açılar ile değil çok yamuk yumuk dostum

donör çok zayıf resımler parça parça eklenmiş açık alanı tam göremiyorum
Hintell bey resimleri güncelledim tekrar yorum yaparsanız çok memnun olurum.

yekape

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 31 Ocak 2023, 11:17:03 »
Arkadaşlar yorumlarınızı bekliyorum

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #6 : 31 Ocak 2023, 11:55:41 »
 6 ay finasterid kullanmadan ekime girme ektirdikten sonrada devam et.
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

kelveötesi35

• Hero Member
« Yanıtla #7 : 31 Ocak 2023, 12:29:38 »
Sakal destekli bir yerde, beklentini çok düşük tutarak bir ekim yaptırabilirsin. Ama yaşından dolayı ektirdiklerinde dökülebilir. Ben pek ektirmen taraftarı degilim kardeşim. Eğri oturup doğru konuşmak gerekirse...

Herşey gönlünce olsun. |-onayisareti-|

yekape

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 31 Ocak 2023, 22:03:51 »
Yorumlarınız için teşekkür ederim. Finasterid vb. kullanmak istemiyorum. AKL klinik ile bugün görüştüm sakal veya başka bir yerden alım yapmadıklarını sağlıklı olmadığını geri döküldüğünü söylediler. Bu konuda bilgisi olan arkadaşlar var mı acaba?

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #9 : 31 Ocak 2023, 22:59:46 »
 ilk defa duyuyorum sakal alımının geri dokulduğunu.hocam finasterid kullanmak istemiyorsa masaj ve dermollerle guclendir saçını o zaman.veya finasteridi 6 ay gecici donoru guclendirmek için kullan ekimden sonra bırakırsın
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #10 : 02 Şubat 2023, 00:54:48 »
çok saç ekimine uygun değilsin donör zayayıf alan çok geniş kendi saçların da zayıf dökülmen devam ediyor

iki ekim gerekli ve sakal destegini kullanmalısın ayrıca donör bölgeni çok iyi alım yapan merkezleri tercih etmelisin çok iyi bir saç ekimi sonucu hayalin varsa bu açıklık ve bu donör ile saç ekimi işlemine girme hayal kırıklığı olur ama idare eder bir sonuç olabilir

ilk ekim bu şekilde olmalı ama sen dersen ben tek ekimle bu kafayı kapatmak istiyorum ekim merkezi de evet kapatırız süper olur derse
işte o zaman geçmiş olsun sana şimdiden o yüzden hata yapma diyorum
Global Moderator

yekape

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #11 : 09 Nisan 2023, 21:40:23 »
Arkadaşlar bir süre ekimi ertelemiştim ancak tekrar ekim düşünüyorum. Bu açıklığa göre önerebileceğiniz doktor ve merkezleri öğrenebilir miyim? Teşekkürler.

Ali Kemal

• Sr. Member
« Yanıtla #12 : 10 Nisan 2023, 00:48:56 »
Tedavi ile saç ekimini eş zamanlı yürütürsen bence ekime uygunsun ,iyi bir sonuç alman için önünde büyük bir engel yok .Ekim yeri tavsiyesi içinde akl ,ahmet tosun ,serkan aygın ,asuman hair olabilir extra başka yerlerde var elbet ama ilk etapta akl düşündüğün için saydığım merkezleride araştırman senin için iyi olur dostum.

yekape

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #13 : 10 Nisan 2023, 00:57:24 »
Tavsiyen için çok teşekkür ederim Asuman hair ve Medeksi detaylı araştıracağım.

Asilzade101

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #14 : 10 Nisan 2023, 07:28:20 »
Hocam ben Ankara da egemen güdülden ektirdim 9 ay geçti.4200 kök kadar ektirmiştim benim donör bölgem çok iyiydi hocada zaten bunu söyledi şimdi çıkan saçlarım çok şükür beni çok memnun ediyor özgüvenimi artırdı.Kesinlikle hiç bir reklam amacım yok hocayla doğru düzgün iletişimim bile yok ayda 1 foto atıyorum sadece . Ama bu ekim merkezi gerçeği olduğu gibi söylüyor saç ekimine uygun aday değilseniz söyler .Bir danışın derim .Yaptıkları işinde hakkını veriyorlar

Facebook Twitter Instagram