Gönderen Konu: Saç Ekim Önerisi LÜTFEN  (Okunma sayısı 962 defa)

eldoorado

• Yeni üye
  • *
Saç Ekim Önerisi LÜTFEN
« : 09 Aralık 2020, 13:49:43 »
Değerli büyüklerim, küçüklerim herkese iyi forumlar dilerim saç ektirmeyi düşünüyorum ama çokta karar verdim sayılmaz. Sektörü hiç bilmiyorum, kim ne yapiyor ne ediyor teknikleri vs hiç bir şeyi bilmiyorum. Bu yüzden size danışmak istedim, sizce saç ekimine ihtiyacım var mı? Önerileriniz nedir nasıl bir yol haritası izlemeliyim. 32 yaşındayım İstanbul' da yaşıyorum saçlarım kıvırcık, açılmalarım ve seyrekleşmelerim sadece ön tarafta. 10 - 12 bin kadar bir bütçem mevcut. Yardımcı olursanız çok sevinirim.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ynt: Saç Ekim Önerisi LÜTFEN
« Yanıtla #1 : 09 Aralık 2020, 15:25:33 »
Saç ekimine ihtiyacın var mı yok mu buna sen karar vermelisin her saçı sökülen kişinin saç ekimine ihtiyacı var diyemeyiz kişinin ne istediğine bağlı sende istiyorsan ön frontal bölgene bir ekim yapıp güçlendire bilirsin ama ben mutluyum diyorsan yaptırmazsın.

Saç ekimi hakkında bilgin yoksa o zaman araştırıp öğreneceksin daha sonra saç ekimine karar vereceksin bu forum siz bunu öğrenin doğru yerlere ekim yaptırın siye var.

Donorün güzel istiyorsan araştır biraz sonra bakarsın durumlara
Global Moderator

eldoorado

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #2 : 09 Aralık 2020, 19:27:52 »
Değerli yorumlarınız için teşekkür ederim, foruma biraz göz attım bir çok seçenek mevcut lakin çok kararsız kaldım, sizin nacizane tavsiye edebileceğiniz hekimler var mıdır?

eldoorado

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #3 : 10 Aralık 2020, 17:00:23 »
Asmed ve Serkan Aygın arasında kararsız kaldım öneriniz var mı

BJKKARA

• Hero Member
« Yanıtla #4 : 10 Aralık 2020, 17:03:11 »
Asmed ve Serkan Aygın arasında kararsız kaldım öneriniz var mı

İmkanın varsa asmed
Ya da serkan hoca

Subzero

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 10 Aralık 2020, 21:53:31 »
Abi yanlış anlamada 10 12 bin bütçeyle asmed i  aklından çıkar 10 12 bin TL bütçeyle en uygun isim Serkan aygın senin için

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #6 : 12 Aralık 2020, 11:40:07 »
 finasterid biotin dermoller deneyebilirsin belki yapıcağı kalınlaşma yuzunu guldurcek .
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

eldoorado

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #7 : 12 Aralık 2020, 11:59:33 »
Tüm yanıtlar için teşekkür ederim, hayatım boyunca hiç saç ile ilgili bir ilaç kullanmadım. Finasterid yararlı olur diyorsunuz, bir araştıracağım

Facebook Twitter Instagram