Gönderen Konu: Saç ve Sakal aynı anda ektirmek sağlıksız mı?  (Okunma sayısı 299 defa)

Amenosfer

• Yeni üye
  • *
Arkaşlar merhabalar.

Yaşım 33. Saçım yıllardır azar azar dökülüyor, ilaç vs hiç kullanmadım. Saç ve sakal ektirmek istiyorum. Ama önceliğim sakal, güzel ve gür bir sakalım olsun hep istemişimdir. Birçok klinikle görüştüm, saçımda ve sakalımda açıklık çok fazla olmadığı için ikisine aynı gün ekim yapılabileceği söyleniyor.

Sadece EMPhair bunu yapmamın uygun olmadığını söyledi. Saç ve sakalı aynı gün ekim yapmak için çok fazla miktarda lokal anestezi almam gerektiğini ve bunun sağlıksız olduğunu, her bünyenin bunu kaldıramayabileceğini söylemiş doktor. Ayrıca bu işlem için donör bölgeden çok fazla miktarda kök almak gerekeceği için donör bölgeye de zarar verebileceği söylendi. Bunun için saç ve sakal ekimi arasında en az 10 ay zaman geçmesi gerektiğini söylediler. Sırf böyle dedikleri için yaklaşımları hoşuma gitti ve saç ekimini EMPhair'da yaptırmayı düşünüyorum.Bu konuda bilgi ve tecrübeniz var mıdır?

Forumda tavsiye edilen kliniklerden biri olan AKL' ile de görüştüm. Onlar aynı gün saç ve sakal ekiminin yapılabileceğini söylediler. 29 bin lira da fiyat verdiler. EMPhair saç ve sakal için ayrı ayrı 18bin tl istedi yani toplamda 36 bin lira.

Klinik tavsiyeniz varsa onu da almak isterim. EMPhair nasıldır sizce? Forumda yeniyim ve anladığım kadarıyla EMPhair hiç tavsiye edilmiyor. Youtube'da videolarını izlediğimde de gayet iyi duruyor. Mesut Çeviğin saçlarını eken merkez burası, ben de ordan buldum zaten bunları.

AKL dışında görüşmemi tavsiye edebileceğiniz nereler var?

Şimdiden teşekkür ederim.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ynt: Saç ve Sakal aynı anda ektirmek sağlıksız mı?
« Yanıtla #1 : 18 Ekim 2022, 21:57:32 »
saç ve sakalı aynı anda ekirmeni tavsiye etmem zaten kaliteli bir saç ekim merkezi bunu yapmaz ticaratane tarzında çalışan saç ekim merkezleri böyle bir ekim yapar

önce saç sonra  sakal

bu arada açıklığın az bu çizdiğim ön çizgini saç ektireceğin merkeze göster bu çizgiden şaşma
Global Moderator

Amenosfer

• Yeni üye
  • *
Ynt: Saç ve Sakal aynı anda ektirmek sağlıksız mı?
« Yanıtla #2 : 18 Ekim 2022, 22:11:36 »
saç ve sakalı aynı anda ekirmeni tavsiye etmem zaten kaliteli bir saç ekim merkezi bunu yapmaz ticaratane tarzında çalışan saç ekim merkezleri böyle bir ekim yapar

önce saç sonra  sakal

bu arada açıklığın az bu çizdiğim ön çizgini saç ektireceğin merkeze göster bu çizgiden şaşma

Çok teşekkür ederim yanıt için. Çizdiğin alın çizgisini kaydettim mutlaka göstericem saç ekim merkezine(Tabi karar verebilirsen neresi olacağına). Ben önce sakal sonra saç düşünüyorum aslında, benim için sakal daha önemli. Önce saç ekimi yaptır demende özel bir sebep var mı?

Forumda hiç tavsiye edilmeyen EMPhair bana aynı anda yaptırmayı önermezken, görece daha fazla tavsiye edilen AKL aynı anda yapabileceklerini söyledi. Ben şimdi ikisini de eleyeyim mi ozaman ne yapayım bilemedim.
Yarın asuman hair ile görüşücem sanırım gayet iyiler işlerinde. Ben de forumda okuyarak gördüm.

Facebook Twitter Instagram