Gönderen Konu: İnce telli saç yapısı DHI ya da DHI + Saphire 33 yas, aktif dokulme yok  (Okunma sayısı 1503 defa)

Harunnn

• Yeni üye
  • *
Merhaba Dostlar, 3-4 aydir forumu takip ediyorum, sac ekim merkezlerini arastiriyorum, sac tellerimin yapisi ince sayilir, onlerde acilma yaklasik 10 sene once basladi, yavas yavas bu hale geldi, normalde de cok asagida bir sac cizgim yoktu, tepelerimde acilmayi saclar uzunken cok farketmiyordum, kisa kesince farkettim tepemde biraz acilmis ve vertex epey seyreklesmis sanirim ekim zamanim gelmis geciyor bile :) 

Choi kaleminin safir kanal acma kalemine gore daha ince uc secenekleri bulundugundan sac on cizgisine daha fazla tekli greft yerlestirilebilecegini dusunuyorum, bu sebepten DHI dusunuyorum, DHI'da coklu greftlerin zarar gorebilecegi ihtimali de geliyor aklima, bu yuzden on sira haric gerisini kanal acarak yaptirmak da aklimda yer ediniyor, tum tavsiyelere acigim, degerli goruslerinizi bekliyorum.

AHD'de ya da Serkan Aygin'da yaptirmak gonul ister ama butcemi asiyor, forumda OClinic'te uygun fiyatli DHI ekim yaptiran vardi,konu linkini asagiya ekledim, burada yaptirmak seceneklerim arasinda, tavsiye ve goruslerinizi esirgemezseniz sevinirim.
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=26203.0

fotograflarim;

Hair'lı Olsun

• Bu Alana Reklam Verilir.
  • Hero Member
Saçlarınızda minyatürleşme var, medikal ürün kullanmıyorsanız başlayın. Bu saçlar riske atılmaz bence daha iyi bir ekim merkezi için bütçenizi zorlayın.
Saç Sağlığı Discord : https://discord.gg/RJrwv4h7

Finansteride
Omega 3  -  Biotin 5000
Keçiboynuzu özü
Masaj - Magnezyum yağı  
D3 vitamin  -  B12 vitamin

Harunnn

• Yeni üye
  • *
yan etkilerinden korktugum icin finasteride gibi 5ar inhibitorlerden kullanmiyorum, assos aga-e tarzi saw palmetto iceren urunleri kullanmaya bile korkuyorum,  forumda cok populer olan bir ekimcinin bizzat tavsiyesi soyleydi; ekimden once hicbiseye baslama, bu halde gelki acikliklarini daha iyi dolduralim, bende o yuzden biseye baslamadim, zaten klinige karar verip, 1-2 hafta sonra ekim yaptirmayi planliyorum.  En yakin zamanda DHT serum duzeyimi kontrol ettirip, doktor kontrollu bi sekilde, bir sure kullanabilirim.

heprotar

• Sr. Member
yan etkilerinden korktugum icin finasteride gibi 5ar inhibitorlerden kullanmiyorum, assos aga-e tarzi saw palmetto iceren urunleri kullanmaya bile korkuyorum,  forumda cok populer olan bir ekimcinin bizzat tavsiyesi soyleydi; ekimden once hicbiseye baslama, bu halde gelki acikliklarini daha iyi dolduralim, bende o yuzden biseye baslamadim, zaten klinige karar verip, 1-2 hafta sonra ekim yaptirmayi planliyorum.  En yakin zamanda DHT serum duzeyimi kontrol ettirip, doktor kontrollu bi sekilde, bir sure kullanabilirim.

sana o tavsiyeyi veren zat kusura bakma ama bir halt bilmiyor ,ön tarafa çok önceden bir ekim yaptırsaydın öndeki açıklığını bir miktar frenlemiş olurdun.bunlar hep çok beklemekten yapılan hatalar sokağa bakıyorsun adam saç ektirmiş memnunum diye ortalarda dolaşıyor halbuki 3 tel saç çıkmış ama ekim sayesinde kendi saçlarını koruyabilmiş ,saç ekiminin aslında böyle bir gerçeği var ama kimseye anlatamazsın.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Resimleri foruma yükleyin

Bütçeniz saç ekimine yetmiyorsa aceleniz yok istediğiniz yere biriltitip ektirin sacede saç ektirmek için bir merkeze saç ektirmeyin

Linkteki ekim planlaması ve saç ekimi güzel ama o zaman ki fiyatlarla şu anki fiyatlar arasında her saç ekim merkezinin uçurum var.

