Gönderen Konu: MİNOX+5 kapsül avodart (yanında haftada 2-3 gün ketoral şampuan)  (Okunma sayısı 2216 defa)

Kelolmamayacabalayanadam

• Yeni üye
  • *
Öncelikle merhaba daha önce 2017 de bir ekim gerçekleştirdim ışığı iyi ayarlamaya gayret gösterdim net ve bağımsız belli olması için deneyimli arkadasların yardımını istiyorum seyrelmeye devam eden ve her geçen gün dahada kötü giden erkek tipi dht saç dökülmem var spor salonunda aktif spor da yapan bir bireyim protein olsun amino asit olsun kullanıyorum aynı zamanda kas yapımında dht nin çok önemli bir rol oynadıgını da biliyorum kreatinde kullanıyorum aynı zamanda dht yi yükselttiği söyleniyor aynı zamanda bodybuilding yapmamda dht yi yükselttigi söyleniyor şimdi kafamdaki soru finas veyahut avodart Yanında ek olarak + minox yanında dermaroller ile Takviye yapıp tekrar güçlendirme tamamen iş bitmeden müdahele etmek istiyorum öneriniz ne olur dht baskılayıcı kullanmam sporda kas yapımımı ne şekilde etkiler ? Kullanmalımıyım sırf kötü bir yan etki görmemek için saçlarıma ufak ufak topik döküyorum kapatıcı oluyor ama geçici bir çözüm sürekli yardımlarınızı bekliyorum

İlk etapta dışarıdan uygulama adına

Ketoral,katazol, yada nizoral şampuan

(Saçlarım hem inanılmaz yağlanıyor hergün kesinlikle 24 saat bile cok uzun süre kesinlikle yıkamak zorundayım yoksa yağ dökmüşler gibi her sabah gece yıkayıp yatsam dahi ayrıca etken maddesinin anti androjen oldugunu biliyoruz destekleyici olacağını düşünüyorum)

Ek olarak

Minoxidil

Yutarak olacak tedavidede

Finas (hergün 1mg) yada avodart (haftada 1.5)

Minimum 6 aylık bir süreç belirledim kendime herşey yolunda gider ise bu 3 ürünü konbin edip
Bu konu üzerinden aylık kısa aynı saç kısalıgında tekrarlı paylaşımlarda bulunmayı düşünmekteyim önerilerinizi beklemekteyim herşey için hazır hissettiğimde pazartesi baslayacağım

Ürünleri eczaneden az önce aldım avodartı oral yoldan kullanmayacağım normal şartlarda bir tarif gördüm minoxun içinde 10 adet avodart şeklinde ben bunu 5 e düşüreceğim haftada 2 3 defa ketoral şampuan ile yıkayıp hergün minoxil ile gece yatmadan dermoller yardımı ile tedavi deneyeceğim tedavi şeklinde buna karar kıldım umarım güzel sonuclar alacağım

MURAT K.

• Sr. Member
Merhaba bu tedaviyi ben de uygulamıştım, saçımındoktoru sitesinde minoxu bu şekilde uygulayan çok kişi var. 10 kapsül avodartı minoxa döküp her kullanım öncesi çalkalamak. Normalde minoxun 4 ayda yapacağı etkiyi 2 ayda yapmıştı. Bırakınca da çılgınlar gibi döküldü tabi.

Kelolmamayacabalayanadam

• Yeni üye
  • *
Şiringa ile avodarttan topladıgım 8 adet 4ml etken maddeyi şimdi minoxile enjekte edeceğim
En az 6 ay gibi bir süre kullanıp buradan paylaşımlarımı yapacagım

Hasann06

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
güzel tedavi merakla takipte olacağım hocam umarım işe yarar.

Kelolmamayacabalayanadam

• Yeni üye
  • *
güzel tedavi merakla takipte olacağım hocam umarım işe yarar.

İçimdeki hisler bu tedavinin başarılı olacagını söylüyor birşeylersöylemek için daha Yolun başında oldugumdan olanı olmayanı anlatamıyorum ama 1 ay sonra mutlaka giden gelen taşlar bir şekilde rayına oturmaya baslayacak o zaman daha güzel şeyler konusmaya baslayacagımıza inanıyorum

Parabellum

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
boşa zaman kaybı haberin olsun toparlarsın saçı da tekrar eski haline dönersin kısa sürede tedaviyi bırakmasan bile.

Kelolmamayacabalayanadam

• Yeni üye
  • *
boşa zaman kaybı haberin olsun toparlarsın saçı da tekrar eski haline dönersin kısa sürede tedaviyi bırakmasan bile.

Neden bu sekilde bir yanıt verdiniz üstad kısa sürede tedaviyi bırakmasam dahi forumda cok fazla yanıtınız oldugu için şuan sizi ciddi anlamda her kelimenizi kaale almaya calısıyorum. Bunu söyleme sebebinizi banada anlatırsanız aydınlanmış boşuna kürek çekmemiş olurum çinkü bu tarifle onlarca insanın memnun kaldıgını biliyorum.
Ayrıca bu tedavi haricinde zaman kaybı demeyecek etkili çözüm tedavi niteliğiniz de varmıdır ?

Parabellum

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Neden bu sekilde bir yanıt verdiniz üstad kısa sürede tedaviyi bırakmasam dahi forumda cok fazla yanıtınız oldugu için şuan sizi ciddi anlamda her kelimenizi kaale almaya calısıyorum. Bunu söyleme sebebinizi banada anlatırsanız aydınlanmış boşuna kürek çekmemiş olurum çinkü bu tarifle onlarca insanın memnun kaldıgını biliyorum.
Ayrıca bu tedavi haricinde zaman kaybı demeyecek etkili çözüm tedavi niteliğiniz de varmıdır ?
cevabını yeni gördüm kusura bakma baya zaman geçmiş şimdi devam ediyormusun bilmiyorum mesajı görürsen cevaplarsan sevinirim boşa zaman kaybı dediğinin sebebi bende çok uygulama yaptım çeşitli tedaviler min.dut karışımında kullandım saça sürmek fayda veriyor ozellikle verteks bölgesini 3 ay gibi sürede jel görüntüyü kapattı ama saçlar kısa kalıyor uzamiyor tedaviye aynı şekilde duraksiz devam ediyorsun abartmıyorum 3.4 ayda çıkan saç demeyim kıl deyim 3 haftada yok olup gidiyor döngüye giriyor saçlar tekrar da toparlayamıyorsun   şimdi senin durumun ney

BahtsızBedevi31

• Jr. Member
  • **
cevabını yeni gördüm kusura bakma baya zaman geçmiş şimdi devam ediyormusun bilmiyorum mesajı görürsen cevaplarsan sevinirim boşa zaman kaybı dediğinin sebebi bende çok uygulama yaptım çeşitli tedaviler min.dut karışımında kullandım saça sürmek fayda veriyor ozellikle verteks bölgesini 3 ay gibi sürede jel görüntüyü kapattı ama saçlar kısa kalıyor uzamiyor tedaviye aynı şekilde duraksiz devam ediyorsun abartmıyorum 3.4 ayda çıkan saç demeyim kıl deyim 3 haftada yok olup gidiyor döngüye giriyor saçlar tekrar da toparlayamıyorsun   şimdi senin durumun ney
baya erken cevap vermişsin reis az daha beklesen 2 sene olacak :)

Facebook Twitter Instagram