Gönderen Konu: Dermaroller'i haftada 2 kez ve uzun süreli kullanan var mı?  (Okunma sayısı 582 defa)

GaMe10

• Hero Member
Saç için ve sakaldaki sakalkıranlar için 1.00 mm Dermastamp kullanacağım
Göz altında ise 0.50 mm Dermaroller kullanacağım

Bunları sanırım haftada 1 kez kullanımını öneriyorlar. Peki ben bunları uzun süreli(mesela atıyorum 3 sene, 4 sene vs) haftada 2 kez kullansam bir sorun çıkarır mı? yoksa haftada 1 yeterli mi?

Birde ben 2 sene önce falan yine saç için Dermastamp kullanmıştım ama yanlış kullanıyordum galiba. 80 iğneliydi yanlış hatırlamıyorsam bu ve saçta her yeri sadece 1 kez yapıyordum. Oysaki yeni edindiğim bilgilere göre 4 kere falan farklı açılarla geçmek lazımmış sanırım saçın üzerinde
Bu işlem sırasında böyle 4-5 kere falan geçersek ve biraz tahriş edersek kan gelirse bu normal mi ve kan gelmesine rağmen orada kan pıhtıları varken yine de hemen saç losyonumu sıkayım mı?

GaMe10

• Hero Member
Ynt: Dermaroller'i haftada 2 kez ve uzun süreli kullanan var mı?
« Yanıtla #1 : 10 Ekim 2020, 13:37:23 »
Dermastamp'dan sonra 0.50 mm Göz altı Dermaroller kullanımına da bugün itibariyle kullanmaya başladım

Net bir bilgi bulamadığım için haftada 1 kez düşünüyorum ikisinide. Lakin haftada 1 kez olacağı için biraz fazla sık geçerek yapacağım diye planlıyorum bakalım kızarıklık vs nasıl olacak

Hoş bu mavi suları kullananlara bakarsan haftada 2 kezden de fazla yapan vardır herhalde lakin onların görüşleri önemli değil benim için.

GaMe10

• Hero Member
Ynt: Dermaroller'i haftada 2 kez ve uzun süreli kullanan var mı?
« Yanıtla #2 : 14 Ekim 2020, 01:08:50 »
140 iğneli Dermastamp'ı saçları uzatınca kullanmaya karar verdim

Bunun yerine 540 İğne 1.00 mm Dermaroller alacağım

Facebook Twitter Instagram