Gönderen Konu: İlk kez ektireceğim, öneri ve bilgiye ihtiyacım var  (Okunma sayısı 679 defa)

o9k

• Yeni üye
  • *
Merhaba Arkadaşlar,

Öncelikle böyle bir forumun varlığından dolayı emeği geçenlere teşekkür ederim. Tarafsız, temiz bir bilgi platformu olmuş.

3 yıldır ektirmeyi düşünüyorum. Ara ara foruma girip bilgi toplamaya çalışmıştım. Yoğunluktan dolayı kendimi veremedim fakat bu yıl şartlar müsait. Sizin de tavsiyenizle, eğer mantıklı olacağına inanırsam ektireceğim.

- Yaşım 35
- 23 yaşlarımdayken dökülme başladı.
- 27-28'lerimde artık tepem keldi.
- 31-32 yaşımda dökülme durdu gibi
- İlk önce tepem açılmaya başladı. Sonra önler ve ortalar açıldı.
- Dökülme başlamadan önce saç derimdeki egzama nedeniyle eczaneden Ketoral Şampuan önerdiler. Onu kullandıktan sonra saçlarım dökülmeye başladı, sonra bıraktım. Uzun yıllar hiç bir şey kullanmadım ama son 3-4 yıldır Ducray ürünleri kullanıyorum. Kabuklanma ancak bu ürünlerle durabiliyor.

Amacım dökülme öncesindeki hale geri dönebilmek :) tabii çok büyük bir istek olabilir. Ama en azından sizden şu konularda bilgi alabilirsem çok sevinirim;

- Sizce bu dökülme tamamen kapanır mı ve tamamen kapatmaya çalışmak sağlık mıdır?
- Sizce kaç greftlik işlem yapılmalı?
- İşlemin kaç güne yayılması sağlıklıdır?

Bütçem esnek. Şu an Asmed ve Arenamed’ten fiyat aldım. İkisi arasında büyük fark var ama buna takılmıyorum. Ne ödediğim değil, pişman olmamak daha önemli benim için. Saçımın yapısına ve şartlarımı göz önüne aldığınızda siz hangi firmaları önerirsiniz? Sizce diğer hangi firmalarla görüşmeliyim?

Şimdiden teşekkürler  |-onayisareti-|

o9k

• Yeni üye
  • *
Ynt: İlk kez ektireceğim, öneri ve bilgiye ihtiyacım var
« Yanıtla #1 : 17 Şubat 2022, 16:35:39 »
Fotoğaflar normaldi ama yükleyince yana dönmüşler, kusura bakmayın..

zweig

• Proscarkolik
  • Hero Member
  • 𝘗𝘳𝘦𝘷𝘦𝘯𝘵𝘪𝘰𝘯 𝘪𝘴 𝘢𝘩𝘦𝘢𝘥 𝘰𝘧 𝘤𝘶𝘳𝘦
« Yanıtla #2 : 17 Şubat 2022, 16:57:05 »
İstanbul'da ikamet ediyorsanız önerilerim sırasıyla şöyle hocam; Asmed, Asuman Hair, Medeks, AKL, Now Hair Time.

Görüşüp, foruma bakıp fiyat performans olarak değerlendirirsiniz.

Ekim ikiye bölünür, ilk seans orta ve on kapatılır diye düşünüyorum. 4000 grefti var gibi gibi ilk seansın.

3000 grefte kadar tek seans uygun diye biliyorum. Ama forumda 5k tekte ektirende de çıkmadı değil. Sizin tercihiniz.

Şimdiden hayırlı olsun. Saç ekimi bence size tam oturacak.
Doktor değilim.Bu alanda eğitimim yok. Önerilerimin yalnızca araştırmayı seven bir birey olarak değerlendirilmesini isterim.

o9k

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #3 : 17 Şubat 2022, 18:02:51 »
İstanbul'da ikamet ediyorsanız önerilerim sırasıyla şöyle hocam; Asmed, Asuman Hair, Medeks, AKL, Now Hair Time.

Görüşüp, foruma bakıp fiyat performans olarak değerlendirirsiniz.

Ekim ikiye bölünür, ilk seans orta ve on kapatılır diye düşünüyorum. 4000 grefti var gibi gibi ilk seansın.

3000 grefte kadar tek seans uygun diye biliyorum. Ama forumda 5k tekte ektirende de çıkmadı değil. Sizin tercihiniz.

