Gönderen Konu: Kafaya haftada bir Avodart sürmek ?  (Okunma sayısı 1551 defa)

Thescript

• Hero Member
Kafaya haftada bir Avodart sürmek ?
« : 22 Nisan 2022, 00:05:45 »
Kapsülü patlatıp direkt kafaya sürerek yedirirsek dermorellerden sonra nasıl olur yani kana karışıp yan etki yapar mı yoksa kafada DHT engelleyebilirmi sadece çünkü 2 günde 1 Fin alıyorum buda engellemesin kana karışıp fikriniz nedir üstadlar ?

Thescript

• Hero Member
Ynt: Kafaya haftada bir Avodart sürmek ?
« Yanıtla #1 : 22 Nisan 2022, 15:11:33 »
Yokmu bilen

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #2 : 22 Nisan 2022, 15:15:59 »
 daha kotu gelmez işe yarasa yıllardır kullanılırdıda.dermollerden sonra aşağı gitse saç kokune bloker losyonlar gibi bağlansa dhtyi ne kadar engeller diyecem ama genetikle mucadele eden bir sürü bloker losyondada bu tarz saw palmetto b6 çinko azelik falan losyon olarak kullanılıyor.normalde fin mesela dhtnin 2 bileşeninin 1 inin yerine gecip genetik dokulmeye fayda ediyor.fin avadort lokal pek kullanılmaz ama saw palmetto ve diğerlerini kullanırlar bir dene gene
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Virtüöz

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 22 Nisan 2022, 15:35:14 »
Yumurtamı kırıyon kafada kapsül patlatmak nedir ya :D
Bioxcin Forte Şampuan

Tedavi Sürecim
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=16513

zweig

• Proscarkolik
  • Hero Member
  • 𝘗𝘳𝘦𝘷𝘦𝘯𝘵𝘪𝘰𝘯 𝘪𝘴 𝘢𝘩𝘦𝘢𝘥 𝘰𝘧 𝘤𝘶𝘳𝘦
« Yanıtla #4 : 22 Nisan 2022, 17:11:34 »
Yeni moda bu usta. Sıcak suda Dutasterid kırıyoruz 2 tane, biraz ısırgan otu.

Ohh pamuk gibi oldum şimdiden.
Doktor değilim.Bu alanda eğitimim yok. Önerilerimin yalnızca araştırmayı seven bir birey olarak değerlendirilmesini isterim.

Virtüöz

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 22 Nisan 2022, 18:18:30 »
Yeni moda bu usta. Sıcak suda Dutasterid kırıyoruz 2 tane, biraz ısırgan otu.

Ohh pamuk gibi oldum şimdiden.

İyimiş o zaman.
Bioxcin Forte Şampuan

Tedavi Sürecim

Thescript

• Hero Member
« Yanıtla #6 : 23 Nisan 2022, 17:35:14 »
:D şimdi birinden görmüştüm bilinç altımda kalmış galiba öyle yazmışım Şırınga ile  dağıtma diyelim saç derisine mesela minox ile dut kullanan biri var bu forumda resmen ergenlik saçına dönmüş adam acaba bizde yararmi bilmiyorum ki

Ankaralı

• Sr. Member
« Yanıtla #7 : 01 Mayıs 2022, 05:04:21 »
Ben bir keresinde  kırdım kafama yumurtayı sarısını tepeye koydum  üzerine biraz tuz ektim birazda rendelenmiş sarımsak birazda erimiş tereyağ tabi.. Sonra ufak beyaz poşetle 30 dk beklettim yıkadım .
Ardına BITTIM sabunu yıkadım duruladım.. Sonra bimden alınmış bi sirke vardı onunla ıvarak kafayı ıslattım 5 dk bekledim. Sonra duruladım...
Değişik  oldu ama sanırım iyi geldi gibiydi.....
Ancak aynada kendi kendime söylenerek şunu dedim.. Allahım nelerle uğraşıyorum ya.. Ne kadar saçma sapan şeylerle ilgileniyorum tamam faydası vardır ancak bu belayı bana neden verdin diyordum.  Halada öyle. Bi anı işte

Virtüöz

• Hero Member
« Yanıtla #8 : 01 Mayıs 2022, 13:26:49 »
Ben bir keresinde  kırdım kafama yumurtayı sarısını tepeye koydum  üzerine biraz tuz ektim birazda rendelenmiş sarımsak birazda erimiş tereyağ tabi.. Sonra ufak beyaz poşetle 30 dk beklettim yıkadım .
Ardına BITTIM sabunu yıkadım duruladım.. Sonra bimden alınmış bi sirke vardı onunla ıvarak kafayı ıslattım 5 dk bekledim. Sonra duruladım...
Ancak aynada kendi kendime söylenerek şunu dedim.. Allahım nelerle uğraşıyorum ya.. Ne kadar saçma sapan şeylerle ilgileniyorum tamam faydası vardır ancak bu belayı bana neden verdin diyordum.  Halada öyle. Bi anı işte

Yuh ;D
Bioxcin Forte Şampuan

Tedavi Sürecim

titanic5

• Hero Member
« Yanıtla #9 : 01 Mayıs 2022, 13:40:16 »

Yok artık oha :D

Ankaralı

• Sr. Member
« Yanıtla #10 : 01 Mayıs 2022, 13:50:22 »
Ruh hastasıyım psikolojik... Aynadq kendime hergün bakıp soruyorum sen eskiden böyle degildin..  Kelleş olman sana engel degil.. Diger resme bakıyorum hayır olamaz travmatik kafada olaylar..

