Gönderen Konu: AKL KLİNİK / 17.10.22 / 3100 GREFT / YAŞ:29  (Okunma sayısı 9944 defa)

kel piero

• Full Member
AKL KLİNİK / 17.10.22 / 3100 GREFT / YAŞ:29
« : 18 Ekim 2022, 20:54:28 »
Herkese İyi Forumlar Arkadaşlar. An itibari ile bende sizler gibi saç ektirenler kervanına katılmış bulunmaktayım.  Öncelikle böyle bir platform kurarak bizlere yardımcı olan Hintell Üstada teşekkür ediyorum iyi ki varsın iyi ki burayı kurmuşsun. Araştırmalar sonucu bütçeme uygun olarak AKL kliniğini seçtim. Son 3 4 senedir saçlarımda agresif değilde yavaş yavaş seyrelme ve minyatürleşme oluştu.Özellikle şakak ve tepe bölgesinde. Çok büyük açıklığı olan biri değilim ama erkeğiz işte tek makyajımız saçımız o yüzden en ufak dökülmeler bile rahatsız ediyor bizi. Hemen ekim sürecine geçelim

Ekim Günü;
-Saat öğlen 14:00 kliniğe gittim. Hasan bey ekim planlamasını ve saç çizgisini oluşturdu. ayrıca saçımdan örnek alarak saç kalınlığını ölçen bi aletle saçın kaç mikron olduğunu ölçtü. yanılmıyorsam 0.55 çıkmıştı.donör bölgemin güçlü olduğunu ve kendi var olan saçlarımın tamamen dökülmeden ziyade zayifladığıni söyledi. Ekim planlamasından sonra Serdar bey kan analizi için kan aldı .Herhangibir hastalığımın olup olmamasını anlamak için.Daha sonra ultrasyon cihazıyla saç derisinin derinliğini ölçtüler. dermis tabakasına ekim yapılabilmesi için. o da 2.17 birşey çıkmıştı
-Saçlarımın resmi çekildi ve traşlandı, traştan sonra tekrar fotoğraf alındı ve ense dönor bölgemden greftler toplanmaya başlandı. Alınan greftler  genelde ikili/üçlü az sayıda da dörtlü olduğu söylendi. tekli greftlerde 500e yakın idi. kan akışımın çok fazla ve hızlı olduğu söylendi. greft alırken ilk defa bu kadar kanama olan birini görüyoruz dediler. Ayrıca saç dokumun kalın olduğu söylendi ve bu ekim yaparken onları biraz zorlamış.
- Greft alımı bittikten sonra yemek molası verildi ve yemeken sonra Hasan bey ekilecek greftler için kanalları açtı.
-Açılan kanallara 3 kişilik bir ekip toplanan greftleri ekmeye başladı. Tek sıkıntım yapılan lokal anestezi iğneleri kısa sürede olsa deriyi çok yakıyor ona 5 dk katlanmak lazım. sonrası yok ztn uyuşuyor kafanızın her tarafı
Genel olarak ekimden yaklaşımlarından memnun kaldım. Klinik çok temiz ve hijyenik ameliyathane gibi her kurala uyuluyor. İnşaallah istediğimiz sonucu alabiliriz. Resimleri aşağıya bırakıyorum
Şimden hepinizin ekimle ilgili  yorumlarınızı bekliyorum, hepinize teşekkürler.

kel piero

• Full Member
Ynt: AKL KLİNİK / 17.10.22 / 3100 GREFT / YAŞ:29
« Yanıtla #1 : 18 Ekim 2022, 20:55:46 »
---------------------
  • Ekim Tarihi: 17.10.22
  • Ekim Merkezi ismi AKL
  • Greft Miktarı 3100

kel piero

• Full Member
« Yanıtla #2 : 18 Ekim 2022, 20:57:06 »
------------------
  • Ekim Merkezi ismi AKL
  • Greft Miktarı 3100

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 18 Ekim 2022, 21:07:12 »
Selamlar hayırlı olsun Akl saç ekimin
Ön çizgi benim senin için çizdiğim çizgi ile aynı? :) harika bir ön çizgi olmuş
ultrasyon cihazıyla saç derisinin derinliğini ölçüp saç ekmekleri bu harika bir işlem saç çıkışlarını daha iyi grantiyr almış gelişi güzel bir saç ekimi yapmamışlar

Ekim kalitesi akl saç ekim merkezinin harika olmaya başladı cidden çok profosyonel yenilikler katıyorlar saç ekimine
Saç ekimin çok kaliteli ve başarılı olmuş maşallah
Global Moderator

kel piero

• Full Member
« Yanıtla #4 : 18 Ekim 2022, 21:19:43 »
Selamlar hayırlı olsun Akl saç ekimin
Ön çizgi benim senin için çizdiğim çizgi ile aynı? :) harika bir ön çizgi olmuş
ultrasyon cihazıyla saç derisinin derinliğini ölçüp saç ekmekleri bu harika bir işlem saç çıkışlarını daha iyi grantiyr almış gelişi güzel bir saç ekimi yapmamışlar

Ekim kalitesi akl saç ekim merkezinin harika olmaya başladı cidden çok profosyonel yenilikler katıyorlar saç ekimine
Saç ekimin çok kaliteli ve başarılı olmuş maşallah
teşekkürler hocam.ön çizgiyi bende beğendim öncesinde sizle konuştuk ztn.özellikle doğallın bozulmamasını kendi saçlarımla uyumlu olması konusunda hassasiyetimi söyledim. akl klinik eski adıyla Estemylife imajını çok değiştirmiş bence de son teknolojileri takip ederek sağlam bir kadro kurmuşlar bu da beni oraya itti açıkçası
  • Ekim Merkezi ismi AKL
  • Greft Miktarı 3100

kel piero

• Full Member
« Yanıtla #5 : 19 Ekim 2022, 11:34:26 »
merkezde ilk yıkama
  • Ekim Merkezi ismi AKL
  • Greft Miktarı 3100

ImPaLa

• Hero Member
« Yanıtla #6 : 19 Ekim 2022, 14:06:30 »
Selamlar kardeşim Hayırlı olsun saç ekimin
Saç ekimi öncesi ekim merkezi ve ön çizgin için danıştığın konuyuda okumuş yorum yapmıştım.

