Gönderen Konu: Dr. Serkan Aygın Klinik (3100 greft)  (Okunma sayısı 8353 defa)

matamata

• Jr. Member
  • **
Dr. Serkan Aygın Klinik (3100 greft)
« : 01 Ekim 2019, 22:33:57 »
30/09/2019 tarihinde Uğur Bey ve ekibi tarafından DHI tekniği ile 3100 greft ekildi, güzel bir ekim süreci geçirdim, ikinci gün pansuman lazer v.s yapıldı ve işletmeden çıkarken kendi kendime "bu adamlar bu işi biliyor, helal olsun" söylemleriyle ayrıldım, bakalım 6 ay sonrada aynı şeyi söylemeyi Allah nasip edecek mi? Gayet ilgililer-bilgililer herşey tıkır tıkır. Forumdan çok faydalandım herkese teşekkürlerimi sunarım, forumda  Serkan Aygın konusu çok :) ama paylaşmassam kötü hissedecektim.

matamata

• Jr. Member
  • **
Ynt: Dr. Serkan Aygın Klinik (3100 greft)
« Yanıtla #1 : 01 Ekim 2019, 22:40:39 »
Ekimden sonra gece mide bulantısı oldu, istifra ettim. Ara ara ekim bölgesinde zonklama devam etti, alnımda tam anlamıyla yumruk yemişlik hissi var, ama hiç ağrı kesici almadım, donör bölge mükemmel ne kanama var ne ağrı ne sızı sanki hiçbir işlem yapılmamış sanırım sonra başlayacak.

nkan

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #2 : 01 Ekim 2019, 22:56:52 »
geçmiş olsun , dun gece ruyamda ben de  Serkan hocaya saç ektiriyordum.  hayırdır inşallah .. Serkan hocaaam   geliyorum az kaldı 😃

matamata

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #3 : 01 Ekim 2019, 23:03:21 »
geçmiş olsun , dun gece ruyamda ben de  Serkan hocaya saç ektiriyordum.  hayırdır inşallah .. Serkan hocaaam   geliyorum az kaldı 😃

Serkan Hocayı sevdim, Hocam karizma ya :) ilk görüşmemiz baya uzun sürmüştü 10-15 dk muhabbet ettik ki bu uzun bir süre yani herkes 1-2 dakikalardan bahsediyor :) tavsiye ederim

Kratos

• Saç ekimim
  • Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 01 Ekim 2019, 23:13:09 »
merhaba hayirli olsun,ekip lideri kimdi?
Serkan Aygın | 3100 Greft | Fue | Yaş 35 | 03.10.2019
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=9873.0

matamata

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #5 : 01 Ekim 2019, 23:28:07 »
merhaba hayirli olsun,ekip lideri kimdi?
Teşekkürler, ekip süperdi lideri Uğur beydi.

BayX

• Hero Member
« Yanıtla #6 : 01 Ekim 2019, 23:29:58 »
Ekiminiz hayırlı olsun

matamata

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #7 : 01 Ekim 2019, 23:32:38 »
Ekiminiz hayırlı olsun
Teşekkür ederim.

royal

• Full Member
« Yanıtla #8 : 01 Ekim 2019, 23:47:12 »
hayırlı ve de geçmiş olsun 😀 23 ünde de ben aynı yerde ve de aynı ekiple operasyon geçirdim. bende ağrı falan hiç olmadı ama. sizde olduğu gibi sabaha karşı 5 gibi mide bulantısından uyandım. aynı şekilde istifra ettim.   kuvvetle muhtemel yapılan sedasyon sebebiyle olduğunundüşünüyorum. herşeyin iyi olması dileğiyle. bol su için 3.4 güne şişlık kalmıyor...

matamata

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #9 : 02 Ekim 2019, 00:04:09 »
hayırlı ve de geçmiş olsun 😀 23 ünde de ben aynı yerde ve de aynı ekiple operasyon geçirdim. bende ağrı falan hiç olmadı ama. sizde olduğu gibi sabaha karşı 5 gibi mide bulantısından uyandım. aynı şekilde istifra ettim.   kuvvetle muhtemel yapılan sedasyon sebebiyle olduğunundüşünüyorum. herşeyin iyi olması dileğiyle. bol su için 3.4 güne şişlık kalmıyor...
Teşekkürler, bol su içiyorum inşallah en kısa zamanda balon kafadan kurtulurum.

anonim4134

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #10 : 02 Ekim 2019, 00:09:58 »
Ekiminiz hayırlı olsun.Gayet güzel gözüküyor.Bende 16 eylülde serkan aygın clinicte ektrdim.Benim ekip lideride uğur beydie:) benim bir sorum olucak dhi ya da fue olmasına serkan hoca neye göre karar veriyor? Ben dhi olurmu dediğimde fue daha uygun dedi ama açıklık ve ekim planlamam sizle aynı açıkçası anlamadım :) tekrardan hayırlı olsun

royal

• Full Member
« Yanıtla #11 : 02 Ekim 2019, 00:27:37 »
konu sahibi gene cevap verecektir ama atlamış gibi de olmadan  yazayım. :) eğer ekim yapılacak alanda hiç saç yoksa fue yapılıyor genelde. hem daha hızlı hem de daha kolay diğer uygulamaya göre. fakat ekim yapılacak yerde saç varsa kalmle dhi olarak yapıyorlar. bunun sebebi ise ; saçlı bölgeye eğer fue olarak uygulama yapılırsa mevcut saçlara zarar verebiliyormuş. daha çok minyatürleşmeye giden saçlara zararı oluyor diye söyleniyor... başka sebepler de olabilir... bence de serkan beyin başka bilgi tecrübe ve düşünceleri var. benim ekimde ikisini de uyguladılar...

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #12 : 02 Ekim 2019, 00:53:48 »
Saç ekiminiz hayırlı olsun güzel planlama kendi saçlarınız sağlıklı görünüyor gerçi ellerinizle kapatmışsınız ama belli. güzel bir sonuç alırsınız umarım.
Global Moderator

matamata

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #13 : 02 Ekim 2019, 08:36:34 »
Ekiminiz hayırlı olsun.Gayet güzel gözüküyor.Bende 16 eylülde serkan aygın clinicte ektrdim.Benim ekip lideride uğur beydie:) benim bir sorum olucak dhi ya da fue olmasına serkan hoca neye göre karar veriyor? Ben dhi olurmu dediğimde fue daha uygun dedi ama açıklık ve ekim planlamam sizle aynı açıkçası anlamadım :) tekrardan hayırlı olsun
Teşekkürler, Royal'in söylemiş olduklarına ek olarak bence saç telinizin yapısından dolayı öyle demiş olabilir konunuza baktım sanki hafif dalgalı bi saç yapınız var benim tahminim bu yönde, ticari baksaydı dhi derdi sonuçta bir miktar daha pahalı, içiniz rahat olsun Hoca iyisini biliyor böylesi daha hayırlıdır heralde.

matamata

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #14 : 02 Ekim 2019, 09:17:09 »
Saç ekiminiz hayırlı olsun güzel planlama kendi saçlarınız sağlıklı görünüyor gerçi ellerinizle kapatmışsınız ama belli. güzel bir sonuç alırsınız umarım.
Teşekkürler Hintell, evet açıklık harici saçlar sağlıklı, inşallah güzel olur.

Facebook Twitter Instagram