Gönderen Konu: 22 YAŞ SAÇ EKİMİ MANTIKLI MI  (Okunma sayısı 1923 defa)

Dr433

• Yeni üye
  • *
22 YAŞ SAÇ EKİMİ MANTIKLI MI
« : 01 Nisan 2021, 13:07:20 »
Daha önce de başlık açmıştım sağolsun hintell cevap verdi 2500 ekim sadece ön için dedi batman dünya hastanesiyle görüşmeye gittim önce önden başlayalım arkaya doğru tam bir ekim yapalım dediler ben karşı çıktım sadece ön yeterli olur diye düşünüyorum (2.-3. Ekimi göze alıyorum dönor çok zarar görmeden tabi) sonunda hastaneyle sadece öne 3000-3500 greft ekim kararı verdik ben daha gün almadım BÜYÜK İHTİMAL BUGÜN BURDAN GELECEK CEVABA GÖRE KAPORA YATIRIP EKİM GÜNÜ ALACAĞIM VEYA EKİMİ İLERİ YILLARA ERTELEYECEĞİM
LÜTFEN KIZMAYIN İKİNCİ SEFER BAŞLIK AÇTIĞIM İÇİN ama bu saçlar 27-35 yaş aralığında olsaydı hiç buraya da yazmaz gider ektirirdim ama beni şüphelendiren kuşkulandıran şey ekim yapıldı tuttu diyelim (ön için) 3-5 sene sonra arka için ekime gittiğim zaman (ki arkanın da açılacağını hesaba katıyorum) önünde açılıp açılmayacağı yani arka ekimi için bıraktığım greftler ikinci ekimde önlere gider mi bu beni çok düşündürtüyor
Psikolojik olarak rahatsızlık veriyor diyebilirim artık ama geleceği de düşünmek zorundayım
Sizce 1.ekimin ön kısmını şimdi yapıp 2.ekimin verteks kısmını 3-5 yıl sonra mı yapsam seçeneği
Yoksa kardeşim öne ektirsen 5 yıl sonra ön yine dökülecek bir kaç yıl daha bekle tek ekim yap seçeneği mi
DEĞERLİ YORUMLARINIZ BUGÜN SON KEZ EKİM YAPTIRIP YAPTIRMAYACAĞIM KONUSUNDA SON BİR KARAR VERDİTECEKTİR GÜZEL YORUMLARINIZI BEKLİYORUM...

Dr433

• Yeni üye
  • *
Ynt: 22 YAŞ SAÇ EKİMİ MANTIKLI MI
« Yanıtla #1 : 01 Nisan 2021, 13:09:53 »
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=19372.0
Önceki açtığım başlık
Not:fotolar en net ışıkta çekilmiştir güzel bir yorumlama için

oralminoxidil

• Hero Member
« Yanıtla #2 : 01 Nisan 2021, 13:18:19 »
ilaç kullanacaksan ektirebilirsin 6 ay kullan sonra güçlenince  ektirirsin. kullanmayacaksan ilerde daha kötü görüntü oluşuyor beklemeni öneririm. finas kesin kullan

Dutasteride haftada 2
5-10 ml Oral Hint Yağı
Vit D
Keçiboynuzu ve karadut özü
Magnezyum
İyot
SAÇ DÖKÜLMESİ KILAVUZU
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=18975

PEGO

• Hero Member
  • Saçların dökülmüş kanka
« Yanıtla #3 : 01 Nisan 2021, 14:42:58 »
En 2-3 yıl daha beklemeni öneririm, önünü daha iyi görürsün çünkü bu 2-3 yıl dökülme daha fazla olacaktır.
Xpecia günde 2 tablet
Prozinc Plus Şampuan

Serkan Aygın 4200 Greft https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=16500.0

ahmetkaya

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #4 : 01 Nisan 2021, 16:40:13 »
Buraya da yazıyorum ama

Tüylenme varsa bu önü dut kurtarmaz mı arkadaşlar?
  • Yaşınız 27

leonidass

• Full Member
« Yanıtla #5 : 01 Nisan 2021, 18:50:04 »
Fiyat ne dediler hocam batman dünya hastanesinde?

Dr433

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #6 : 01 Nisan 2021, 18:57:39 »
ilaç kullanacaksan ektirebilirsin 6 ay kullan sonra güçlenince  ektirirsin. kullanmayacaksan ilerde daha kötü görüntü oluşuyor beklemeni öneririm. finas kesin kullan
Hocam finans konusunda şüphelerim var gerek libido ereksiyon kayıpları gibi yan etkileri gerekese de uzun süreli kullanımı ve hormonların henüz tam oturmamasından dolayı sıcak bakmıyorum fine
Kullanırsam Xpecia+biotin olabilir

Dr433

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #7 : 01 Nisan 2021, 18:59:17 »
En 2-3 yıl daha beklemeni öneririm, önünü daha iyi görürsün çünkü bu 2-3 yıl dökülme daha fazla olacaktır.