Akl saç ekim merkezi bence çok kaliteli bir işçilikle saç ekmiş sana ekimden kalite ve profösyonelik akıyır umarım sonucunda iyi olur  gerçekten üst düzel bir saç ekim merkezi olmaya başladı

Lion

• Sr. Member
« Yanıtla #7 : 19 Ekim 2022, 14:08:50 »
Hayırlı olsun saç ekim kalitesi çok iyi duruyor
Ön çizginde bende harika olmuş

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 19 Ekim 2022, 14:16:27 »
teşekkürler hocam.ön çizgiyi bende beğendim öncesinde sizle konuştuk ztn.özellikle doğallın bozulmamasını kendi saçlarımla uyumlu olması konusunda hassasiyetimi söyledim. akl klinik eski adıyla Estemylife imajını çok değiştirmiş bence de son teknolojileri takip ederek sağlam bir kadro kurmuşlar bu da beni oraya itti açıkçası

Rica ederim kardeşim maşallah diyelim tekrar 🧿
Global Moderator

kel piero

• Full Member
« Yanıtla #9 : 19 Ekim 2022, 14:29:16 »
Selamlar kardeşim Hayırlı olsun saç ekimin
Saç ekimi öncesi ekim merkezi ve ön çizgin için danıştığın konuyuda okumuş yorum yapmıştım.

Akl saç ekim merkezi bence çok kaliteli bir işçilikle saç ekmiş sana ekimden kalite ve profösyonelik akıyır umarım sonucunda iyi olur  gerçekten üst düzel bir saç ekim merkezi olmaya başladı
teşekkür ediyorum hocam yorumunuz için
Hayırlı olsun saç ekim kalitesi çok iyi duruyor
Ön çizginde bende harika olmuş
Saolun hocam beğenmenize sevindim
  • Ekim Merkezi ismi AKL
  • Greft Miktarı 3100

monoblok

• Sr. Member
« Yanıtla #10 : 19 Ekim 2022, 15:08:12 »
Ön çizgi tasarımınız gayet başarılı açık alana göre estetik güzel temiz bir saç ekimi saç ekimizi kaliteli buldum konunuzu okuyunca açıkçası saç ekim merkezine bu kadar teknolojiyi kullanması şaşırttı beni bu konular hakkında daha önce bu kadar detaylı okumamıştım saç ekim merkezi başarılı saç çekimleri yapıyordu ama bu ileri seviye kullandıkları teknolojiyle gözümde ayrı bir yere ayrı bir kulvara geldi diyebilirim inşallah güzel sonuç alırsın
  • Ekim Merkezi ismi Asmed 5000 GREFT

kel piero

• Full Member
« Yanıtla #11 : 19 Ekim 2022, 16:50:38 »
Ön çizgi tasarımınız gayet başarılı açık alana göre estetik güzel temiz bir saç ekimi saç ekimizi kaliteli buldum konunuzu okuyunca açıkçası saç ekim merkezine bu kadar teknolojiyi kullanması şaşırttı beni bu konular hakkında daha önce bu kadar detaylı okumamıştım saç ekim merkezi başarılı saç çekimleri yapıyordu ama bu ileri seviye kullandıkları teknolojiyle gözümde ayrı bir yere ayrı bir kulvara geldi diyebilirim inşallah güzel sonuç alırsın
kıymetli yorumunuz için teşekkür ediyorum.ekim yapmak isteyen arkadaşlara ön bilgi olsun diye süreci ayrıntılı yazdım.değerlendirmek isteyenler olacaktır.buradakilere bi nebze yardımımız olacaksa ne mutlu bana.
  • Ekim Merkezi ismi AKL
  • Greft Miktarı 3100

Ferhat Durmuş

• Full Member
« Yanıtla #12 : 20 Ekim 2022, 11:16:58 »
ekiminiz hayırlı olsun güzel bir planlama olmuş.

Akl deneyemli bir merkezdi biliyoruz ama bu kadar detaylı ve teknolojik çalışmaları çok daha iyi işler çıkaracaklar sanırım. sizin adınıza çok güzel birsey umarım istediğiniz sonucu olur.

kel piero

• Full Member
« Yanıtla #13 : 20 Ekim 2022, 11:45:39 »
ekiminiz hayırlı olsun güzel bir planlama olmuş.

Akl deneyemli bir merkezdi biliyoruz ama bu kadar detaylı ve teknolojik çalışmaları çok daha iyi işler çıkaracaklar sanırım. sizin adınıza çok güzel birsey umarım istediğiniz sonucu olur.
eyvallah kardeşim iyi dileklerin için .
  • Ekim Merkezi ismi AKL
  • Greft Miktarı 3100

monoblok

• Sr. Member
« Yanıtla #14 : 21 Ekim 2022, 11:37:53 »
Kabuklarını ne zaman dökeceksin merak ediyorum baya sık duruyor ekimin kabuk döktükten sonra çok iyi bir görüntü olacağını düşünüyorum.
  • Ekim Merkezi ismi Asmed 5000 GREFT

Facebook Twitter Instagram