Gönderen Konu: Haftada 2 gün finasterid  (Okunma sayısı 5182 defa)

Emre52

• Yeni üye
  • *
Haftada 2 gün finasterid
« : 09 Eylül 2020, 11:45:46 »
Arkadaşlar procarı 5 e bölüp haftada 2 gün alsak hap almadığımız günler yeşil çay kabak çekirdeği kefir vs yesek işe yarar mı sizce yan etkilerinden korktuğum için her gün kullanmak istemiyorum

barbaross

• Sr. Member
Ynt: Haftada 2 gün finasterid
« Yanıtla #1 : 10 Eylül 2020, 02:56:17 »
bir miktar faydası olacaktır mutlaka ama ne kadar etkili olur kimse bilemez heralde.

unverm

• Hero Member
« Yanıtla #2 : 10 Eylül 2020, 08:17:05 »
haftada 2 çok az, hiçbir faydası olmaz. ya tam olarak kullanın ya da hiç bulaşmayın korkuyorsanız.

Gregor59

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 10 Eylül 2020, 11:59:22 »
Biz Türkler kadar şu ilaçtan korkani görmedim valla ya

Emre52

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #4 : 10 Eylül 2020, 12:12:50 »
Neden hiç bir faydası olmasın hap almadığım diğer günler kabak çekirdeği kefir keçi boynuzu pekmezi yeşil çay yapıcam

unverm

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 10 Eylül 2020, 12:23:43 »
Neden hiç bir faydası olmasın hap almadığım diğer günler kabak çekirdeği kefir keçi boynuzu pekmezi yeşil çay yapıcam
Ilaç içenlerde bile etkisini 6 aydan sonra gösteriyor. Haftada 2 gün içersen kaç yıl kullanacaksin. Ben hicbir faydası olmayacağını düşünüyorum.

GaMe10

• Hero Member
« Yanıtla #6 : 10 Eylül 2020, 12:36:39 »
Bu kadar korkuyorsan kullanman ne kadar doğru bilmiyorum

Emre52

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #7 : 10 Eylül 2020, 15:25:20 »
Yaşım 23 olduğu için kullanmaktan korkuyorum haftada 2-3 gün kullansam fayda göreceğimi düşünüyorum hiç kullanmamaktan iyidir en azından %40 bile işe yarasa kârdır

GaMe10

• Hero Member
« Yanıtla #8 : 11 Eylül 2020, 14:13:33 »
Yaşım 23 olduğu için kullanmaktan korkuyorum haftada 2-3 gün kullansam fayda göreceğimi düşünüyorum hiç kullanmamaktan iyidir en azından %40 bile işe yarasa kârdır

Bu şekilde kullanırsan süreci forumla paylaşırsan yeni bilgiler öğreniriz

Virtüöz

• Hero Member
« Yanıtla #9 : 11 Eylül 2020, 15:38:21 »
Hiç bulaşmamak en iyisi.Bak ben saw palmetto + kabak çekirdeği yiyorum bu bile testistlerde sıkıntı yaratıyor.Ara ara hafif ağrı giriyor.Doğada bulun çözümü.En güveniliri bu şekilde.Proscar illaki işe yarar diye birşeyde yok.Bazısı etkilenmiyor.
Bioxcin Forte Şampuan

Tedavi Sürecim
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=16513

GaMe10

• Hero Member
« Yanıtla #10 : 11 Eylül 2020, 17:57:53 »
Hiç bulaşmamak en iyisi.Bak ben saw palmetto + kabak çekirdeği yiyorum bu bile testistlerde sıkıntı yaratıyor.Ara ara hafif ağrı giriyor.Doğada bulun çözümü.En güveniliri bu şekilde.Proscar illaki işe yarar diye birşeyde yok.Bazısı etkilenmiyor.

Bu dediğin şeylerle kaç kişi var ki çok iyi sonuç alıp Before-After paylaşan?

Virtüöz

• Hero Member
« Yanıtla #11 : 11 Eylül 2020, 21:58:11 »
Bu dediğin şeylerle kaç kişi var ki çok iyi sonuç alıp Before-After paylaşan?

İşte yok.Bende düzenli olarak kullanıyorum.DHT baskılamasa testislerde sorun olmazdı.Before after yaparım inşallah.Saçımı kazattım uzayınca bakıcam duruma.Sadece sprey gerekli damar açıcı.O da hairforte düşünüyorum.Misal şampuanada ara verdim.Eskiden saçım iyiken hem hızlı uzardı hemde dökülmezdi.Çokta yağlanırdı.Haftada 1 kez kullanırdım banyodan banyoya (duş değil).Kesinlikle yağda önemli.O çok övülen prozinci aldım hadi dedim etkisi için 2dkda bekletim yemin ediyorum saçın içine etti.Hem inceltti hem döktü hemde aşırı kuruttu 1 hafta olcak yağlanmıyor.Bunu nasıl kullanıyorsunuz inanılır gibi değil.Tövbeler olsn daha ne düzenli kullanırm ne bekletirim.3DMen ve OGX en iyiler bana göre.
Bioxcin Forte Şampuan

Tedavi Sürecim
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=16513

GaMe10

• Hero Member
« Yanıtla #12 : 11 Eylül 2020, 22:23:36 »
İşte yok.Bende düzenli olarak kullanıyorum.DHT baskılamasa testislerde sorun olmazdı.Before after yaparım inşallah.Saçımı kazattım uzayınca bakıcam duruma.Sadece sprey gerekli damar açıcı.O da hairforte düşünüyorum.Misal şampuanada ara verdim.Eskiden saçım iyiken hem hızlı uzardı hemde dökülmezdi.Çokta yağlanırdı.Haftada 1 kez kullanırdım banyodan banyoya (duş değil).Kesinlikle yağda önemli.O çok övülen prozinci aldım hadi dedim etkisi için 2dkda bekletim yemin ediyorum saçın içine etti.Hem inceltti hem döktü hemde aşırı kuruttu 1 hafta olcak yağlanmıyor.Bunu nasıl kullanıyorsunuz inanılır gibi değil.Tövbeler olsn daha ne düzenli kullanırm ne bekletirim.3DMen ve OGX en iyiler bana göre.

Ben neredeyse 3 ay olacak Proscar 1/4 kullanıyorum ve senin bahsettiğin gibi bir ağrı falan yok. Şampuan hakkında bilemem ben senin gibi bir sorun görmedim ve 2-3 dk bekletmeye çalışıyorum düzenli. Diğer dediğin spreyde falan ise zamanında 10 ay falan kullandım ve faydasını neredeyse göremedim diyebilirim ama sende belki farklı olur

Facebook Twitter Instagram