Hala zam yapmadan asuman hair de şu an uygun ve kaliteli
Global Moderator

Harunnn

• Yeni üye
  • *
sana o tavsiyeyi veren zat kusura bakma ama bir halt bilmiyor ,ön tarafa çok önceden bir ekim yaptırsaydın öndeki açıklığını bir miktar frenlemiş olurdun.bunlar hep çok beklemekten yapılan hatalar sokağa bakıyorsun adam saç ektirmiş memnunum diye ortalarda dolaşıyor halbuki 3 tel saç çıkmış ama ekim sayesinde kendi saçlarını koruyabilmiş ,saç ekiminin aslında böyle bir gerçeği var ama kimseye anlatamazsın.

forumda ekimleri cok begenilen ve tavsiye edilen birisi soylemisti bende yakin zamanda ektirmeyi dusundugum icin cok bisey farketmeyecegini dusundum ve baslamadim, ekimden sonra gerekirse baslarim diye dusundum. Saclarimin bu hali ile ekime girdigimde vertex bolgelere ekim yapilirsa mevcut saclarim minyaturize oldugu icin zarar gorebilir mi ? Minyaturizeleri kalinlastirip ekime girersem mevcut saclarin zarar gorme riskini minimize mi etmis olurum ?

Harunnn

• Yeni üye
  • *

Bütçeniz saç ekimine yetmiyorsa aceleniz yok istediğiniz yere biriltitip ektirin sacede saç ektirmek için bir merkeze saç ektirmeyin

Linkteki ekim planlaması ve saç ekimi güzel ama o zaman ki fiyatlarla şu anki fiyatlar arasında her saç ekim merkezinin uçurum var.

fotograflari foruma upload ettim Hintell hocam, aslinda bu ekim merkezinin fiyatinda ucurum yok normal bir artis var, ama bircok ekim merkezinde ucurum var o zamanlara gore, evet, zaten 3-4 ayda fiyatini ikiye katlayan yerlere gidesim de gelmiyor  :)

Asuman hanimin kaliteli iscilik yaptigi cok belli ama DHI yerine safir tercih ediyor, ben en azindan sacimin on cizgisinin tekli greftlerini daha siki ve daha dogal sac cikis yonlerinin verilebilmesi icin dhi ile yaptirmak istiyorum, diger kisimlar icin de kararsizim ama dusuncem soyle; vertexde buyuk bos bolgeler olmadigi icin sikilastirma yapmak icin safir ya da slitle kanal acarken dhi'a gore daha fazla mevcut saclara zarar verilme riski yok mu ? Cunku Choi kaleminin actigi kanal kalinligi ile safir kalemin actigi kanal kalinligi arasinda fark var, choide 0,6mm - 0,8mm igne bile var, sac tellerimde ince zaten anca o kadardir  :) coklu greftler icin daha kalin choi needle kullanilirsa sorun olmaz galiba.

Harunnn

• Yeni üye
  • *

@Hintell hocam, bu saclarimi guclendirmeden ekime girmemelimiyim ? Ust bolgede aralara girmek mi, yoksa girmemek mi daha iyi olur, girince zayif olduklari icin dokulurler mi ?  Bu konuda ekimciler farkli farkli yorumlarda bulunup kafami karistiriyorlar, desteginizi esirgemeyin lutfen  :)

Harunnn

• Yeni üye
  • *
Dostlar, paylastigim linteki klinige DHI ekim yaptirmaya karar verdim, sadece frontal bolgeye ekim yapilacak, orta ve vertex bolgelerimde sac oldugu icin girilmeyecek, fotograflara gore sizinde degerli goruslerinizi alabilirsem icim daha rahat edecek :) 

Anchar

• Sr. Member
fotograflari foruma upload ettim Hintell hocam, aslinda bu ekim merkezinin fiyatinda ucurum yok normal bir artis var, ama bircok ekim merkezinde ucurum var o zamanlara gore, evet, zaten 3-4 ayda fiyatini ikiye katlayan yerlere gidesim de gelmiyor  :)

