Gönderen Konu: Sarı tüyler hakında  (Okunma sayısı 10084 defa)

Jokey35

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Sarı tüyler hakında
« : 16 Eylül 2016, 19:53:29 »
Dostlar herkese merhaba. Saçımın tabanında komple sarı tüyler var. Yani şöyle söyliyim, o tüyler saça dönüşse 5 bin greft ekilmiş gibi olur :) bu sarı tüyler ilaç tedavisi ile siyahlaşıp gürleşir mi? Finas, xpecia minox gibi ürünlerle yani?

tween85

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Sarı tüyler hakında
« Yanıtla #1 : 21 Ekim 2016, 16:24:17 »
aynı durum  bende de var bende merakla bekliyorum  bunun için ne yapabiliriz acaba ?

apollo66

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 24 Ekim 2016, 20:48:10 »
bendede aynı ama şimdilik saça dönüşme umudum az

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 09 Şubat 2017, 00:01:50 »
Dostlar herkese merhaba. Saçımın tabanında komple sarı tüyler var. Yani şöyle söyliyim, o tüyler saça dönüşse 5 bin greft ekilmiş gibi olur :) bu sarı tüyler ilaç tedavisi ile siyahlaşıp gürleşir mi? Finas, xpecia minox gibi ürünlerle yani?

Jokey, o tüyler ayva tüyü kıvamında ve uzamayan sürekli aynı boyda kalan tüyler ise maalesef finas dahil hiçbiri onları saç kılı haline döndüremez. yok ince ama uzayan cinsten ise finas onları bir nebze canlandırır. (Finas kesinlikle önermiyorum)
Saç telleri dökülüp çıkıp dökülüp çıkıp (herseferinde incelerek) telefaz dönemi sonuna gelir ve ayva tüyü kıvamında 4-5 yıl kadar saç dersinde kalır. Ama onların kökleri ölmüştür.sonunda onlarda seninterkederek hafif ışık altında bile bezir yağı sürmüşcesine parlar ve saç derisi incelir.

Facebook Twitter Instagram