Evet yumurta kırdım tuz ektim sarımsak vs karıştırdım bilgin ni domates sogan eksevimli menemen yapacaktım kafada

zweig

• Proscarkolik
  • Hero Member
« Yanıtla #11 : 01 Mayıs 2022, 13:59:25 »
Ruh hastasıyım psikolojik... Aynadq kendime hergün bakıp soruyorum sen eskiden böyle degildin..  Kelleş olman sana engel degil.. Diger resme bakıyorum hayır olamaz travmatik kafada olaylar..

Evet yumurta kırdım tuz ektim sarımsak vs karıştırdım bilgin ni domates sogan eksevimli menemen yapacaktım kafada
Dostum sana bir tavsiye vereyim.
Şuan en etkili ve kesin çözümlü bir bileşim bile kullansan saçlar 6 ayda yanıt verir, yani çok geç.

Şuanki saçların toppik kullanmaya musait görünüyor. Yani bir şekilde kamufle edebilirsin.

Olmadı zaten güvenlikler hep şapka ile dolaşıyor. O şekilde birkaç ay maaş alırsın, sonra belki saç ekimi yaptırabilirsin.

Emin ol çareler var fakat sınırlı.

Finasterid veya Dutasterid kullanıyor musun?
Doktor değilim.Bu alanda eğitimim yok. Önerilerimin yalnızca araştırmayı seven bir birey olarak değerlendirilmesini isterim.

Ankaralı

• Sr. Member
« Yanıtla #12 : 01 Mayıs 2022, 14:27:59 »
Şuan en etkili ve kesin çözümlü bir bileşim bile kullansan saçlar 6 ayda yanıt verir, yani çok geç.

Şuanki saçların toppik kullanmaya musait görünüyor. Yani bir şekilde kamufle edebilirsin.

Olmadı zaten güvenlikler hep şapka ile dolaşıyor. O şekilde birkaç ay maaş alırsın, sonra belki saç ekimi yaptırabilirsin.

yok abi bişey kullanmıyorum. Burdan bi abi Xpecia göndermişti çok daha önce onu kullandım 1 ay. Oda bi değişikti menide sıvı koyu karışım yapmıştı heralde psikolojik olarak bi destegi olmuştu. neyse..

Zweig abi benim saçlar tutam tutam. Hani kulak üstü de öyle deriyi acıp bakıyorum. Sanki agır bir tahribat geçirmiş savaştan çıkmış gibi.. Dr gidemiyorum zaten. İçerde mi bi hastalığım var onuda bilmiyorum değişik yani.

zweig

• Proscarkolik
  • Hero Member
« Yanıtla #13 : 01 Mayıs 2022, 14:32:53 »
yok abi bişey kullanmıyorum. Burdan bi abi Xpecia göndermişti çok daha önce onu kullandım 1 ay. Oda bi değişikti menide sıvı koyu karışım yapmıştı heralde psikolojik olarak bi destegi olmuştu. neyse..

Zweig abi benim saçlar tutam tutam. Hani kulak üstü de öyle deriyi acıp bakıyorum. Sanki agır bir tahribat geçirmiş savaştan çıkmış gibi.. Dr gidemiyorum zaten. İçerde mi bi hastalığım var onuda bilmiyorum değişik yani.
Ama bak dostum bu böyle gitmez. Gereken neyse harekete geçmen gerekiyor. Beklemen sana hiçbir yarar sağlamadığı gibi gül gibi hayatını ertelemene neden oluyor.

Yani sana kesin teşhis koyması gerekiyor dermatoloğun. Bir şekilde muayene olman gerek ki ilerle.

Yani sebebini bari öğren. Sonra tedaviye geçersin.
Ama böyle olmaz dostum kendini yoruyorsun.

Ankaralı

• Sr. Member
« Yanıtla #14 : 01 Mayıs 2022, 14:33:47 »

ha birde şöyle bişey var ben saçları uzatayım dikeyim şekil vereyim vs vs derdinde hiç olmadım. Çok terledigim  birde iş geregi alışkanlıkta var tabi genelde hep kısa tutardım..4-5 numara gibi  Zaten kısada tutmak zorundaydım... Ana şimdi uzun durunca açıklık belli kısa kesince daha belli olacak. Şaşırmış durumdayım.. Sizin haliniz nasıl bilmiyorum ama ben kaldıramıyorum gercekten

Facebook Twitter Instagram