Gönderen Konu: Finasterid'i haftada 3 kere kullanan var mı?  (Okunma sayısı 575 defa)

aiden1907x

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Finasterid'i haftada 3 kere kullanan var mı?
« : 19 Mart 2023, 11:00:47 »
Herkese merhaba. Finasterid'i https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=30892.0 bu konuda belirttiğim yan etkilerden dolayı bırakmak zorunda kaldım ancak yan etkiler geçti ve şuan kendimi iyi hissediyorum. Saçımın en azından mevcut haliyle kalması için tekrar fin'e başlamak istiyorum. Haftada 3 gün (1.25mg)  Pazartesi-Çarşamba-Cuma olmak üzere kullansam ilacın saçıma pozitif etkileri olur mu? Yan etki ihtimali azalır mı? Bunları merak etmiştim. Teşekkür ediyorum.

aiden1907x

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Finasterid'i haftada 3 kere kullanan var mı?
« Yanıtla #1 : 25 Mart 2023, 15:57:50 »
Güncel

rx0830

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 25 Mart 2023, 23:41:04 »
topikal finasterid kullanim orale gore yan etkiler acisindan cok daha iyi olacaktir.tabii karar sizin ancak arastirisaniz klinik calisma sonuclarinin da bunu destekleyecegini goreceksiniz.topikal formun en ideal formu lipozomal finasterid olacaktir suphesiz bu arada. saygilarla

Kıvanç Saçlıtuğ

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 26 Mart 2023, 07:53:42 »
Haftada 4 gün proscarı 1/4 olacak şekilde alıyorum. Her gün kullandığım aylarda oldu bir fark göremedim kendim adına.
*paylaşımlarım tedavi tavsiyesi değildir (TTD)

Hakan Hakkn

• Full Member
« Yanıtla #4 : 29 Mart 2023, 19:25:56 »
Haftada 4 gün proscarı 1/4 olacak şekilde alıyorum. Her gün kullandığım aylarda oldu bir fark göremedim kendim adına.
Dökülmeyi durdurdu mu durdurduysa kaç ay sonra durdu

Kıvanç Saçlıtuğ

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 30 Mart 2023, 20:52:23 »
Dökülmeyi durdurdu mu durdurduysa kaç ay sonra durdu
Dökülme dediğiniz nedir tam olarak? İncelmeyi kast ediyorsanız durdurdu evet başladığım dönemde ru da kullanıyordum tam net bir cevap veremem lakin 7-8 aydan sonra sanki saç yoğunluğumu daha bi kendinde hissetmeye başlamıştım.
*paylaşımlarım tedavi tavsiyesi değildir (TTD)

Hakan Hakkn

• Full Member
« Yanıtla #6 : 31 Mart 2023, 00:52:34 »
Dökülme dediğiniz nedir tam olarak? İncelmeyi kast ediyorsanız durdurdu evet başladığım dönemde ru da kullanıyordum tam net bir cevap veremem lakin 7-8 aydan sonra sanki saç yoğunluğumu daha bi kendinde hissetmeye başlamıştım.

Dökülmeden kastım banyoda veya elini saçına götürdüğünde.
7 8 ay ideal süre her yerde yerli ve yabancı kaynaklarda 6 aydan sonra gösterir kendini diyor

Facebook Twitter Instagram