Şimdiden hayırlı olsun. Saç ekimi bence size tam oturacak.

Teşekkür ederim. Yanıtın üzerine Asuman Hair ve Medeks'ten de bilgi & fiyat talep ettim. Hepsine ziyaret ve muayene teklif ediyorum ama pek yanaşmıyorlar. Whatsup üzerinden çözmeye çalışıyorlar. Direkt gidip ameliyat olmak da korkutucu geliyor açıkçası. Bakalım, araştırmaya, öğrenmeye devam  |-onayisareti-|

zweig

• Proscarkolik
  • Hero Member
  • 𝘗𝘳𝘦𝘷𝘦𝘯𝘵𝘪𝘰𝘯 𝘪𝘴 𝘢𝘩𝘦𝘢𝘥 𝘰𝘧 𝘤𝘶𝘳𝘦
« Yanıtla #4 : 17 Şubat 2022, 19:21:42 »
Teşekkür ederim. Yanıtın üzerine Asuman Hair ve Medeks'ten de bilgi & fiyat talep ettim. Hepsine ziyaret ve muayene teklif ediyorum ama pek yanaşmıyorlar. Whatsup üzerinden çözmeye çalışıyorlar. Direkt gidip ameliyat olmak da korkutucu geliyor açıkçası. Bakalım, araştırmaya, öğrenmeye devam  |-onayisareti-|
Kesinlikle size katılıyorum. Gidip ortama, işlemi yapacak personellere genel olarak şöyle bir bakmak daha iyi olur.
Doktor değilim.Bu alanda eğitimim yok. Önerilerimin yalnızca araştırmayı seven bir birey olarak değerlendirilmesini isterim.

Ercan1907

• Sr. Member
« Yanıtla #5 : 18 Şubat 2022, 20:57:13 »
Benim favorim Medeks
Gökhan beyle  görüşün derim birebir..

Ali Kemal

• Sr. Member
« Yanıtla #6 : 19 Şubat 2022, 02:54:07 »
asmede bütçeniz yetiyorsa ordan şaşmayın derim .asmed sizin donör bölgenizden iz bırakmadan rahatlıkla 7 bin greft çıkarabilir ancak başka merkezlerde aynı tahribat 4000 greftle olur yani kısaca asmed hasarsız başka merkezlere nazaran en az iki misli kadar greft çıkarabilir , sırf bu yönden bile çok önemli bir tercih nedeni.

berbatov

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 19 Şubat 2022, 14:13:42 »
Bence de yazdıklarından sırasıyla asmed , asuman hair , medeks ve akl gayet iyi merkezler fiyat sorun değil diyorsanız asmed ya da asuman hair. Ama genelde merkezler sizi muayene ederek , analiz ederek fiyat vermeye daha sıcak bakıyorlar. Şahsen benim görüştüklerim hep gelmemi istemişlerdi.
  • Ekim Tarihi: 17.02.2022
  • Ekim Merkezi ismi AKL KLİNİK
  • Greft Miktarı 3900
  • Medikal Tedavi Prozinc Şampuan , Prozinc Sprey , Biotin 2500 Mcg, Toz Collagen

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 19 Şubat 2022, 20:30:04 »
2 ekime ihtiyacın var tek ekimle tepe kapanmaz dostum
Önden ortaya 2 ekim sonra tepe ekimi
Ve epeye 2 ekim bile gerekebilir çok açık ve zor bir alan
Global Moderator

kahraman432

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #9 : 20 Şubat 2022, 00:44:49 »
asmede bütçeniz yetiyorsa ordan şaşmayın derim .asmed sizin donör bölgenizden iz bırakmadan rahatlıkla 7 bin greft çıkarabilir ancak başka merkezlerde aynı tahribat 4000 greftle olur yani kısaca asmed hasarsız başka merkezlere nazaran en az iki misli kadar greft çıkarabilir , sırf bu yönden bile çok önemli bir tercih nedeni.

Hocam merhabalar benim açıklığım fazla değil zaten onerilerde konu actim oraya da bi bakar mısınız tavsiyelerinize ihtiyacım var

şimşirtarak

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #10 : 20 Şubat 2022, 00:55:38 »
ben de sizin gibi araştırma sürecindeyim ben serkan aygın ekimlerini de beğeniyorum. orası da popüler sayılabilecek bir yer olmasına rağmen yazmamışsınız özel bir sebebi var mı yoksa denk mi gelmediniz acaba?

Facebook Twitter Instagram