Asuman hanimin kaliteli iscilik yaptigi cok belli ama DHI yerine safir tercih ediyor, ben en azindan sacimin on cizgisinin tekli greftlerini daha siki ve daha dogal sac cikis yonlerinin verilebilmesi icin dhi ile yaptirmak istiyorum, diger kisimlar icin de kararsizim ama dusuncem soyle; vertexde buyuk bos bolgeler olmadigi icin sikilastirma yapmak icin safir ya da slitle kanal acarken dhi'a gore daha fazla mevcut saclara zarar verilme riski yok mu ? Cunku Choi kaleminin actigi kanal kalinligi ile safir kalemin actigi kanal kalinligi arasinda fark var, choide 0,6mm - 0,8mm igne bile var, sac tellerimde ince zaten anca o kadardir  :) coklu greftler icin daha kalin choi needle kullanilirsa sorun olmaz galiba.

tekli greftleri rahatlıkla slit ilede ekilebiliyor dhi olacak diye tekli greftleri yoğun olarak ekebileceklerini düşünmeniz bir hata ancak çok fazla teekliye yönelirlerse sık ekebileceklerini sanmıyorum ve sonuç seyrek neticelenirse hayal kırıklığına uğrama sonra  :)
  • Ekim Tarihi: 05.04.2001
  • Greft Miktarı 4500
  • Yaşınız 24
  • Medikal Tedavi Xpecia,minoxil

Harunnn

• Yeni üye
  • *
tekli greftleri rahatlıkla slit ilede ekilebiliyor dhi olacak diye tekli greftleri yoğun olarak ekebileceklerini düşünmeniz bir hata ancak çok fazla teekliye yönelirlerse sık ekebileceklerini sanmıyorum ve sonuç seyrek neticelenirse hayal kırıklığına uğrama sonra  :)
sadece sac cizgisinin en on sirasina tekli greft yerlesiminden bahsetmistim, bu da olmasi gereken bisey zaten.

Bu sac'ta orta ve vertex bolgelere ekim yapilmali mi ? yoksa sadece on bolgeye ekim yeterli midir ?

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
forumda ekimleri cok begenilen ve tavsiye edilen birisi soylemisti bende yakin zamanda ektirmeyi dusundugum icin cok bisey farketmeyecegini dusundum ve baslamadim, ekimden sonra gerekirse baslarim diye dusundum. Saclarimin bu hali ile ekime girdigimde vertex bolgelere ekim yapilirsa mevcut saclarim minyaturize oldugu icin zarar gorebilir mi ? Minyaturizeleri kalinlastirip ekime girersem mevcut saclarin zarar gorme riskini minimize mi etmis olurum ?

Şu an tepe bölgeniz güzel bu tepeye ekim olması kendi saçlarına zarar verir şu an ekim yapılacak açıklıkta değil tepe ilaçla gayet güzel toparlamır sorun kalmaz.

Saç ekim merkezi önerisine gelince

Ya hakan doğanayın ekibi 22 ya da 18 bin civarı sanıyorım fiyat
Ya da serkan aygın dan saşmayın derim
Global Moderator

Harunnn

• Yeni üye
  • *
Şu an tepe bölgeniz güzel bu tepeye ekim olması kendi saçlarına zarar verir şu an ekim yapılacak açıklıkta değil tepe ilaçla gayet güzel toparlamır sorun kalmaz.

Saç ekim merkezi önerisine gelince

Ya hakan doğanayın ekibi 22 ya da 18 bin civarı sanıyorım fiyat
Ya da serkan aygın dan saşmayın derim

Hintell hocam oncelikle cok tesekkurler, Uzman olarak goruslerini paylasarak gercekten icimi rahatlattin, o halde sadece on frontal bolgeye bi ekim yeterli olacak benim icin, Hakan Doganay'in ekibinin guncel fiyati 25 bin ve ortalama 4-5 ay boyunca dolular

kel piero

• Full Member
harunn hocam saçınızın daha uzun hali var mı acaba. uzunken nasıl görünüyor? yoksa hep 3numara mı bırakıyorsunuz.
  • Ekim Tarihi: 17.10.22
  • Ekim Merkezi ismi AKL
  • Greft Miktarı 3100

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
 yaklaşık 80 cm2 bir alan resim açından dolayı ön çizgini tam istediğim gibi çizemedim ama gene 100lerce ekim merkezinden iyi çizmişimdir güzel bir sonuç alırsın iyi merkez seçersen
Global Moderator

Facebook Twitter Instagram