Gönderen Konu: İnce Telli Saçı Ektirmek Mantıklı Mı? Sonuç Hüsran Olur Mu ? Yaş 28  (Okunma sayısı 2427 defa)

Kadir_10

• Yeni üye
  • *
Merhaba Arkadaşlar İncelediğim Güzel Sonuçlu Ekimlerde Dikkat Ettiğim Donör Bölgesi Çok Sık ve Sağlam Saçı Olanlar Ekim Yaptırdığında On Numara Saça Sahip Oluyorlar Benim Saçım Çok İnce Yapıda Duruyor Ekim Yaptırsam Sanki Hiç Birşey Çıkmaz Gibi Geliyor Sizce Ekim Yaptırsam Fırça Gibi Çıkar Mı ?

Not: Saç Ekim Merkezleriyle Görüştüm Biz Ekeriz Diyorlar. Kaliteli Çıkmazsa İkinci Ekim Olabilir Diyorlar

DARBELi HAYDAR

• Sr. Member
saçınızı güçlendirdikten sonra ekim yaparsanız daha iyi sonuç alırsınız ki bunu tavsiye ederim ama bu halde de sonuç alırsınız
Güncel Tedavi:
Dutasterid(günde1)
Xpecia ( günde 1 )

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
saçlarını güçlendirip 6 ay sonra ekim düşünmelisin bu güne kadar neden güçlendirip ekime kendini hazırlamadın ?

2 ekim gerekli

1 ön orta gerisi

2 tepe

donör de çok güçlü değil merkezi doğru seçmen gerek donörün de güçlenmesi gerek

bu işin senin için doğrusu bu yapmazsan sen bilirsin yaparsan da en doğru yolu izlersin

planlamanda böyle olmalı

resimlerinide foruma yükle hızlı resim linkleri kullanma bundan sonra dostum
Global Moderator

baldLion

• Hero Member
Saçların ince telli değil açık renkli olduğu için öyle görünüyor.Asıl sorun donör bölgenin zayıf olması fakat genede açıklığın az olduğu için iyi bir yerde ekim yaptırmak şartı ile çok iyi sonuç alabilirsin.

Kadir_10

• Yeni üye
  • *
Saçların ince telli değil açık renkli olduğu için öyle görünüyor.Asıl sorun donör bölgenin zayıf olması fakat genede açıklığın az olduğu için iyi bir yerde ekim yaptırmak şartı ile çok iyi sonuç alabilirsin.

hocam bir kaç yerden fiyat aldım genellikle birbirlerine yakın fiyatları

arenamed 18 bin tl (safir fue)
akl poliklinik 19 bin tl (safir fue)
emphair 24 bin tl (safir fue)
madicalpark 15 bin tl (DHI)
clinicexpert 14 bin tl (DHI)
estecenter 15 bin tl (safir fue)

arenamed düşünüyorum bir çok ünlüorda yaptırıyor ama forumda baktığım bir kaç arenamed konusunda nekroz olmuş yaptıran arkadaşlar çok kötü bir durum olmuş korkuttu beni

Ali Kemal

• Sr. Member
hocam bir kaç yerden fiyat aldım genellikle birbirlerine yakın fiyatları

arenamed 18 bin tl (safir fue)
akl poliklinik 19 bin tl (safir fue)
emphair 24 bin tl (safir fue)
madicalpark 15 bin tl (DHI)
clinicexpert 14 bin tl (DHI)
estecenter 15 bin tl (safir fue)

arenamed düşünüyorum bir çok ünlüorda yaptırıyor ama forumda baktığım bir kaç arenamed konusunda nekroz olmuş yaptıran arkadaşlar çok kötü bir durum olmuş korkuttu beni

Listende mantıklı tercih bir tek akl var bro gerisi nerden buldun bilmiyorum ama gidilecek yerler değil .ekonomi düşünüyorsan ahmet tosunuda ekle listene özellikle senin donör için çok iyi seçim olabilir .donörü çok iyi kullanan iz bırakmayan bir yer ,senin donörde çok kötü bu yüzden bir incele istersen ekim konularını.

Kadir_10

• Yeni üye
  • *
Listende mantıklı tercih bir tek akl var bro gerisi nerden buldun bilmiyorum ama gidilecek yerler değil .ekonomi düşünüyorsan ahmet tosunuda ekle listene özellikle senin donör için çok iyi seçim olabilir .donörü çok iyi kullanan iz bırakmayan bir yer ,senin donörde çok kötü bu yüzden bir incele istersen ekim konularını.

Forumdaki fiyat listesinden buldum başka tavsiye vereceğiniz yer varsa onlarla görüşeyim yeni yıl gelmeden uygun fiyata kaliteli Ekim yapan bir merkez bulup ektireyim diyorum

Aang

• Full Member
  • Daha güzel günlere.
Saçlarının ince telli olması saç ekimine uygun değilsin anlamına gelmiyor fakat ince telli saçların kapatıcılığı biraz daha zor oluyor. Bu yüzden saçlarını güçlendirmen daha doğru olacaktır.  Fiyat olarak her gün yeni güncellemeler geliyor. Saç ekim merkezleri ile görüşüp doğru bir tercih yapabilirsin. Fiyat bazlı bakıp yanlış tercih etmemen düşüncesindeyim. Biraz daha para biriktirip daha başarılı bir yere saç ekimi yaptırman doğru bir tercih olacaktır.

murattarum

• Hero Member
Bu liste ve ve sacla ekime gidersen  sonucun husran olur manuel ekim yapan yerleri zorla pahali ama sac fire oranin cok olur mikromotorla
Dr.Muttalip keser saç ekimi
Saç ekimi forum
Saç ekimi sonuçları

emekli kel

• Hero Member
 6 ay finasterid dermoller biotin kullan oyle ektir masajda yaparsan iyi olur
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Kadir_10

• Yeni üye
  • *
Bu liste ve ve sacla ekime gidersen  sonucun husran olur manuel ekim yapan yerleri zorla pahali ama sac fire oranin cok olur mikromotorla

Hocam hangi merkezler bunlar ? 3-5 tavsiye bekliyorum

emekli kel

• Hero Member
 saçları guclendirmeden ektirceksen hiç ektirme onceliğin bu olsun
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Hublot

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ekim oldumu acaba?

kelboy85

• Hero Member
Sende hem retrograde alopecia hemde MPB var. enseden yukari dogru seyrelme var, oradan transfer edilen saclarin omru supheli. Once bir dermatologa git enseye baktir

Facebook Twitter Instagram