Gönderen Konu: Yaş 22 saç ektirmek mantıklı mı tecrübeli forum üyelerinden yardım bekliyorum  (Okunma sayısı 2637 defa)

Ali Arslan

• Yeni üye
  • *
Herkese merhaba! yaşım 22 18 yaşından beri saçlarımda bir dökülme mevcut ve artık önlerim ve tepem rahatsız edici derecede açılmaya başladı. Saç ekimi yapan bir tanıdığımla görüştüm ve saçımın tamamını ekeceğini söyledi. Sizce ektirmeli miyim yoksa henüz erken mi siz tecrübeli abilerimden yardım bekliyorum. Bu saç işi psikolojik olarak aşırı derecede etkilemeye başladı beni çünkü

Çirkin Kral

• Full Member
Kardeşim bence erken biraz takviye alıp mevcut saçlarını guclendirip ileriki yaşlarda ektirmen düşüncesindeyim finansterid dusunebilirsin tabi araştır ve bir dermatolog ile görüş iyi günler diliyorum ✋

Hasann06

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
yaşın küçük ve dökülme devam edecek anlaşılan ,bu durumda beklesen norwood 6 olup ekim şansınıda kaçırabilirsin beklemeyip şimdi ektirsen olan saçın dökülünce dahada kötü durumda olabilirsin .3. bir seçenek olarak ekim yaptırıp aynı zamanda koruyucu medikal tedavi görebilirsin.
en güzeli 3. seçenek olabilir yalnız bence sen saç ekme hocam şimdiden işten anlamayan yetkin olmadıkları halde para için saç ekimi yapan bir klinikte ekim yaptırıp saçma sapan bir sonuç aldığınızı gözümde canlandırabiliyorum malesef.

Marty Byrde

• Yeni üye
  • *
Saclarin erken dokulmus kardesim, ailede genetikmi? Onemli olan suanki saclarini guclendirip korumak. Bence kan tahlilerini olctur vitamin eksikligide olabilir. Finastirid kulanabilirsin ama yasin bunun icin daha genc bence
  • Greft Miktarı 2200
  • Medikal Tedavi Foligain Hairgrowth kapsul gunde 2x, Revita Sampuan, Minoxidil gunde 2x (Vertex bolgesine), 1x haftada Dermaroller 0.75MM
Foligain Stimulating Supplement (günde 2 kapsul)
Minoxdil 5% (günde iki defa vertex bolgesine)
Revita Stimulating sampuan
Dermaroller 0.75mm (haftada iki defa)

|Logan|

• Hero Member
Özel iletilererine bak dostum ordan yazdım sana
  • Ekim Tarihi: 24.07.2023
  • Ekim Merkezi ismi Lifehair Şahin Çelik
  • Greft Miktarı 2800
  • Yaşınız 22
  • Medikal Tedavi Haftada 5 gün finasterid, haftada 2 gün dutasterid + Seogen Tablet

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Çok istiyorsan ön çizgi düzenlemesi ve gerisi ve tepeyi biraz da ortayı sıklaştırabilirsin  tabi mevcut saçlarını da koruyarak. ama çok kafana takmıyorsan yaşın erken daha beklemende mantıklı
Global Moderator

emekli kel

• Hero Member
  medikal deneyebilirsin finasteride yasın erken ondan baska turlu bloke edebilirsin dhtyi.yada beklersin 2 sene sonra finasteride baslar ektirirsin o zamana kadarda dhtyi lokal baskılayabilirsin.
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Ali Arslan

• Yeni üye
  • *
Saclarin erken dokulmus kardesim, ailede genetikmi? Onemli olan suanki saclarini guclendirip korumak. Bence kan tahlilerini olctur vitamin eksikligide olabilir. Finastirid kulanabilirsin ama yasin bunun icin daha genc bence

ailede genetik daha önce kan tahlili vs. yaptırdım ama tüm değerler normal tamamen genektik. finastirid için yan etkiler konusunda korkum var yasımda çok genç henüz

