Gönderen Konu: Saç Ekim Önerisi-Sarı Saç  (Okunma sayısı 1267 defa)

mdd

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Saç Ekim Önerisi-Sarı Saç
« : 05 Şubat 2019, 12:17:08 »
27 yaşındayım saç ektirmeyi düşünüyorum.Donor bölgedeki saçlar tepeye göre daha koyu renkli.Şu ana kadar lifehair Şahin bey-4000 greft Aisha Hair ve Asuman Hair 4500 greftlik Ekim önerdiler yalnız sadece fotoğraflar üzerinden görüşme yapıldı.Saçlarım ince telli olduğu için dar ve ön çizginin geriden olması gerektiğini düşünüyorum sıklık ve kapatıcılık açısından sizden de Öner’i bekliyorum.

Musollini

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Saç Ekim Önerisi-Sarı Saç
« Yanıtla #1 : 05 Şubat 2019, 12:54:45 »
Saçlar dökülme formuna girip inceldikçe rengi de açılıyor yani aslında tepe ve donör arasında bi ton farkı yok tepedekiler dökülme formunda donördekiler sağlıklı

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 05 Şubat 2019, 13:18:07 »
ton farkı yogunluktan diye dusunuyorum donerdekı saçlar malum yogunn

güçlü bir donör bölgeniz yok gibi dostum ust taraftakı saçlarda dökülecek gibi zamanla o yuzden planlama bu doğrultuda yapılmalı saç ekimi yaptırıcaksan mumumkun oldugunca gerıden ve dar bır cızgı daha doğru olacaktır senın ıcın alan geniz donör de çok guclu degıl
Global Moderator

mdd

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 06 Şubat 2019, 13:20:52 »
ton farkı yogunluktan diye dusunuyorum donerdekı saçlar malum yogunn

güçlü bir donör bölgeniz yok gibi dostum ust taraftakı saçlarda dökülecek gibi zamanla o yuzden planlama bu doğrultuda yapılmalı saç ekimi yaptırıcaksan mumumkun oldugunca gerıden ve dar bır cızgı daha doğru olacaktır senın ıcın alan geniz donör de çok guclu degıl
Aynen ilerisinide düşünerek saç çizgisi dediğiniz gibi olmalı bencede.Açık renk telli saç Ekim’de dezavantaj sanırım.

Facebook Twitter Instagram