Aslında arka yani vertex tarafı genel olarak seyrekti ama son zamanlar döküldüğünü hissedebiliyorum bu yüzden buraya yazdım mantıklı olan nedir diye öneriniz için teşekkür ederim değerlendireceğim

Dr433

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #8 : 01 Nisan 2021, 19:00:11 »
Fiyat ne dediler hocam batman dünya hastanesinde?
8.000 tl dediler

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 01 Nisan 2021, 19:34:12 »
Yaş itibari ile biraz daha beklemen daha doğru dökülmen devam edecek.
Global Moderator

barbaross

• Sr. Member
« Yanıtla #10 : 01 Nisan 2021, 22:27:11 »
beklemek kafa derisinin çoraklaşmasına neden oluyor benden söylemesi  :) bekleyin diyenler bu konuda hata yapıyor bence.
saç ektiripte acaip kelleşen hiç görmedim ilerde biraz dökülmen olur belki ama nedense saç ekimi dökülmeyi geciktiriyor gibi geliyor bana.
mantıklı bir açıklaması varmı bilmiyorum ama çevremde ektirenlerden gördüklerim hep bu şekilde.

Jeu

• Hero Member
« Yanıtla #11 : 01 Nisan 2021, 22:48:06 »
Bence ön bölgeye ektirebilirsin, benim saçım baya  var seninkinden çok çok daha iyi durumda sadece ön çizgim geriye gitti ve şakaklarım açıldı ben bile bu yaza ektiricem  hergün aynaya bakıp mutsuz olmaktansa ektir kurtul ilerde 2. 3. Ekim gerekirse  tekrar düşünürsün bu yaşlarını bu saç ile geçirme. Hepimiz mutlu olmayı hakediyoruz bi saç yüzünden neden mutsuz olalım ki her gün.

Dr433

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #12 : 01 Nisan 2021, 23:26:40 »
beklemek kafa derisinin çoraklaşmasına neden oluyor benden söylemesi  :) bekleyin diyenler bu konuda hata yapıyor bence.
saç ektiripte acaip kelleşen hiç görmedim ilerde biraz dökülmen olur belki ama nedense saç ekimi dökülmeyi geciktiriyor gibi geliyor bana.
mantıklı bir açıklaması varmı bilmiyorum ama çevremde ektirenlerden gördüklerim hep bu şekilde.
Benim zaten iki korkum var bir nw7 saçın gitmesi ve ekim için uygun değilsiniz denmesi diğeri ise belirttiğim gibi ektirdiğim saçın kısa sürede tekrar dökülmesi ve rezervi boşa kullanmam

Dr433

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #13 : 01 Nisan 2021, 23:28:59 »
Bence ön bölgeye ektirebilirsin, benim saçım baya  var seninkinden çok çok daha iyi durumda sadece ön çizgim geriye gitti ve şakaklarım açıldı ben bile bu yaza ektiricem  hergün aynaya bakıp mutsuz olmaktansa ektir kurtul ilerde 2. 3. Ekim gerekirse  tekrar düşünürsün bu yaşlarını bu saç ile geçirme. Hepimiz mutlu olmayı hakediyoruz bi saç yüzünden neden mutsuz olalım ki her gün.
Evet bu mantık zaten beni ekime götürüyor ben 2 yi ve 3 ü göze aldım ama tekrardan ekilen yerin dökülme olayı canımı çok sıkıyor

Jeu

• Hero Member
« Yanıtla #14 : 01 Nisan 2021, 23:37:46 »
Evet bu mantık zaten beni ekime götürüyor ben 2 yi ve 3 ü göze aldım ama tekrardan ekilen yerin dökülme olayı canımı çok sıkıyor
Evet benimde kafamı kurcalayan  nokta bu, şimdi ektirceksin diyelim 4 5 sene sonra kendi saçlarında
dökülmeler olunca yapılan ekimin bi anlamı kalmıycak bilmiyorum senelerce beklemek de katlanılabilir bi olay değil ya çok berbat bi olay o yüzden bekleyin diyolar zaten forumdakilerde.

Senin ön bölgen dökülmüş döküleceği kadar zaten 3000 greft işini görür bu halinden çok daha iyi bi görünüme kavuşursun. Ekilen yerden ziyade kendi saçlarında dökülmeler yaşayacağın bariz onun için ekimle beraber güzel ve düzenli  bir tedaviye başlarsan seni uzun yıllar götürebilir

Facebook Twitter Instagram