Gönderen Konu: Sevgili forum ahalisi herkesi içeri bekliyorum.  (Okunma sayısı 511 defa)

kasura

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Sevgili forum ahalisi herkesi içeri bekliyorum.
« : 03 Mayıs 2022, 21:28:34 »
34 yaşında ve 3 yıl önce bir kez ekim yapmış bir kardeşinizim ve son zamanlarda saçım gitgide kötüye gitmekte öyle çok sırma saç olsun diye bi derdim yok lakin kafa derim artık görünmeye başlamış durumda. Minoxidil mi? İkinci ekim mi? Veya başka bir öneriniz var mı diye sizi rahatsız etmek istedim. Lütfen değerli bilgilerinizi esirgemeyin. Fotolarımı iletiyorum. Saygılar sevgiler ve iyi bayramlar.

Roninn3

• Hero Member
Ynt: Sevgili forum ahalisi herkesi içeri bekliyorum.
« Yanıtla #1 : 05 Mayıs 2022, 00:32:38 »
yanlış bölüme konu açmışsın dostum ama soruna gelince tabiki minoxil değil saç ekimi ancak kurtarır sen.
ağır androjenler kullanmayacaksan malesef durum bu.

Slayer91

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 05 Mayıs 2022, 02:10:07 »
Hocam zaten saç ekimine alışkın,ekimden çekinmeyen,donörü uygun,mevcut saçlarının daha da açılması-incelmesi derdi çok fazla olmayan  kişler için ekim çok daha mantıklı tabiki,sizde zaten dökülen dökülmüş 1 ekim yaptırmışsınız kalanlarda gitmiş e 2. Ekimle donörünüz de uygunsa gerekirse sakaldan da alınarak açıklıkları olduğunca kapatırsanız daha mantıklı ve daha zahmetsiz olur diye düşünüyorum
  • Yaşınız 31

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 05 Mayıs 2022, 02:12:51 »
 donorun resminide koyarsan ekim ister tabi bu saçta donorunde guclu olması gerek
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Facebook Twitter Instagram