Ali Arslan

• Yeni üye
  • *
yaşın küçük ve dökülme devam edecek anlaşılan ,bu durumda beklesen norwood 6 olup ekim şansınıda kaçırabilirsin beklemeyip şimdi ektirsen olan saçın dökülünce dahada kötü durumda olabilirsin .3. bir seçenek olarak ekim yaptırıp aynı zamanda koruyucu medikal tedavi görebilirsin.
en güzeli 3. seçenek olabilir yalnız bence sen saç ekme hocam şimdiden işten anlamayan yetkin olmadıkları halde para için saç ekimi yapan bir klinikte ekim yaptırıp saçma sapan bir sonuç aldığınızı gözümde canlandırabiliyorum malesef.

cevabınız  ve tavsiyeniz için çok teşekkürler benim de düşüncem 3. seçenek klinik için de durum şöyle tanıdık bir kaç kişiye ektiler sonuç gayet başarılı ve doğal oldu aynı zamanda aramızdaki samimiyete güvendiğim biridir sadece para için olduğunu düşünmüyorum

Ali Arslan

• Yeni üye
  • *
Çok istiyorsan ön çizgi düzenlemesi ve gerisi ve tepeyi biraz da ortayı sıklaştırabilirsin  tabi mevcut saçlarını da koruyarak. ama çok kafana takmıyorsan yaşın erken daha beklemende mantıklı

benim de düşüncem bu ektirip tedaviyle de geri kalan saçlarımı olabildiğince korumak. Kafaya takma durumuna da gelirsek bunla yatıp bunla kalkıyorum öyle söyleleyim size :)

Ali Arslan

• Yeni üye
  • *
Kardeşim bence erken biraz takviye alıp mevcut saçlarını guclendirip ileriki yaşlarda ektirmen düşüncesindeyim finansterid dusunebilirsin tabi araştır ve bir dermatolog ile görüş iyi günler diliyorum ✋

daha önce minoxil kullandım hiç faydasını görmedim finansterid için de yan etki korkum var açıkçası yaşım geç bana ağır gelebilir düşüncesindeyim.

Ali Arslan

• Yeni üye
  • *

su an ektirip kalan saçlarım için tedavi uygulayıp ileriki senelerde 2. seansı gerçekleştirme düşüncem var sizce ne kadar mantıklıdır?

Ali Arslan

• Yeni üye
  • *
  medikal deneyebilirsin finasteride yasın erken ondan baska turlu bloke edebilirsin dhtyi.yada beklersin 2 sene sonra finasteride baslar ektirirsin o zamana kadarda dhtyi lokal baskılayabilirsin.

dht nedir tam olarak ektirmemem sizce daha mı mantıklı olur içinde bulunduğum bu konuyla ilgili yoğun psikolojik rahatsızlığı da göze alarak

asensio

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
su an ektirip kalan saçlarım için tedavi uygulayıp ileriki senelerde 2. seansı gerçekleştirme düşüncem var sizce ne kadar mantıklıdır?

Epey mantıklı olur fakat tanıdığın aracılığıyla yada onun sonucuna bakarak saç ektirmeyin bence Bu işte başarılı bir sonuç almanın püf noktası yüzde 90 üstü başarısı olan saç ekimi merkezlerini tercih etmek Yoksa idare eder bir sonuç alırsan her türlü ilerde pişmanlık yaşarsın bundan emin olabilirsin.

emekli kel

• Hero Member
 dht saçı doken hormon.genetik dokulmenin bir ömür süreceğini ve donor alanımızın sınırlı olduğunu bilmemiz gerek.tedavi artık ekim olabilir tedaviyle 2 sene bekleyip finasteride gecmek ve ekim olabilir cesitli ihtimaller var. ama her halikarda tedavi gerek bence arastır saç tedavilerini
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Facebook Twitter Instagram