Gönderen Konu: Akl klinik 4425 greft saç ekimi Yaş :38  (Okunma sayısı 3404 defa)

Cihandurmuş

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Akl klinik 4425 greft saç ekimi Yaş :38
« : 17 Kasım 2022, 14:54:30 »
Daha düzgün resimler ekledim…
Saç ekimimi dün yani 16/11/2022 itibari ile AKL klinikte yaptırmış bulunmaktayım toplam 4425 greft ekim yapıldı Hasan bey ekibine 5000 üzeri greft bekliyorum dedi ama donör bölgem yumusak dokuydu alırken zorlandılar yanlız başta kanal açılması işlemini Hasan bey in yapması konusunda anlaşmış olmama rağmen Hasan bey girmedi işleme sadece başta çizgilerimi çizdi ve operasyon sırasında bir kez gelip kontrol etti ve maximum greft çalışılmasını söyledi.Klinik baya profesyonel o kısmına dicek hiç bişey yok ancak kime sorduysam hiç acı yok demişlerdi bende uyuşturmak için vurdukları iğneler aşırı derecede canımı yaktı hatta operasyonun sonuna doğru etkisi geçmeye başlayınca tekrar yaptıkları iğneler bile müthiş canımı acıttı bu kişiden kişiye göre değişen bişey olabilir bunun dışında ekimin iyi geçtiğini düşünüyorum fotoğrafları ekliyorum bakarsınız önceki halini ve sonraki halini eklicem.

Ferhat Durmuş

• Full Member
Ynt: Akl klinik 4425 greft saç ekimi
« Yanıtla #1 : 18 Kasım 2022, 17:39:14 »
hayırlı olsun ekiminiz. güzel bir planlama olmuş ve çok temiz görünüyor ekim yerinizde dönör bölgede. acı birazcık hepimizde oldu sanırım

Cihandurmuş

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 18 Kasım 2022, 17:48:46 »
Teşekkürler Ferhat bey bakalım aşamaları buradan paylaşıcam sürekli çok bakım isteyen bir süreç ve bolca sırt üstü yatıp kafayı geride tutmak gerekiyor ödem biraz biraz alnıma doğru inmeye başladı çok eğilmemeye çalışıyorum.

JFKennedy

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 18 Kasım 2022, 17:55:08 »
Hayırlı olsun hocam,Agrı meselesi içinde anestezi igneleri acıtıyorda gerisi acıtmıyor dediginiz gibi millet acıtmıyor diyor ama yok öyle birşey igneler acıtıyor😄 inşallah güzel sonuçlarınız gelir👍🏼
  • Yaşınız 25

Muhammet Güner

• Jr. Member
  • **
  • akl klinik
Ynt: Akl klinik 4425 greft saç ekimi Yaş :38
« Yanıtla #4 : 18 Kasım 2022, 17:58:01 »
Hayırlı olsun üstad bende Akl de ektirdim en başta iğneler benim de canımı baya acıtmıştı göründüğü gibi kolay değil girince anlıyor insan 😁

İnşallah sonuç güzel oldu mu hepsi unutulur. Planlama çizgi çok güzel gerisi sabırla beklemek.
Akl Saç ekim merkezi saç ekimi sonuçları
Saç ekimi forum

Cihandurmuş

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 18 Kasım 2022, 18:02:54 »
Teşekkürler arkadaşlar aşamayı mutlaka en sonuna kadar burada paylaşıcam çünkü bende bu forumdan faydalanarak ekim yaptıracağım yere karar verdim başkalarınada yardımcı olmamız gerekiyor

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 18 Kasım 2022, 18:14:19 »
Selamlar sağ çekiminiz hayırlı olsun planlama harika olmuş öncesi çok başarılı saç ekimi bayağı sık olmuş gayet başarılı bir saç ekimi tek sorun kendi saçlarınız incelmiş onları koruyup güçlendirmelisiniz kullanacağınız ilaçlarda sizin tercihiniz araştırarak karar vermeniz gereken durumlar umarım çok güzel  bir sonuç olur
Global Moderator

Cihandurmuş

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 18 Kasım 2022, 18:40:00 »
Hintell hocam klinikten bir set sattılar bana onu aldım fotosunu ekliyorum bunlara ek olarak tavsiye edeceğiniz bir ürün varsa almak isterim burdan belirtmeyi doğru bulmazsanız özelden de yazabilirsiniz.

ahmet turan

• Sr. Member
« Yanıtla #8 : 18 Kasım 2022, 18:50:24 »
Ön çizgiyi çok güzel yapmışlar ekim tutarsa epey iyi bir görüntü ortaya çıkar.

Cihandurmuş

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 18 Kasım 2022, 18:53:40 »
Bende öyle umuyorum şu on günlük süreci atlatayım gerisi kolay

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #10 : 19 Kasım 2022, 13:37:13 »
Hintell hocam klinikten bir set sattılar bana onu aldım fotosunu ekliyorum bunlara ek olarak tavsiye edeceğiniz bir ürün varsa almak isterim burdan belirtmeyi doğru bulmazsanız özelden de yazabilirsiniz.

bunlara ek olarak finasterid araştırabilirsin
bu arada tekrar güzel bir saç ekimi olmuş inşallah güzel sonuç alırsın
Global Moderator

Cihandurmuş

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #11 : 19 Kasım 2022, 13:55:37 »
Teşekkürler

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #12 : 19 Kasım 2022, 14:02:32 »
rica ederim geçmiş olsun
Global Moderator

hakankarakoca

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #13 : 23 Kasım 2022, 09:13:34 »
selamun aleyküm hasan beyin hastanesı çok sık karşılasıyorum ekim süreci ile ilgili korkuylarum var can acıtıcımı? süreç

Cihandurmuş

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #14 : 23 Kasım 2022, 10:07:05 »
Meehaba beyfendi can acıtan kısmı lokal anestezi için kafaya vurulan iğneler benimki çok acıdı sonrasında yada işlemden sonra ciddi bir acı olmadı ama bakımı zor ve uyku uyuması çok zor ben günlerdir doğru dürüst uyuyamadım.

Facebook Twitter Instagram