Gönderen Konu: Saç ve sakal aynı anda ekilir mi sorunu ve merkez önerisi lütfen.  (Okunma sayısı 79 defa)

Amenosfer

  • Yeni üye
  • *
  • İleti: 9
Arkaşlar merhabalar.

Yaşım 33. Saçım yıllardır azar azar dökülüyor, ilaç vs hiç kullanmadım. Saç ve sakal ektirmek istiyorum. Ama önceliğim sakal, güzel ve gür bir sakalım olsun hep istemişimdir. Birçok klinikle görüştüm, saçımda ve sakalımda açıklık çok fazla olmadığı için ikisine aynı gün ekim yapılabileceği söyleniyor.

Sadece EMPhair bunu yapmamın uygun olmadığını söyledi. Saç ve sakalı aynı gün ekim yapmak için çok fazla miktarda lokal anestezi almam gerektiğini ve bunun sağlıksız olduğunu, her bünyenin bunu kaldıramayabileceğini söylemiş doktor. Ayrıca bu işlem için donör bölgeden çok fazla miktarda kök almak gerekeceği için donör bölgeye de zarar verebileceği söylendi. Bunun için saç ve sakal ekimi arasında en az 10 ay zaman geçmesi gerektiğini söylediler. Sırf böyle dedikleri için yaklaşımları hoşuma gitti ve saç ekimini EMPhair'da yaptırmayı düşünüyorum.Bu konuda bilgi ve tecrübeniz var mıdır?

Forumda tavsiye edilen kliniklerden biri olan AKL' ile de görüştüm. Onlar aynı gün saç ve sakal ekiminin yapılabileceğini söylediler. 29 bin lira da fiyat verdiler. EMPhair saç ve sakal için ayrı ayrı 18bin tl istedi yani toplamda 36 bin lira.

Klinik tavsiyeniz varsa onu da almak isterim. EMPhair nasıldır sizce? Youtube'da videolarını izlediğimde de gayet iyi duruyor. Mesut Çeviğin saçlarını eken merkez burası, ben de ordan buldum zaten bunları.
AKL mi EMPhair mı sizce?

Şimdiden teşekkür ederim.
« Son Düzenleme: 18 Ekim 2022, 21:42:48 Gönderen: Kadir bahad?r »

 

Facebook Twitter Instagram