Gönderen Konu: Haftada 3 Finasterid 4 xpecia başlangıç  (Okunma sayısı 1875 defa)

DmitriAhmedov

• Sr. Member
Haftada 3 Finasterid 4 xpecia başlangıç
« : 17 Ağustos 2022, 21:18:55 »
Arkadaşlar bugün finasteride başladım haftada 3 kullancam vücut tepki vermez ise her güne geçerim önce yavaştan almayı planlıyorum böyle 4 5 ay deneyeceğim kalan 4 günde xpecia kullanmayı düşünüyorum aslında saçım minoxil istiyor lakin bir kişinin bile 2 yıldan fazla bir süre memnun kaldığını görmedim o yüzden bulaşmak istemiyorum aşağıya ilk gün fotoğraflarımı yüklüyorum 3 ayda bir güncellemeyi düşünüyorum aynı ışık altında aynı saç boyunda.

DmitriAhmedov

• Sr. Member
Ynt: Haftada 3 Finasterid 4 xpecia başlangıç
« Yanıtla #1 : 17 Ağustos 2022, 21:21:49 »
Her halini yandan önden arkadan ve tepeden en sonada uzaktan fotoları ekledim inşallah sonuç alırım saçım da çok fazla minyatür saç var onlar biraz canlanırsa yeter
  • Yaşınız 25

jamesblond

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 19 Ağustos 2022, 20:13:08 »
Minyatürleri ilk 2 ay dökebilir korkup bırakmaya çalışma, shedding dönemi oluyo genelde

DmitriAhmedov

• Sr. Member
« Yanıtla #3 : 20 Ağustos 2022, 00:10:16 »
Minyatürleri ilk 2 ay dökebilir korkup bırakmaya çalışma, shedding dönemi oluyo genelde
O yüzden kısaltmayi düşünüyorum vazla bakmamak için birde şakaklarda canlanma olur inşallah biraz şakaklarda minox harici bişey iyi geldiğini duymadım ama hayırlısı çokta umrum değil aslında tepe ve orta sağlam kalsa yeter
  • Yaşınız 25

jamesblond

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 20 Ağustos 2022, 00:20:55 »
O yüzden kısaltmayi düşünüyorum vazla bakmamak için birde şakaklarda canlanma olur inşallah biraz şakaklarda minox harici bişey iyi geldiğini duymadım ama hayırlısı çokta umrum değil aslında tepe ve orta sağlam kalsa yeter
o olay hiç belli olmaz kişiden kişiye değişiyo bence güzel sonuç alırsın, ilerleyen senelerde bile mükemmelleşebilir şakaklar, hızlı sonuç değil uzun vadeli düşünürsen tatmin olursun

Heptwo

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 31 Ağustos 2022, 19:22:01 »
dökülme durumu nasıl varmı bir değişiklik.

DmitriAhmedov

• Sr. Member
« Yanıtla #6 : 01 Eylül 2022, 02:56:46 »
dökülme durumu nasıl varmı bir değişiklik.
Valla aynı ya bir değişiklik yok stabil
  • Yaşınız 25

Bağzıları

• Full Member
« Yanıtla #7 : 01 Eylül 2022, 02:58:53 »

Bence kısaltma kanka

DmitriAhmedov

• Sr. Member
« Yanıtla #8 : 01 Eylül 2022, 03:02:36 »
Bence kısaltma kanka
3 numara sıfır felan değil ya sadece fonlenmeyecek kıvamda kısa yeni model kekolarin tıraşı gibi
  • Yaşınız 25

jamesblond

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 01 Eylül 2022, 03:34:26 »
3 numara sıfır felan değil ya sadece fonlenmeyecek kıvamda kısa yeni model kekolarin tıraşı gibi
Kısaltırsan gelişme var mı yok mu takip etmek zorlaşmasın şuan minyatürize olanlar daha belirgin, bu boy farkıyla takip et bence hepsi eşitlenirse kafan karışabilir

jamesblond

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #10 : 01 Eylül 2022, 03:36:37 »
Bide fin,xpecia falan uğraşma ya Antikkent saç bakım serumu al ,Ankaralı’nın önerisi, kelliğin kökten çözülür :D :D

DmitriAhmedov

• Sr. Member
« Yanıtla #11 : 01 Eylül 2022, 18:18:29 »
Bide fin,xpecia falan uğraşma ya Antikkent saç bakım serumu al ,Ankaralı’nın önerisi, kelliğin kökten çözülür :D :D
Abi çok zor durumdayım psikolojim bozuk iş yok güç yok bu saç desen dökülüyor kel kaldım o ilaç desen alacak gücüm yok
  • Yaşınız 25

DmitriAhmedov

• Sr. Member
« Yanıtla #12 : 01 Eylül 2022, 18:19:26 »
Kısaltırsan gelişme var mı yok mu takip etmek zorlaşmasın şuan minyatürize olanlar daha belirgin, bu boy farkıyla takip et bence hepsi eşitlenirse kafan karışabilir
Doğru da kanka zaten minyatür olanlar böyle kıç kılı gibi kisaltincada belli çoğu
  • Yaşınız 25

jamesblond

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #13 : 01 Eylül 2022, 18:47:40 »
Abi çok zor durumdayım psikolojim bozuk iş yok güç yok bu saç desen dökülüyor kel kaldım o ilaç desen alacak gücüm yok
HAKSKELRLELW

jamesblond

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #14 : 01 Eylül 2022, 18:48:54 »
Doğru da kanka zaten minyatür olanlar böyle kıç kılı gibi kisaltincada belli çoğu
Ya benim saçım uzun 15cme yakın ve minyatür dökülenler o kadar çeşitli ki kimisi kısa kestirmiş olsam araya kaynayacak o yüzden belli olmuyo minyatürleşmenin aşamaları var anca son raddeelerdekini kolayca tanırsın kısa saçla

Facebook Twitter Instagram